Home  /  Zápasy  /  Dorost  /  Soutěž dorostu 2016  /  Zápasy a pořadí
Všechny soutěže

Výsledky - Základní část, 1. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
18.9. 15:00 Ostrava Steelers - East Bohemia Bucks 35 : 0 kontumace Poruba
18.9. 16:15 East Bohemia Bucks - Brno Sígrs 0 : 35 kontumace Poruba
18.9. 17:30 Brno Sígrs - Ostrava Steelers 20 : 34 Poruba
18.9. 14:00 Prague Lions - Pilsen Patriots 21 : 6 Hostivař
18.9. 15:15 Pilsen Patriots - Trutnov Rangers 46 : 18 Hostivař
18.9. 16:30 Trutnov Rangers - Prague Lions 2 : 41 Hostivař

Výsledky - Základní část, 2. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
24.9. 14:00 Brno Sígrs - Ostrava Steelers 24 : 20 Ragby Bystrc
24.9. 15:15 Ostrava Steelers - East Bohemia Bucks 18 : 38 Ragby Bystrc
24.9. 16:30 East Bohemia Bucks - Brno Sígrs 0 : 51 Ragby Bystrc
25.9. 14:00 Pilsen Patriots - Trutnov Rangers 36 : 15 Vochov
25.9. 15:15 Trutnov Rangers - Prague Lions 0 : 39 Vochov
25.9. 16:30 Prague Lions - Pilsen Patriots 14 : 13 Vochov

Výsledky - Základní část, 3. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
8.10. 14:00 East Bohemia Bucks - Brno Sígrs 12 : 31 Slovan
8.10. 15:15 Brno Sígrs - Ostrava Steelers 34 : 13 Slovan
8.10. 16:30 Ostrava Steelers - East Bohemia Bucks 6 : 33 Slovan
8.10. 14:00 Trutnov Rangers - Pilsen Patriots 19 : 39 Trutnov
8.10. 15:15 Pilsen Patriots - Prague Lions 6 : 13 Trutnov
8.10. 16:30 Prague Lions - Trutnov Rangers 19 : 6 Trutnov
Tabulka DL 2016 - Západ
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Prague Lions Prague Lions 6 0 0 139:33 1.000
Pilsen Patriots Pilsen Patriots 3 0 3 146:100 .500
Trutnov Rangers Trutnov Rangers 0 0 6 60:212 .000
Tabulka DL 2016 - Východ
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Brno Sígrs Brno Sígrs 5 0 1 179:79 .833
East Bohemia Bucks East Bohemia Bucks 2 0 4 83:160 .333
Ostrava Steelers Ostrava Steelers 2 0 4 126:149 .333

Výsledky - Semifinále

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
29.10. 12:30 Pilsen Patriots - Brno Sígrs 13 : 12 Vochov
29.10. 12:30 Prague Lions - East Bohemia Bucks 35 : 0 kontumace Vochov

Výsledky - Zápas o 3. místo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
29.10. 14:00 Brno Sígrs - East Bohemia Bucks 35 : 0 kontumace Vochov

Výsledky - Finále

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
29.10. 14:00 Pilsen Patriots - Prague Lions 6 : 32 Vochov