Home  /  Zápasy  /  Flag U15  /  Flagová soutěž žáků 2016  /  Zápasy a pořadí
Všechny soutěže

Výsledky - Základní část, 1. kolo

Výsledky - Základní část, 2. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
8.5. 11:00 Trutnov Rangers - Znojmo Knights 13 : 19 Trutnov
8.5. 11:00 Pardubice Stallions - Žďár Tigers 7 : 26 Trutnov
8.5. 11:45 Trutnov Rangers - Žďár Tigers 25 : 16 Trutnov
8.5. 11:45 Znojmo Knights - Pardubice Stallions 33 : 24 Trutnov
8.5. 12:30 Trutnov Rangers - Pardubice Stallions 26 : 0 Trutnov
8.5. 12:30 Znojmo Knights - Žďár Tigers 32 : 50 Trutnov
8.5. 14:00 Znojmo Knights - Trutnov Rangers 21 : 12 Trutnov
8.5. 14:00 Žďár Tigers - Pardubice Stallions 8 : 7 Trutnov
8.5. 14:45 Žďár Tigers - Trutnov Rangers 14 : 13 Trutnov
8.5. 14:45 Pardubice Stallions - Znojmo Knights 6 : 28 Trutnov
15.5. 11:00 Pilsen Patriots - Karlovy Vary Warriors 28 : 0 Vochov
15.5. 11:45 Příbram Bobcats - Karlovy Vary Warriors 34 : 0 Vochov
15.5. 12:30 Pilsen Patriots - Příbram Bobcats 20 : 32 Vochov
15.5. 13:30 Karlovy Vary Warriors - Pilsen Patriots 6 : 20 Vochov
15.5. 14:15 Karlovy Vary Warriors - Příbram Bobcats 7 : 27 Vochov
21.5. 11:00 Prague Wolf Pack - East Bohemia Bucks 27 : 26 Petrovice
21.5. 11:00 Ústí nad Labem Blades - Prague Lions 12 : 63 Petrovice
21.5. 11:45 Prague Wolf Pack - Prague Lions 26 : 20 Petrovice
21.5. 11:45 East Bohemia Bucks - Ústí nad Labem Blades 28 : 14 Petrovice
21.5. 13:15 East Bohemia Bucks - Prague Wolf Pack 21 : 31 Petrovice
21.5. 13:15 Prague Lions - Ústí nad Labem Blades 33 : 6 Petrovice
21.5. 14:00 Prague Lions - Prague Wolf Pack 32 : 18 Petrovice
21.5. 14:00 Ústí nad Labem Blades - East Bohemia Bucks 0 : 63 Petrovice

Výsledky - Základní část, 3. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
28.5. 11:00 East Bohemia Bucks - Trutnov Rangers 21 : 19 Slovan
28.5. 11:00 Prague Lions - Pardubice Stallions 50 : 8 Slovan
28.5. 11:45 East Bohemia Bucks - Pardubice Stallions 13 : 27 Slovan
28.5. 11:45 Trutnov Rangers - Prague Lions 13 : 22 Slovan
28.5. 12:30 East Bohemia Bucks - Prague Lions 7 : 50 Slovan
28.5. 12:30 Trutnov Rangers - Pardubice Stallions 19 : 6 Slovan
28.5. 14:00 Trutnov Rangers - East Bohemia Bucks 13 : 6 Slovan
28.5. 14:00 Pardubice Stallions - Prague Lions 6 : 35 Slovan
28.5. 14:45 Pardubice Stallions - East Bohemia Bucks 13 : 19 Slovan
28.5. 14:45 Prague Lions - Trutnov Rangers 31 : 0 Slovan
4.6. 11:00 Žďár Tigers - Prague Wolf Pack 26 : 40 Polnička
4.6. 11:00 Znojmo Knights - Ústí nad Labem Blades 28 : 18 Polnička
4.6. 11:45 Žďár Tigers - Ústí nad Labem Blades 48 : 33 Polnička
4.6. 11:45 Prague Wolf Pack - Znojmo Knights 25 : 7 Polnička
4.6. 13:15 Prague Wolf Pack - Žďár Tigers 18 : 12 Polnička
4.6. 13:15 Ústí nad Labem Blades - Znojmo Knights 6 : 13 Polnička
4.6. 14:00 Ústí nad Labem Blades - Žďár Tigers 12 : 12 Polnička
4.6. 14:00 Znojmo Knights - Prague Wolf Pack 7 : 20 Polnička
5.6. 11:00 Karlovy Vary Warriors - Pilsen Patriots 19 : 27 Drahovice
5.6. 11:45 Karlovy Vary Warriors - Příbram Bobcats 20 : 26 Drahovice
5.6. 12:30 Pilsen Patriots - Příbram Bobcats 18 : 21 Drahovice
5.6. 13:30 Pilsen Patriots - Karlovy Vary Warriors 18 : 20 Drahovice
5.6. 14:15 Příbram Bobcats - Karlovy Vary Warriors 18 : 6 Drahovice

