Home  /  Zápasy  /  Muži  /  ČLAF 2013  /  ČLAF A  /  Zápasy a pořadí

Bulldogs 0 7 0 0

Datum: 23.6.2013 v 15:00
Počasí: Polojasno, 26°C
Počet diváků: 200
Rozhodčí: Michal Rosíval (R), Filip Haza (U), Peter Martinček (HL), Petr Valenta (LJ), Richard Gazdík (BJ), Pavel Moravec (SJ), Radek Janhuba (FJ)

Prague Black Panthers TD - 7:0 - Andrew Shoop, 1y run (Jakub Woleský kick); 8:39
Prague Black Panthers TD - 14:0 - Daniel Kršák, 9y pass od Andrew Shoop (Jakub Woleský kick); 5:04
Prague Black Panthers TD - 21:0 - Pavel Klemš, 32y interception return (Jakub Woleský kick); 11:07
Trnava Bulldogs TD - 21:7 - Ján Pavlovčík, 19y pass od TJ Arndt (Ján Pavlovčík kick); 6:12
Prague Black Panthers TD - 28:7 - Ondrej Kodr, 3y run (Jakub Woleský kick); 2:02
Prague Black Panthers TD - 36:7 - Jiří Kohut, 7y pass od Jan Dundáček (Jakub Woleský 2pt run); 0:03
Prague Black Panthers TD - 43:7 - Michael Vondráček, 40y interception return (Jakub Woleský kick); 8:17
Prague Black Panthers TD - 50:7 - Jan Dundáček, 11y run (Jakub Woleský kick); 2:55
Prague Black Panthers TD - 56:7 - Jan Sýkora, 8y pass od Jan Dundáček (kick neúspěšný); 5:05