Home  /  Zápasy  /  Junioři  /  Soutěž juniorů 2017  /  Junioři - 2.Liga  /  Zápasy a pořadí
Všechny soutěže

Výsledky - Základní část, 1. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
2.9. 14:00 Brno Sígrs - Prague Mustangs 33 : 0 Ragby Bystrc
2.9. 16:00 Příbram Bobcats - Pilsen Patriots 60 : 0 Marila
3.9. 14:00 Budweis Hellboys - Ústí nad Labem Blades 55 : 13 Sokolský ostrov
3.9. 16:00 Vysočina Gladiators - Ostrava Steelers 26 : 18 Na Stoupách

Výsledky - Základní část, 2. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
9.9. 14:00 Pilsen Patriots - Budweis Hellboys 0 : 47 Bolevec
10.9. 15:00 Ostrava Steelers - Brno Sígrs 20 : 6 Poruba
10.9. 14:00 Prague Mustangs - Vysočina Gladiators 14 : 20 Motorlet
10.9. 15:00 Ústí nad Labem Blades - Příbram Bobcats 19 : 41 Olšinky

Výsledky - Základní část, 3. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
16.9. 17:00 Vysočina Gladiators - Brno Sígrs 26 : 14 Na Stoupách
17.9. 14:00 Budweis Hellboys - Pilsen Patriots 63 : 0 Sokolský ostrov
17.9. 15:00 Ostrava Steelers - Prague Mustangs 26 : 0 Poruba
24.9. 14:00 Příbram Bobcats - Ústí nad Labem Blades 34 : 36 Marila

Výsledky - Základní část, 4. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
30.9. 14:00 Budweis Hellboys - Příbram Bobcats 33 : 27 Sokolský ostrov
30.9. 14:00 Prague Mustangs - Ostrava Steelers 26 : 52 Motorlet
1.10. 14:00 Brno Sígrs - Vysočina Gladiators 0 : 38 Ragby Bystrc
1.10. 15:00 Ústí nad Labem Blades - Pilsen Patriots 63 : 20 Olšinky

Výsledky - Základní část, 5. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
7.10. 14:00 Pilsen Patriots - Ústí nad Labem Blades 18 : 59 Bolevec
8.10. 15:00 Ostrava Steelers - Vysočina Gladiators 0 : 34 Poruba
8.10. 15:00 Prague Mustangs - Brno Sígrs 12 : 27 Motorlet
8.10. 16:00 Příbram Bobcats - Budweis Hellboys 14 : 28 Marila

Výsledky - Základní část, 6. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
14.10. 14:00 Pilsen Patriots - Příbram Bobcats 6 : 41 Bolevec
15.10. 14:00 Brno Sígrs - Ostrava Steelers 20 : 21 Ragby Bystrc
15.10. 15:00 Ústí nad Labem Blades - Budweis Hellboys 13 : 71 Olšinky
15.10. 16:00 Vysočina Gladiators - Prague Mustangs 40 : 31 Na Stoupách
Tabulka Junioři - 2.Liga - Západ
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Budweis Hellboys Budweis Hellboys 6 0 0 227:67 1.000
Příbram Bobcats Příbram Bobcats 3 0 3 192:122 .500
Ústí nad Labem Blades Ústí nad Labem Blades 3 0 3 189:209 .500
Pilsen Patriots Pilsen Patriots 0 0 6 44:254 .000
Tabulka Junioři - 2.Liga - Východ
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Vysočina Gladiators Vysočina Gladiators 6 0 0 181:77 1.000
Ostrava Steelers Ostrava Steelers 4 0 2 137:112 .667
Brno Sígrs Brno Sígrs 2 0 4 100:114 .333
Prague Mustangs Prague Mustangs 0 0 6 83:198 .000

Výsledky - Finále

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
28.10. 17:00 Vysočina Gladiators - Budweis Hellboys 0 : 20 Na Stoupách