Home  /  Zápasy  /  Muži  /  ČLAF 2013  /  ČLAF A  /  Zápasy a pořadí

Black Panthers 0 0 0 0

Datum: 28.4.2013 v 16:00
Počasí: Oblačno, 15°C
Počet diváků: 145
Rozhodčí: Radim Kroulík (R), Filip Haza (U), Stanley Hameder (HL), Petr Valenta (LJ), Pavel Moravec (BJ)

Prague Lions TD - 7:0 - Petr Vítovec, 6y pass od Garrett Meador (Ondřej Šisl kick); 4:46
Prague Lions FG - 10:0 - Ondřej Šisl, 32y; 0:11
Prague Lions TD - 16:0 - Gary Cooper, 41y pass od Garrett Meador (kick neúspěšný); 3:18
Prague Lions TD - 23:0 - Marek Suchý, 42y pass od Garrett Meador (Ondřej Šisl kick); 1:56
Prague Lions TD - 29:0 - Marek Suchý, 46y pass od Garrett Meador (kick neúspěšný); 4:48

Bitvu o Prahu zatím vyhrávají Lions, kteří si v odvetném zápase s Black Panthers zřejmě vybojovali nasazení pro play off z prvního místa. Panteři sice hráli na svém stadionu, ale výhodu domácího pole měli Lvi. Ti se rozhodli, že neponechají nic náhodě a udeří hned na začátku zápasu. V první a následně i druhé čtvrtině se jim skvěle dařila passová hra a zejména díky tomu se mohli radovat z poločasového vedení 23:0, na němž měla lví podíl i defenzíva, která nutila hosty pouze k odkopům.
Po přestávce se začali na hřišti objevovat náhradníci a hra se střídala spíše ve středu hřiště. Lions si udržovali mírnou převahu, která jim stačila ke kontrole zápasu. Navíc se jim po další dlouhé přihrávce povedlo ještě jeden touchdown přidat. Panthers odpověď nenašli. Ve chvíli kdy úspěšně bojovali o první down se následně dopustili interception a po změně stran se v posledních dvanácti minutách zápas víceméně dohrával.O pořadí v subdivizi A1 je tak zřejmě rozhodnuto.