Home  /  Zápasy  /  Tackle Muži  /  ČLAF 2015  /  Divize II  /  Zápasy a pořadí

PTR 0 0 0 0

Datum: 7.6.2015 v 13:00
Počasí: Jasno, 28°C
Počet diváků: 260
Rozhodčí: Filip Malý (R), Josef Houška (U), Pavel Šimon (HL), Jan Pěnička (LJ), Václav Kriesman (BJ)

Pardubice Stallions TD - 7:0 - Jan Horáček, 24y pass od Scott Doherty (František Hanovec kick); 9:56
Pardubice Stallions TD - 13:0 - Jan Wajtr, 31y pass od Scott Doherty (kick neúspěšný); 7:38
Pardubice Stallions TD - 21:0 - Petr Plaček, 6y pass od Scott Doherty (Jan Král 2pt run); 0:18
Pardubice Stallions TD - 27:0 - Jan Wajtr, 22y run (kick neúspěšný); 11:00
Pardubice Stallions TD - 35:0 - Petr Plaček, 7y pass od Scott Doherty (František Lepič 2pt pass od Scott Doherty); 8:03
Pardubice Stallions TD - 42:0 - Jan Král, 7y run (František Hanovec kick); 0:49