Home  /  Zápasy  /  Muži  /  ČLAF 2013  /  ČLAF B  /  Zápasy a pořadí
Všechny soutěže

Výsledky - Základní část

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
13.4. 14:00 Vysočina Gladiators - Pardubice Bucks 0 : 36 Nová Ves
13.4. 13:00 Znojmo Knights - Bílovice Sígrs 0 : 43 Jevišovice
14.4. 14:00 Pilsen Patriots - Prague Hippos 39 : 0 Lokomotiva
14.4. 12:30 Prague Mustangs - Liberec Titans 0 : 44 Motorlet
20.4. 14:00 Karlovy Vary Warriors - Pilsen Patriots 6 : 33 Start
20.4. 15:00 Liberec Titans - Trutnov Rangers 48 : 12 Dubový vrch
21.4. 14:00 Ústí nad Labem Blades - Bílovice Sígrs 21 : 46 Olšinky
21.4. 14:00 Přerov Mammoths - Brno Pitbulls 58 : 6 Viktorka
27.4. 14:00 Trutnov Rangers - Ústí nad Labem Blades 8 : 14 Trutnov
27.4. 14:00 Brno Pitbulls - Vysočina Gladiators 22 : 6 Ragby Bystrc
27.4. 14:00 Šumperk Dietos - Bílovice Sígrs 0 : 20 Šumperk
28.4. 14:00 Pardubice Bucks - Prague Mustangs 25 : 14 Slovan
28.4. 15:30 Prague Hippos - Budweis Hellboys 0 : 36 Libuš
4.5. 15:00 Liberec Titans - Karlovy Vary Warriors 45 : 0 Dubový vrch
4.5. 14:00 Trutnov Rangers - Prague Mustangs 14 : 12 Trutnov
5.5. 14:00 Přerov Mammoths - Znojmo Knights 16 : 26 Viktorka
8.5. 15:00 Bílovice Sígrs - Brno Pitbulls 55 : 10 Ragby Bystrc
11.5. 14:00 Pardubice Bucks - Šumperk Dietos 8 : 20 Slovan
11.5. 14:00 Pilsen Patriots - Budweis Hellboys 27 : 6 Lokomotiva
12.5. 14:00 Vysočina Gladiators - Přerov Mammoths 0 : 48 Nová Ves
18.5. 13:00 Brno Pitbulls - Šumperk Dietos 9 : 12 Ragby Bystrc
18.5. 14:00 Pilsen Patriots - Liberec Titans 19 : 15 Lokomotiva
18.5. 14:00 Ústí nad Labem Blades - Karlovy Vary Warriors 13 : 2 Olšinky
19.5. 14:00 Znojmo Knights - Prague Hippos 12 : 29 Jevišovice
25.5. 14:00 Brno Pitbulls - Znojmo Knights 0 : 13 Ragby Bystrc
25.5. 14:00 Šumperk Dietos - Trutnov Rangers 28 : 14 Šumperk
25.5. 15:00 Prague Hippos - Ústí nad Labem Blades 12 : 7 Libuš
26.5. 12:30 Prague Mustangs - Vysočina Gladiators 30 : 12 Motorlet
26.5. 14:00 Budweis Hellboys - Karlovy Vary Warriors 35 : 0 Sokolský ostrov
26.5. 14:00 Přerov Mammoths - Pardubice Bucks 23 : 14 Viktorka
1.6. 16:30 Liberec Titans - Vysočina Gladiators 71 : 0 U Tipsport Arény
2.6. 14:00 Ústí nad Labem Blades - Pilsen Patriots 0 : 60 Olšinky
9.6. 14:00 Bílovice Sígrs - Budweis Hellboys 18 : 12 Ragby Bystrc
9.6. 14:00 Šumperk Dietos - Přerov Mammoths 21 : 13 Šumperk
9.6. 17:00 Trutnov Rangers - Pardubice Bucks 32 : 26 Trutnov
15.6. 14:00 Karlovy Vary Warriors - Prague Hippos 6 : 30 Start
15.6. 14:00 Prague Mustangs - Pilsen Patriots 0 : 42 Motorlet
15.6. 14:00 Vysočina Gladiators - Trutnov Rangers 16 : 51 Nová Ves
16.6. 14:00 Bílovice Sígrs - Přerov Mammoths 42 : 20 Ragby Bystrc
16.6. 14:00 Budweis Hellboys - Ústí nad Labem Blades 20 : 13 Sokolský ostrov
16.6. 14:00 Znojmo Knights - Šumperk Dietos 12 : 31 Jevišovice
22.6. 14:00 Karlovy Vary Warriors - Prague Mustangs 26 : 12 Start
22.6. 14:00 Budweis Hellboys - Znojmo Knights 38 : 7 Sokolský ostrov
23.6. 14:00 Prague Hippos - Brno Pitbulls 32 : 26 Petrovice
23.6. 16:00 Pardubice Bucks - Liberec Titans 13 : 22 Slovan
Tabulka Skupina Východ
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Bílovice Sígrs Bílovice Sígrs 6 0 0 206:63 1.000
Šumperk Dietos Šumperk Dietos 5 0 1 112:76 .833
Přerov Mammoths Přerov Mammoths 3 0 3 148:109 .500
Znojmo Knights Znojmo Knights 2 0 4 70:149 .333
Brno Pitbulls Brno Pitbulls 1 0 5 73:149 .167
Tabulka Skupina Západ
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Pilsen Patriots Pilsen Patriots 6 0 0 184:27 1.000
Budweis Hellboys Budweis Hellboys 4 0 2 146:65 .667
Prague Hippos Prague Hippos 4 0 2 103:121 .667
Ústí nad Labem Blades Ústí nad Labem Blades 2 0 4 68:123 .333
Karlovy Vary Warriors Karlovy Vary Warriors 1 0 5 40:158 .167
Tabulka Skupina Střed
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Liberec Titans Liberec Titans 5 0 1 189:44 .833
Trutnov Rangers Trutnov Rangers 3 0 3 131:143 .500
Pardubice Bucks Pardubice Bucks 2 0 4 121:111 .333
Prague Mustangs Prague Mustangs 1 0 5 68:147 .167
Vysočina Gladiators Vysočina Gladiators 0 0 6 34:208 .000

Výsledky - Čtvrtfinále

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
6.7. 16:00 Pilsen Patriots - Přerov Mammoths 40 : 18 Vochov
6.7. 14:00 Bílovice Sígrs - Prague Hippos 14 : 6 Ragby Bystrc
7.7. 15:00 Liberec Titans - Trutnov Rangers 33 : 19 Dubový vrch
6.7. 14:00 Šumperk Dietos - Budweis Hellboys 12 : 7 Šumperk

Výsledky - Semifinále

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
13.7. 16:00 Pilsen Patriots - Šumperk Dietos 56 : 0 Vochov
13.7. 14:00 Bílovice Sígrs - Liberec Titans 8 : 23 Ragby Bystrc

Výsledky - Finále

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
20.7. 16:00 Pilsen Patriots - Liberec Titans 30 : 14 Vochov