Home  /  Zápasy  /  Tackle U21  /  ČJLAF 2012  /  Zápasy a pořadí

Datum: 7.10.2012 v 14:00
Rozhodčí: Daniel Šuška, Jan Pěnička, Kristián Koller, Jan Klimeš, Daniel Čapský

Pardubice Bucks - Prague Lions 0:45

Autor textu: Lukáš Machala
Déšť v Pardubicích spláchl nejen hřiště, ale i poslední naději Bucks na bodový počin před domácím publikem. Nutno dodat, že tomu však byli blízko. Lions hned z prvního útoku zaznamenali touchdown a svojí sílu demostrovali hlavně běhově. Do vzduchu se nikomu moc nechtělo, i přesto se o to Bucks občas pokusili. Výsledkem ale byla jen dvě interception a řada nekompletních přihrávek. Hosté tak v prvním poločasu celkem pětkrát dostali míč do endzóny soupeře a i když obrana východočechů dělala co mohla, nedokázala tomuto tlaku čelit. V druhé půli se zlepšilo počasí a sluníčko vysvitlo i na pardubický útok. Ten zvláštní passovou akcí zamotal hlavu obráncům Lions, získal první down, ale po třech neúspěšných pokusech přišel pouze neproměněný field goal. Pražané drželi otěže zápasu pevně v rukou a nic na tom nezměnil ani fakt, že domácí zaznamenali na konci čtvrté čtvrtiny nejdelší passovou akci utkání. Jejich postup obrana zastavila a tak si Lions došli pro jednoznačné vítězství.

LIO - TD - 0:7 - Lukáš Kubát, 37y run (Michal Diviš kick); 9:40
LIO - TD - 0:13 - David Zíka, 11y run (kick Michala Diviše neúspěšný); 0:00
LIO - TD - 0:19 - Lukáš Kubát, 22y run (kick Michala Diviše neúspěšný); 7:00
LIO - TD - 0:25 - Lukáš Kubát, 8y run (2pt pass neúspěšný); 4:10
LIO - TD - 0:31 - Kamil Roba, 5y run (2pt run neúspěšný); 0:32
LIO - TD - 0:39 - Kamil Roba, 2y run (Kamil Roba 2pt run); 1:25
LIO - TD - 0:45 - Ondřej Appl, 16y interception return (kick Michala Diviše neúspěšný); 4:39