Home  /  Zápasy  /  Muži  /  ČLAF 2015  /  Divize IV  /  Zápasy a pořadí

WAR 7 6 26 6

Datum: 16.5.2015 v 14:00
Počasí: Jasno, 23°C
Počet diváků: 120
Rozhodčí: Tomáš Frehar (R), Václav Kriesman (U), Marek Bartoušek (HL), Petr Moravec (LJ)

Karlovy Vary Warriors TD - 0:7 - Jakub Fišar, 18y pass od Lukáš Gerstner (Václav Blahout kick); 4:41
Karlovy Vary Warriors TD - 0:13 - Jakub Choura, 9y run (kick neúspěšný); 7:56
Karlovy Vary Warriors TD - 0:19 - Petr Kollarik, 78y kick-off return (kick neúspěšný); 11:46
Karlovy Vary Warriors TD - 0:25 - Jakub Fišar, 22y pass od Lukáš Gerstner (kick neúspěšný); 10:42
Karlovy Vary Warriors TD - 0:32 - Lubomír Doležal, 0y fumble return (Jakub Choura kick); 10:08
Karlovy Vary Warriors TD - 0:39 - Jakub Mařík, 1y run (Jakub Choura kick); 6:29
Karlovy Vary Warriors TD - 0:45 - Jakub Mařík, 2y run (kick neúspěšný); 8:35

První polovina byla ještě skromnou podívanou, když se Warriors dostávali do tempa vlažně a několik pokusů v endzone se jim nepodařilo přetavit v body. Hra vzduchem ale po slibných pokusech ohrozila obranu domácích Rangers až když v endzone našel jeden z QB hostů Gerstner svého WR Fišara pro 18y kompletaci. Kopačka Blahouta se trefila přesně na střed a první čtvrtina končila ještě těsně 0:7. V druhé se povedl ještě další zajímavý pass, když univerzál Blahout zachytil dlouhý pass mezi obránci a připravil šanci pro RB Chouru, který 9y během do levé strany zvládnul skórovat, stíhán trutnovskou obranou — 0:13. Potvrzení bylo zblokované.
Třetí čtvrtina začala v duchu té první z předchozího vzájemného zápasu (18:0) — šílenou smrští Warriors, z které se Rangers už nevzpamatovali. Hned z kick-off returnu proběhl celým hřištěm Kollarik a znovu se prosadila dvojice Gerstner » Fišar. Za stavu 0:25 se navíc výborně hrající karlovarské obraně podařilo zatlačit domácí útok hodně hluboko ke své endzone a reprezentant Doležal byl nekompromisní a fumble zalehl až v koncové zóně. To se mu povedlo už podruhé v sezoně! Na stavu 0:39 se ukazatel skóre zastavil ještě po 1y protlačení se druhého QB Maříka, kterého lajna podržela. V závěru ještě Mařík přidal závěrečný touchdown a výhru 45:0 si připsal hostující tým.