Home  /  Zápasy  /  Tackle Muži  /  ČLAF 2015  /  Divize IV  /  Zápasy a pořadí

DTS 0 0 9 13

Datum: 17.5.2015 v 15:00
Počasí: Jasno, 24°C
Počet diváků: 120
Rozhodčí: Tomáš Frehar (R), Jan Klimeš (U), Pavel Grossmann (HL), Petr Moravec (LJ)

Ostrava Steelers 2 TD - 6:0 - Adam Kavický, 2y run (kick neúspěšný); 7:22
Ostrava Steelers 2 TD - 12:0 - Adam Kavický, 1y run (2pt pass neúspěšný); 0:05
Šumperk Dietos TD - 12:7 - Denis Weinlich, 34y pass od Jan Kolařík (Jaroslav Dus kick); 10:35
Šumperk Dietos SAF - 12:9; 6:23
Ostrava Steelers 2 TD - 20:9 - Rostislav Sležka, 3y run (Dominik Dvorský 2pt pass od Petr Dudek); 2:29
Šumperk Dietos TD - 20:16 - Lubomír Niče, 9y pass od Jan Kolařík (Jaroslav Dus kick); 9:44
Šumperk Dietos TD - 20:22 - Michal Bock, 2y pass od Jan Kolařík (2pt pass neúspěšný); 1:41

Rezerva Steelers dlouho v utkání s Dietos sahala po vítězství. Nakonec ale 11bodový náskok ztratila a Dietos vyhráli o dva body 22:20.
Steelers2 se museli vypořádat se zraněním svého quarterbacka Adama Kavického, který ze hřiště odkulhal ve druhé čtvrtině poté, co si v té první připsal dva touchdowny po krátkých bězích.
Po poločase se hostům ze Šumperka povedlo snížit dlouhým passem Jana Kolaříka na Denise Weinlicha. Když pak Dietos ještě přidali safety díky zblokovanému puntu, ztráceli na Steelers jen 3 body. Jenže Ostravané zabrali a Sležka krátkým během navýšil na 18:9, dvoubodová konverze překvapivě vzduchem také vyšla a domácí vedli na konci třetí čtvrtiny 20:9.
V závěrečné čtvrtině ale Kolařík poslal ještě dvě touchdownové přihrávky, na Ničeho a Bocka. Díky jednomu potvrzení kopem v tu chvíli Dietos vedli o dva body a snažili se zahrát dvoubodovou konverzi, aby rezervě Steelers nestačil jen fieldgoal na srovnání stavu. Konverze se sice nepovedla, domácí se ale na odpor nezmohli a Šumperk odváží z Ostravy vydřenou výhru.