13.4.
|
14:00
|
Vysočina Gladiators
- Pardubice Bucks
|
0 : 36
|
Nová Ves |
|
13.4.
|
13:00
|
Znojmo Knights
- Bílovice Sígrs
|
0 : 43
|
Jevišovice |
|
14.4.
|
14:00
|
Pilsen Patriots
- Prague Hippos
|
39 : 0
|
Lokomotiva |
|
14.4.
|
12:30
|
Prague Mustangs
- Liberec Titans
|
0 : 44
|
Motorlet |
|
20.4.
|
14:00
|
Karlovy Vary Warriors
- Pilsen Patriots
|
6 : 33
|
Start |
|
20.4.
|
15:00
|
Liberec Titans
- Trutnov Rangers
|
48 : 12
|
Dubový vrch |
|
21.4.
|
14:00
|
Ústí nad Labem Blades
- Bílovice Sígrs
|
21 : 46
|
Olšinky |
|
21.4.
|
14:00
|
Přerov Mammoths
- Brno Pitbulls
|
58 : 6
|
Viktorka |
|
27.4.
|
14:00
|
Trutnov Rangers
- Ústí nad Labem Blades
|
8 : 14
|
Trutnov |
|
27.4.
|
14:00
|
Brno Pitbulls
- Vysočina Gladiators
|
22 : 6
|
Ragby Bystrc |
|
27.4.
|
14:00
|
Šumperk Dietos
- Bílovice Sígrs
|
0 : 20
|
Tyršův stadion |
|
28.4.
|
14:00
|
Pardubice Bucks
- Prague Mustangs
|
25 : 14
|
Slovan |
|
28.4.
|
15:30
|
Prague Hippos
- Budweis Hellboys
|
0 : 36
|
Libuš |
|
4.5.
|
15:00
|
Liberec Titans
- Karlovy Vary Warriors
|
45 : 0
|
Dubový vrch |
|
4.5.
|
14:00
|
Trutnov Rangers
- Prague Mustangs
|
14 : 12
|
Trutnov |
|
5.5.
|
14:00
|
Přerov Mammoths
- Znojmo Knights
|
16 : 26
|
Viktorka |
|
8.5.
|
15:00
|
Bílovice Sígrs
- Brno Pitbulls
|
55 : 10
|
Ragby Bystrc |
|
11.5.
|
14:00
|
Pardubice Bucks
- Šumperk Dietos
|
8 : 20
|
Slovan |
|
11.5.
|
14:00
|
Pilsen Patriots
- Budweis Hellboys
|
27 : 6
|
Lokomotiva |
|
12.5.
|
14:00
|
Vysočina Gladiators
- Přerov Mammoths
|
0 : 48
|
Nová Ves |
|
18.5.
|
13:00
|
Brno Pitbulls
- Šumperk Dietos
|
9 : 12
|
Ragby Bystrc |
|
18.5.
|
14:00
|
Pilsen Patriots
- Liberec Titans
|
19 : 15
|
Lokomotiva |
|
18.5.
|
14:00
|
Ústí nad Labem Blades
- Karlovy Vary Warriors
|
13 : 2
|
Olšinky |
|
19.5.
|
14:00
|
Znojmo Knights
- Prague Hippos
|
12 : 29
|
Jevišovice |
|
25.5.
|
14:00
|
Brno Pitbulls
- Znojmo Knights
|
0 : 13
|
Ragby Bystrc |
|
25.5.
|
14:00
|
Šumperk Dietos
- Trutnov Rangers
|
28 : 14
|
Tyršův stadion |
|
25.5.
|
15:00
|
Prague Hippos
- Ústí nad Labem Blades
|
12 : 7
|
Libuš |
|
26.5.
|
12:30
|
Prague Mustangs
- Vysočina Gladiators
|
30 : 12
|
Motorlet |
|
26.5.
|
14:00
|
Budweis Hellboys
- Karlovy Vary Warriors
|
35 : 0
|
Sokolský ostrov |
|
26.5.
|
14:00
|
Přerov Mammoths
- Pardubice Bucks
|
23 : 14
|
Viktorka |
|
1.6.
|
16:30
|
Liberec Titans
- Vysočina Gladiators
|
71 : 0
|
Amerika |
|
2.6.
|
14:00
|
Ústí nad Labem Blades
- Pilsen Patriots
|
0 : 60
|
Olšinky |
|
9.6.
|
14:00
|
Bílovice Sígrs
- Budweis Hellboys
|
18 : 12
|
Ragby Bystrc |
|
9.6.
|
14:00
|
Šumperk Dietos
- Přerov Mammoths
|
21 : 13
|
Tyršův stadion |
|
9.6.
|
17:00
|
Trutnov Rangers
- Pardubice Bucks
|
32 : 26
OT
|
Trutnov |
|
15.6.
|
14:00
|
Karlovy Vary Warriors
- Prague Hippos
|
6 : 30
|
Start |
|
15.6.
|
14:00
|
Prague Mustangs
- Pilsen Patriots
|
0 : 42
|
Motorlet |
|
15.6.
|
14:00
|
Vysočina Gladiators
- Trutnov Rangers
|
16 : 51
|
Nová Ves |
|
16.6.
|
14:00
|
Bílovice Sígrs
- Přerov Mammoths
|
42 : 20
|
Ragby Bystrc |
|
16.6.
|
14:00
|
Budweis Hellboys
- Ústí nad Labem Blades
|
20 : 13
|
Sokolský ostrov |
|
16.6.
|
14:00
|
Znojmo Knights
- Šumperk Dietos
|
12 : 31
|
Jevišovice |
|
22.6.
|
14:00
|
Karlovy Vary Warriors
- Prague Mustangs
|
26 : 12
|
Start |
|
22.6.
|
14:00
|
Budweis Hellboys
- Znojmo Knights
|
38 : 7
|
Sokolský ostrov |
|
23.6.
|
14:00
|
Prague Hippos
- Brno Pitbulls
|
32 : 26
|
Petrovice |
|
23.6.
|
16:00
|
Pardubice Bucks
- Liberec Titans
|
13 : 22
|
Slovan |
|