Home  /  Zápasy  /  Flag U19  /  Flagová soutěž juniorů 2017  /  Zápasy a pořadí
Všechny soutěže

Výsledky - Základní část, 1. kolo

Výsledky - Základní část, 2. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
30.4. 12:00 Karlovy Vary Warriors - Příbram Bobcats Women 47 : 12 Start
30.4. 12:00 Budweis Hellboys - Pilsen Patriots 28 : 27 Start
30.4. 13:20 Karlovy Vary Warriors - Budweis Hellboys 26 : 33 Start
30.4. 13:20 Pilsen Patriots - Příbram Bobcats Women 46 : 12 Start
30.4. 14:40 Karlovy Vary Warriors - Pilsen Patriots 31 : 19 Start
30.4. 14:40 Příbram Bobcats Women - Budweis Hellboys 20 : 53 Start
30.4. 12:00 Ostrava Steelers - Brno Alligators 26 : 20 Poruba
30.4. 12:00 Národní tým žen - Trutnov Rangers 8 : 32 Poruba
30.4. 13:20 Ostrava Steelers - Národní tým žen 42 : 12 Poruba
30.4. 13:20 Trutnov Rangers - Brno Alligators 22 : 45 Poruba
30.4. 14:40 Ostrava Steelers - Trutnov Rangers 56 : 48 Poruba
30.4. 14:40 Brno Alligators - Národní tým žen 27 : 19 Poruba

Výsledky - Základní část, 3. kolo

Výsledky - Základní část, 4. kolo

Výsledky - Základní část, 5. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
4.6. 12:00 Prague Lions - Národní tým žen 39 : 0 Malešice
4.6. 12:00 Ostrava Steelers - Trutnov Rangers 30 : 14 Malešice
4.6. 13:20 Prague Lions - Ostrava Steelers 19 : 45 Malešice
4.6. 13:20 Trutnov Rangers - Národní tým žen 32 : 13 Malešice
4.6. 14:40 Prague Lions - Trutnov Rangers 34 : 37 Malešice
4.6. 14:40 Národní tým žen - Ostrava Steelers 7 : 27 Malešice
11.6. 12:40 Příbram Bobcats - Budweis Hellboys 48 : 7 Spartak
11.6. 12:40 Pilsen Patriots - Karlovy Vary Warriors 41 : 6 Spartak
11.6. 14:10 Příbram Bobcats - Pilsen Patriots 41 : 28 Spartak
11.6. 14:10 Karlovy Vary Warriors - Budweis Hellboys 20 : 40 Spartak
11.6. 15:40 Příbram Bobcats - Karlovy Vary Warriors 48 : 13 Spartak
11.6. 15:40 Budweis Hellboys - Pilsen Patriots 46 : 38 Spartak
Tabulka FLU19 - Východ
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Ostrava Steelers Ostrava Steelers 12 0 0 498:297 1.000
Brno Alligators Brno Alligators 6 1 5 414:343 .542
Prague Lions Prague Lions 6 0 6 339:340 .500
Trutnov Rangers Trutnov Rangers 5 1 6 392:403 .458
Národní tým žen Národní tým žen 0 0 12 157:417 .000
Tabulka FLU19 - Západ
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Příbram Bobcats Příbram Bobcats 12 0 0 530:202 1.000
Budweis Hellboys Budweis Hellboys 8 0 4 411:355 .667
Pilsen Patriots Pilsen Patriots 6 0 6 408:295 .500
Karlovy Vary Warriors Karlovy Vary Warriors 4 0 8 260:421 .333
Příbram Bobcats Women Příbram Bobcats Women 0 0 12 170:506 .000

Výsledky - Semifinále

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
24.6. 14:00 Příbram Bobcats - Brno Alligators 33 : 14 Marila
24.6. 14:00 Ostrava Steelers - Budweis Hellboys 37 : 26 Marila

Výsledky - Zápas o 3. místo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
24.6. 15:20 Budweis Hellboys - Brno Alligators 19 : 7 Marila

Výsledky - Finále

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
24.6. 15:30 Příbram Bobcats - Ostrava Steelers 39 : 7 Marila