Home  /  Zápasy  /  Junioři  /  ČJLAF 2012  /  Zápasy a pořadí

Datum: 14.10.2012 v 15:00
Počasí: polojasno, 15°C
Počet diváků: 100
Rozhodčí: Petr Valenta, Jaroslav Rybář, Peter Martinček, Adam Dvořáček

Prague Lions TD - 6:0 - Spencer Steel, 5y pass od Lukáš Kubát (kick neúspěšný); 9:46
Prague Lions TD - 12:0 - Spencer Steel, 10y pass od Lukáš Kubát (2pt pass neúspěšný); 4:20
Prague Lions TD - 20:0 - Jakub Nietsch, 5y pass od Lukáš Kubát (Kamil Roba 2pt run); 1:30
Prague Lions TD - 27:0 - Jan Hejma, 20y pass od Adam Kratochvíl (Kamil Roba kick); 0:20
Prague Lions FG - 30:0 - Kamil Roba, 25y; 3:28
Prague Lions TD - 37:0 - Kamil Roba, 30y run (Kamil Roba kick); 11:30
Prague Lions TD - 44:0 - Kamil Roba, 15y run (Kamil Roba kick); 1:20

Prague Lions - Pardubice Bucks 44:0

Autor textu: Lukáš Machala
Domácí Lions přivítali v pátém kole juniorské soutěže Bucks a roli favorita bez zaváhání splnili. Prakticky celá první půle se hrála na polovině pardubických, kdy "domácí" zaznamenali čtyřikrát touchdown a stejným počtem také interception. Nedařilo se jim pouze potvrzovat. Ze čtyř pokusů skončila bodově pouze polovina. Hosté po většinu času jenom bránili svoji šanci na důstojný výsledek a znovu jako v předchozím zápase nebyli daleko od skórování. Nadějnou pozici jim ale překazil fumbl. Nejzajímvější situací v první půli byl bezpochyby dlouhý drive Lions, kteří přišli o balón jeden yard před endzónou a k míči se postavili hosté. Z prvního rozehrání se ale nepodařilo Bucks postoupit, naopak zaznamenali další interception a tak dostal druhou šanci útok lvů, který nezaváhal. Druhá půle už nic významného nepřinesla. Lions střídali své quarterbacky a snažili se bezpečně a bez zranění dojít do konce zápasu, který již měli pevně v rukou. Nad Bucks se tak před posledním kolem vznáší otázka, zdali dokáží v Příbrami zaznamenat své první body a naopak Lions směřují všechno k očekávanému duelu s Pantery, který by pro ně už mohl znamenat zisk titulu.

LIO - TD - 6:0 - Spencer Steel, 5y pass od Lukáše Kubáta (kick Kamila Roby neúspěšný); 9:46
LIO - TD - 12:0 - Spencer Steel, 10y pass od Lukáše Kubáta (2pt pass neúspěšný); 4:20
LIO - TD - 20:0 - Jakub Nietsch, 5y run (Kamil Roba 2pt run); 1:30
LIO - TD - 27:0 - Jan Hejma, 20y pass od Adama Kratochvíla (Kamil Roba kick); 0:20
LIO - FG - 30:0 - Kamil Roba, 25y; 3:28
LIO - TD - 37:0 - Kamil Roba, 30y run (Kamil Roba kick); 11:30
LIO - TD - 44:0 - Kamil Roba, 15y run (Kamil Roba kick); 1:20