Home  /  Zápasy  /  Muži  /  ČLAF 2015  /  Divize IV  /  Zápasy a pořadí
Všechny soutěže

Výsledky - Základní část, 1. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
12.4. 14:00 Šumperk Dietos - Ostrava Steelers 2 40 : 19 Šumperk
18.4. 14:00 Přerov Mammoths - Vysočina Gladiators 23 : 8 Viktorka
18.4. 14:00 Karlovy Vary Warriors - Trutnov Rangers 31 : 0 Start
19.4. 16:00 Znojmo Knights - Teplice Nordians 56 : 6 ČAFC

Výsledky - Základní část, 2. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
2.5. 14:00 Karlovy Vary Warriors - Znojmo Knights 13 : 20 Start
2.5. 16:00 Vysočina Gladiators - Šumperk Dietos 34 : 19 Polná
3.5. 14:00 Teplice Nordians - Trutnov Rangers 25 : 22 Lahošť
3.5. 15:00 Ostrava Steelers 2 - Přerov Mammoths 0 : 36 Poruba

Výsledky - Základní část, 3. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
16.5. 14:00 Trutnov Rangers - Karlovy Vary Warriors 0 : 45 Trutnov
16.5. 16:00 Vysočina Gladiators - Přerov Mammoths 14 : 27 Polná
17.5. 14:00 Teplice Nordians - Znojmo Knights 0 : 42 Lahošť
17.5. 15:00 Ostrava Steelers 2 - Šumperk Dietos 20 : 22 Poruba

Výsledky - Základní část, 4. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
23.5. 13:00 Karlovy Vary Warriors - Teplice Nordians 68 : 0 Start
23.5. 14:00 Přerov Mammoths - Šumperk Dietos 39 : 0 Viktorka
24.5. 16:00 Vysočina Gladiators - Ostrava Steelers 2 26 : 14 Polná
24.5. 16:00 Znojmo Knights - Trutnov Rangers 47 : 7 ČAFC

Výsledky - Základní část, 5. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
6.6. 14:00 Trutnov Rangers - Teplice Nordians 46 : 14 Trutnov
6.6. 14:00 Přerov Mammoths - Ostrava Steelers 2 14 : 0 Viktorka
7.6. 14:00 Šumperk Dietos - Vysočina Gladiators 20 : 14 Šumperk
7.6. 16:00 Znojmo Knights - Karlovy Vary Warriors 6 : 14 Bantice

Výsledky - Základní část, 6. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
20.6. 14:00 Šumperk Dietos - Přerov Mammoths 12 : 35 Šumperk
20.6. 14:00 Teplice Nordians - Karlovy Vary Warriors 2 : 68 Lahošť
21.6. 14:00 Trutnov Rangers - Znojmo Knights 25 : 49 Trutnov
21.6. 15:00 Ostrava Steelers 2 - Vysočina Gladiators 24 : 26 Poruba
Tabulka Divize IV - Západ
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Karlovy Vary Warriors Karlovy Vary Warriors 5 0 1 165:28 .833
Znojmo Knights Znojmo Knights 5 0 1 193:65 .833
Trutnov Rangers Trutnov Rangers 1 0 5 100:196 .167
Teplice Nordians Teplice Nordians 1 0 5 47:216 .167
Tabulka Divize IV - Východ
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Přerov Mammoths Přerov Mammoths 6 0 0 169:34 1.000
Vysočina Gladiators Vysočina Gladiators 3 0 3 122:127 .500
Šumperk Dietos Šumperk Dietos 3 0 3 113:157 .500
Ostrava Steelers 2 Ostrava Steelers 2 0 0 6 77:163 .000

Výsledky - Semifinále

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
5.7. 14:00 Karlovy Vary Warriors - Vysočina Gladiators 6 : 12 Start
5.7. 16:00 Přerov Mammoths - Znojmo Knights 7 : 34 Spartak Přerov

Výsledky - Iron Bowl I

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
19.7. 17:00 Znojmo Knights - Vysočina Gladiators 27 : 26 Husovy Sady