Rozhodčí: Peter Martinček (R), Tomáš Pásek (HL), Juraj Sopkuliak (LJ)

Bílovice Sígrs TD - 0:6 - Daniel Schmied, 35y run (kick neúspěšný); 5:38
Bílovice Sígrs TD - 0:12 - Robert Šamšula, 2y run (kick neúspěšný); 2:58
Bílovice Sígrs TD - 0:20 - Luděk Skoupý, 55y run (Luděk Skoupý kick); 0:15
Bílovice Sígrs TD - 0:26 - Robert Šamšula, 27y run (kick neúspěšný); 2:55
Brno Pitbulls TD - 6:26 - Jakub Čudovský, 7y pass od Jaromír Heneš (kick neúspěšný); 0:00
Bílovice Sígrs TD - 6:34 - Daniel Schmied, 30y run (Luděk Skoupý kick); 7:38
Brno Pitbulls TD - 12:34 - Jan Janeček, 5y pass od Jakub Čudovský (kick neúspěšný); 4:12

Za deštivého počasí vyhrály Bílovice 34:12. Celý zápas provázelo velmi nevlídné počasí, které proměnilo trávník v bahno. Utkání nezačalo pro domácí pitbuly dobře. Bylo patrné, že jsou méně zkušeným týmem, a na začátku vytvořili velké množství chyb, a to jak v obraně, tak v útoku. Bílovice si vytvořily vedení 12:0, když Daniel Schmied a Radek Šamšula doběhli pro touchdowny.

Obrana domácích poté zapracovala na zachycování běhové hry, ale do konce prvního poločasu kapitulovala i potřetí, Luděk Skoupý dlouhým 55y během překonal domácí obrannou hráz. První poločas tedy skončil 20:0 pro Bílovice. V druhém poločase se Pitbulls zlepšili, ke skórování to ale nestačilo. Sígrs naproti tomu opět udeřili.

Počasí se postupem času naštěstí umoudřilo, což prospělo pasové hře a Pitbulls skórovali první TD. V poslední čtvrtině dokázali dát po jednom touchdownu oba týmy, takže celkové skóre utkání rezultovalo ve výsledku 12:34.

Autor: Marek Dvořák