Home  /  Zápasy  /  Muži  /  ČLAF 2013  /  ČLAF A  /  Zápasy a pořadí

Stallions 21 20 15 0

Datum: 21.4.2013 v 14:00
Počasí: Polojasno, 16°C
Počet diváků: 50
Rozhodčí: Jan Hubálek (R), Filip Haza (U), Pavel Moravec (HL), Radek Janhuba (LJ)

Pardubice Stallions TD - 0:7 - Petr Plaček, 2y run (Jan Louženský kick); 7:22
Pardubice Stallions TD - 0:14 - Petr Plaček, 80y run (Jan Louženský kick); 4:45
Pardubice Stallions TD - 0:21 - Petr Plaček, 18y run (Jan Louženský kick); 2:58
Pardubice Stallions TD - 0:28 - Spencer Steel, 19y pass od Jan Kakos (Jan Louženský kick); 5:33
Pardubice Stallions TD - 0:35 - Petr Plaček, 49y punt return (Jan Louženský kick); 3:45
Pardubice Stallions TD - 0:41 - Jan Kakos, 2y run (kick neúspěšný); 0:04
Pardubice Stallions TD - 0:49 - Spencer Steel, 70y pass od Jan Kakos; 11:11
Pardubice Stallions TD - 0:56 - Petr Márai, 67y pass od Jan Kakos (Jan Louženský kick); 4:02

Pardubice Stallions zavítali na příbramskou Fialku a chtěli si spravit chuť po domácí prohře s Trnavou. Podobně na tom byli i Bobcats, ale jejich naději na potrápení favorita utnuli hosté již v prvním minutách. Pardubický útok tak pod vedením runningbacka Petra Plačka převálcoval domácí už v první čtvrtině a po zbytek zápasu prakticky nebylo o co hrát. Příbram se snažila, ale jejich snaha narážela na dobře připravenou obranu a také na mnohem menší počet hráčů na soupisce, než tomu bylo u hostí. Nejblíže skórování byli tak domácí v poslední čtvrtině. Pardoxně jim k tomu pomohla nedisciplinovanost pardubické obrany, která zaznamenala celkem třikrát za sebou faul Face mask s 15yardovou penalizací.
Hřebci v tomto zápase dokázali po dlouhé době rovnoměrně rozdělit poměr touchdownů mezi svoji běhovou a passovou hru. Mimo tradičního příspěvku Petra Plačka stojí za zmínku i dva zachycené touchdowny američana Spencera Steela, který na podzim sbíral zkušenosti v juniorce Lions a dvě interception Filipa Kaufmanna.