Home  /  Zápasy  /  Muži  /  ČLAF 2015  /  Divize IV  /  Zápasy a pořadí

NOR 6 2 6 0

Datum: 6.6.2015 v 14:00
Počasí: Jasno, 28°C
Počet diváků: 100
Rozhodčí: Filip Malý (R), Kristián Koller (U), Marek Vejvoda (HL), Jan Pěnička (LJ)

Trutnov Rangers TD - 46:14 - Petr Novák, 5y run (kick neúspěšný); 0:34

Do Trutnova se s náskokem tří bodů vydali tepličtí Nordians s jasným cílem – uhájit třetí místo v tabulce skupiny. Proti byl hodně zásadně domácí running back Petr Novák a také navrátilec po pobytu v USA Jan Kubeš.

Účet zápasu otevřelo zmíněné duo, když Novák během nejdřív pronikl do endzone Nordians a Kubeš následně potvrdil. Ještě v první čtvrtině dokázal ale zareagovat teplický QB Buřt 43y dlouhým během, avšak bez potvrzení. Úvodní čtvrtina se za stavu 7:6 překlopila do druhého dějství, kde už dominoval domácí tým a rozhodl o vývoji zápasu ještě před odchodem do šaten. Jeden, shodně 43y dlouhý, běh předvedl výborný Novák, přidal ještě jeden krátký a svou chvilku dopřál tým i Janu Adámkovi. Při potvrzení touchdownu nepozornosti využila obrana z Teplic a netradičně získala dva body při potvrzení soupeře. Do ústrob stadionu se týmy rozešly za stavu 26:8.

Po poločase do zápasu sice bodově vstoupili lépe tepličtí a RB Lukáš Brunclík odkrájel 41y pro touchdown, ale tím za stavu 26:14 uzavřel bodový účet svého týmu. Dvakrát se prosadil ještě výborně hrající RB Novák a o svůj zápis po návratu ze zámoří se postaral i Jan Kubeš, mimo čtyři ze sedmi potvrzení. Výsledek 46:14, kromě jasného a dominantního průběhu, obrátil karty a Rangers poslal na třetí příčku.