Výsledky - Základní část, 4. kolo

Výsledky - Základní část, 5. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
17.9. 11:00 Pilsen Patriots - Ústí nad Labem Blades 34 : 8 Vochov
17.9. 11:00 Prague Wolf Pack - Příbram Bobcats 24 : 29 Vochov
17.9. 11:45 Příbram Bobcats - Ústí nad Labem Blades 32 : 0 Vochov
17.9. 11:45 Pilsen Patriots - Prague Wolf Pack 27 : 0 Vochov
17.9. 12:30 Ústí nad Labem Blades - Prague Wolf Pack 12 : 18 Vochov
17.9. 12:30 Příbram Bobcats - Pilsen Patriots 25 : 13 Vochov
17.9. 14:00 Ústí nad Labem Blades - Pilsen Patriots 19 : 26 Vochov
17.9. 14:00 Příbram Bobcats - Prague Wolf Pack 35 : 0 Vochov
17.9. 14:45 Ústí nad Labem Blades - Příbram Bobcats 0 : 35 Vochov
17.9. 14:45 Prague Wolf Pack - Pilsen Patriots 13 : 20 Vochov
10.9. 11:00 Trutnov Rangers - Prague Lions 6 : 23 Trutnov
10.9. 11:00 Pardubice Stallions - East Bohemia Bucks 6 : 19 Trutnov
10.9. 11:45 Pardubice Stallions - Prague Lions 6 : 22 Trutnov
10.9. 11:45 East Bohemia Bucks - Trutnov Rangers 27 : 6 Trutnov
10.9. 14:00 Prague Lions - Trutnov Rangers 14 : 6 Trutnov
10.9. 14:00 East Bohemia Bucks - Pardubice Stallions 20 : 0 Trutnov
10.9. 14:45 Prague Lions - Pardubice Stallions 40 : 0 Trutnov
10.9. 14:45 Trutnov Rangers - East Bohemia Bucks 0 : 13 Trutnov
11.9. 11:00 Karlovy Vary Warriors - Znojmo Knights 16 : 0 Drahovice
11.9. 11:45 Žďár Tigers - Karlovy Vary Warriors 0 : 34 Drahovice
11.9. 12:30 Žďár Tigers - Znojmo Knights 0 : 32 Drahovice
11.9. 13:30 Znojmo Knights - Karlovy Vary Warriors 8 : 20 Drahovice
11.9. 14:15 Karlovy Vary Warriors - Žďár Tigers 60 : 6 Drahovice
11.9. 15:00 Znojmo Knights - Žďár Tigers 32 : 12 Drahovice

Výsledky - Základní část, 6. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
24.9. 11:00 Žďár Tigers - Prague Lions 8 : 33 Polnička
24.9. 11:00 Znojmo Knights - East Bohemia Bucks 20 : 18 Polnička
24.9. 11:45 Žďár Tigers - East Bohemia Bucks 0 : 41 Polnička
24.9. 11:45 Prague Lions - Znojmo Knights 35 : 13 Polnička
24.9. 14:00 Prague Lions - Žďár Tigers 46 : 6 Polnička
24.9. 14:00 East Bohemia Bucks - Znojmo Knights 25 : 25 Polnička
24.9. 14:45 East Bohemia Bucks - Žďár Tigers 26 : 0 Polnička
24.9. 14:45 Znojmo Knights - Prague Lions 14 : 32 Polnička
1.10. 14:00 Příbram Bobcats - Ústí nad Labem Blades 49 : 0 Spartak
1.10. 14:00 Pilsen Patriots - Prague Wolf Pack 40 : 6 Spartak
1.10. 14:45 Příbram Bobcats - Prague Wolf Pack 34 : 12 Spartak
1.10. 14:45 Ústí nad Labem Blades - Pilsen Patriots 0 : 28 Spartak
1.10. 15:30 Příbram Bobcats - Pilsen Patriots 14 : 34 Spartak
1.10. 15:30 Ústí nad Labem Blades - Prague Wolf Pack 20 : 29 Spartak
1.10. 16:30 Ústí nad Labem Blades - Příbram Bobcats 0 : 26 Spartak
1.10. 16:30 Prague Wolf Pack - Pilsen Patriots 25 : 32 Spartak
1.10. 17:15 Prague Wolf Pack - Příbram Bobcats 0 : 42 Spartak
1.10. 17:15 Pilsen Patriots - Ústí nad Labem Blades 26 : 8 Spartak
2.10. 11:00 Pardubice Stallions - Karlovy Vary Warriors 0 : 36 Sezemice
2.10. 11:45 Trutnov Rangers - Karlovy Vary Warriors 6 : 31 Sezemice
2.10. 12:30 Trutnov Rangers - Pardubice Stallions 29 : 6 Sezemice
2.10. 13:30 Karlovy Vary Warriors - Pardubice Stallions 41 : 6 Sezemice
2.10. 14:15 Karlovy Vary Warriors - Trutnov Rangers 20 : 6 Sezemice
2.10. 15:00 Pardubice Stallions - Trutnov Rangers 0 : 34 Sezemice

