Home  /  Zápasy  /  Muži  /  ČLAF 2015  /  Divize IV  /  Zápasy a pořadí

RNG 0 0 0 0

Datum: 18.4.2015 v 14:00
Počasí: Oblačno, 12°C
Počet diváků: 170
Rozhodčí: Jan Hubálek (R), Zdeněk Žlůva (U), Jan Prajer (HL), Tomáš Benedikt (LJ)

Karlovy Vary Warriors TD - 6:0 - Václav Frank, 90y kick-off return (kick neúspěšný); 11:51
Karlovy Vary Warriors TD - 12:0 - Jakub Choura, 22y run (kick neúspěšný); 9:08
Karlovy Vary Warriors TD - 18:0 - Lubomír Doležal, 25y fumble return (kick neúspěšný); 5:56
Karlovy Vary Warriors TD - 25:0 - Petr Kollarik, 1y run (Václav Blahout kick); 1:13
Karlovy Vary Warriors TD - 31:0 - Petr Kollarik, 12y run (kick neúspěšný); 8:13

Warriors vstoupili do prvního utkání s plným nasazením a hned z první akce vytěžili první bodový příspěvěk, když Frank podpořený bloky proběhl celé hřiště a zasadil Rangers bleskovou ránu. První čtvrtina se nesla v duchu zaskočení a následoval další trest, když si Jakub Choura doběhl pro další touchdown. Potvrzení se ale domácím nedařila a nepovedené snapy byly překážkou v možném bodovém navýšení.
Ještě v první čtvrtině úřadoval reprezentační defensive lineman Luboš Doležal, když dokázal fumble odnést až do endzone Trutnova. První čtvrtina skončila bohatým příspěvkem 18:0.
Tým z Trutnova se o příležitosti ke skórování připravoval hlavně zbytečnými chybami a fauly. Naopak útok domácích v druhé čtvrtině přidal ještě další touchdown, když po povedené big play zachytil míč WR Václav Blahout z ruky nováčka na postu quarterbacka Lukáše Gerstnera a RB Petr Kollarik následně získal další touchdown. Tlak obrany Rangers už více nepovolil a do šaten se odcházelo za stavu 25:0.
Druhá polovina zápasu byla zkraje vyrovnanou podívanou, a to hlavně díky kvalitním obranám obou týmů. Třetí čtvrtina se obešla bez bodů a dalších se 170 fanoušků dočkalo až v závěrečné části.
Poslední bodový příspěvěk přidal opět skvěle hrající RB Kollarik 12y během a Warriors vypravili Rangers na cestu pod Krkonoše s jednoznačným výsledkem 31:0.