Home  /  Zápasy  /  Muži  /  ČLAF 2013  /  ČLAF A  /  Zápasy a pořadí

Black Panthers 7 22 7 0

Datum: 1.6.2013 v 14:00
Počasí: Oblačno, 19°C
Počet diváků: 500
Rozhodčí: Richard Gazdík (R), Adam Dvořáček (U), Jaroslav Rybář (HL), Peter Martinček (LJ), Michal Rosíval (BJ)

Prague Black Panthers TD - 0:7 - Andrew Shoop, 3y run (Jakub Woleský kick); 0:40
Prague Black Panthers TD - 0:14 - Jan Štiegler, 19y pass od Andrew Shoop (Jakub Woleský kick); 9:42
Prague Black Panthers SAF - 0:23; 2:52
Prague Black Panthers TD - 0:29 - Jan Sýkora, 8y run (kick neúspěšný); 1:04
Prague Black Panthers TD - 0:36 - Daniel Plánka, 97y interception return (Jakub Woleský kick); 8:01

Skvěle připravený gameday, očekávání, už v poločase vystřízlivění a zkušenost, jak to vlastně hrají big boys. Takhle se možná dají v kostce shrnout pocity Bulldogs. Black Panthers se poprvé v sezóně představili v nejsilnější možné sestavě a po celý zápas hráli na zcela jiný rychlostní stupeň než domácí. V první čtvrtině se ještě mohlo zdát, že PBP trochu pokoušejí osud, protože prvním drivem odevzdali míč v redzóně fumblem Andre Whyte, při druhém drive nechytil snadný TD catch Dan Balažovič. Jenže útok Trnavy dnes neexistoval, na polovině soupeře byl velmi sporadickým hostem a nejčastější akcí byl punt. Po úvodních nezdarech panterský útok pravidelně skóroval, Andrew Shoope nejprve sám, potom dvakrát passem na Jana Štieglera a byl víceméně jasno. Výjimečnou akci předvedl Dan Plánka, když jeden z interceptionů vrátil bez tří yardů opravdu přes celé hřiště. V druhém poločase PBP prostřídali sestavu a na postu QB se objevil Jan Dundáček, tedy očekávaný reprezentační quarterback.
Možná by zápasu více slušelo skóre bez nuly na straně domácích, ale Black Panthers "nebrali zajatce".