Výsledky - Základní část, 7. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
15.10. 11:00 East Bohemia Bucks - Pilsen Patriots 7 : 27 Slovan
15.10. 11:00 Prague Lions - Příbram Bobcats 27 : 25 Slovan
15.10. 11:45 Prague Lions - Pilsen Patriots 13 : 6 Slovan
15.10. 11:45 Příbram Bobcats - East Bohemia Bucks 35 : 0 Slovan
15.10. 13:15 Příbram Bobcats - Prague Lions 27 : 25 Slovan
15.10. 13:15 Pilsen Patriots - East Bohemia Bucks 14 : 0 Slovan
15.10. 14:00 Pilsen Patriots - Prague Lions 26 : 26 Slovan
15.10. 14:00 East Bohemia Bucks - Příbram Bobcats 6 : 33 Slovan
15.10. 11:00 Ústí nad Labem Blades - Karlovy Vary Warriors 12 : 40 Petrovice
15.10. 11:45 Prague Wolf Pack - Karlovy Vary Warriors 7 : 20 Petrovice
15.10. 12:30 Ústí nad Labem Blades - Prague Wolf Pack 8 : 26 Petrovice
15.10. 13:30 Karlovy Vary Warriors - Ústí nad Labem Blades 36 : 0 Petrovice
15.10. 14:15 Karlovy Vary Warriors - Prague Wolf Pack 32 : 0 Petrovice
16.10. 11:00 Znojmo Knights - Pardubice Stallions 57 : 0 Bantice
16.10. 11:00 Žďár Tigers - Trutnov Rangers 0 : 19 Bantice
16.10. 11:45 Žďár Tigers - Pardubice Stallions 20 : 0 Bantice
16.10. 11:45 Trutnov Rangers - Znojmo Knights 20 : 26 Bantice
16.10. 14:00 Trutnov Rangers - Žďár Tigers 31 : 0 Bantice
16.10. 14:00 Pardubice Stallions - Znojmo Knights 0 : 41 Bantice
16.10. 14:45 Pardubice Stallions - Žďár Tigers 0 : 32 Bantice
16.10. 14:45 Znojmo Knights - Trutnov Rangers 33 : 14 Bantice
Tabulka Flag U15 - Západ
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Příbram Bobcats Příbram Bobcats 26 0 2 886:296 .929
Pilsen Patriots Pilsen Patriots 22 1 5 768:332 .804
Karlovy Vary Warriors Karlovy Vary Warriors 16 2 10 549:349 .607
Prague Wolf Pack Prague Wolf Pack 14 0 14 467:570 .500
Ústí nad Labem Blades Ústí nad Labem Blades 1 2 25 244:843 .071
Tabulka Flag U15 - Východ
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Prague Lions Prague Lions 27 1 2 982:283 .917
Znojmo Knights Znojmo Knights 14 2 14 611:629 .500
East Bohemia Bucks East Bohemia Bucks 11 3 16 539:622 .417
Trutnov Rangers Trutnov Rangers 11 0 19 430:522 .367
Žďár Tigers Žďár Tigers 9 1 20 438:832 .317
Pardubice Stallions Pardubice Stallions 3 0 27 209:845 .100

Výsledky - Čtvrtfinále

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
28.10. 11:00 Pilsen Patriots - East Bohemia Bucks 42 : 0 Slovan
28.10. 11:00 Znojmo Knights - Karlovy Vary Warriors 31 : 37 Slovan

Výsledky - Semifinále

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
28.10. 12:30 Příbram Bobcats - Karlovy Vary Warriors 55 : 7 Slovan
28.10. 12:30 Prague Lions - Pilsen Patriots 14 : 19 Slovan

Výsledky - Zápas o 5. místo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
28.10. 13:45 Znojmo Knights - East Bohemia Bucks 33 : 20 Slovan

Výsledky - Zápas o 3. místo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
28.10. 14:00 Prague Lions - Karlovy Vary Warriors 27 : 20 Slovan

Výsledky - Finále

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
28.10. 15:00 Příbram Bobcats - Pilsen Patriots 35 : 33 Slovan