Home  /  Zápasy  /  Junioři  /  Soutěž juniorů 2017  /  Junioři - 2.Liga  /  Zápasy a pořadí
Všechny soutěže

Výsledky - Základní část, 1. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
2.9. 14:00 Brno Sígrs - Prague Mustangs 33 : 0 Ragby Bystrc
2.9. 16:00 Příbram Bobcats - Pilsen Patriots 60 : 0 Marila
3.9. 14:00 Budweis Hellboys - Ústí nad Labem Blades 55 : 13 Sokolský ostrov
3.9. 16:00 Vysočina Gladiators - Ostrava Steelers 26 : 18 Na Stoupách

Výsledky - Základní část, 2. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
9.9. 14:00 Pilsen Patriots - Budweis Hellboys 0 : 47 Bolevec
10.9. 15:00 Ostrava Steelers - Brno Sígrs 20 : 6 Poruba
10.9. 14:00 Prague Mustangs - Vysočina Gladiators 14 : 20 Motorlet
10.9. 15:00 Ústí nad Labem Blades - Příbram Bobcats 19 : 41 Olšinky

Výsledky - Základní část, 3. kolo

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
16.9. 17:00 Vysočina Gladiators - Brno Sígrs 26 : 14 Na Stoupách
17.9. 14:00 Budweis Hellboys - Pilsen Patriots 63 : 0 Sokolský ostrov
17.9. 15:00 Ostrava Steelers - Prague Mustangs 26 : 0 Poruba
Tabulka Junioři - 2.Liga - Západ
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Budweis Hellboys Budweis Hellboys 3 0 0 118:13 1.000
Příbram Bobcats Příbram Bobcats 2 0 0 76:19 1.000
Ústí nad Labem Blades Ústí nad Labem Blades 0 0 2 32:89 .000
Pilsen Patriots Pilsen Patriots 0 0 3 0:105 .000
Tabulka Junioři - 2.Liga - Východ
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Vysočina Gladiators Vysočina Gladiators 3 0 0 72:46 1.000
Ostrava Steelers Ostrava Steelers 2 0 1 64:32 .667
Brno Sígrs Brno Sígrs 1 0 2 53:46 .333
Prague Mustangs Prague Mustangs 0 0 3 14:79 .000

Program zápasů - Základní část, 3. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
24.9.2017 14:00 Příbram Bobcats - Ústí nad Labem Blades   Marila

Program zápasů - Základní část, 4. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
30.9.2017 14:00 Budweis Hellboys - Příbram Bobcats   Sokolský ostrov
30.9.2017 14:00 Prague Mustangs - Ostrava Steelers   Motorlet
1.10.2017 14:00 Brno Sígrs - Vysočina Gladiators   Ragby Bystrc
1.10.2017 15:00 Ústí nad Labem Blades - Pilsen Patriots   Olšinky

Program zápasů - Základní část, 5. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
7.10.2017 14:00 Pilsen Patriots - Ústí nad Labem Blades   Bolevec
8.10.2017 15:00 Ostrava Steelers - Vysočina Gladiators   Poruba
8.10.2017 15:00 Prague Mustangs - Brno Sígrs   Motorlet
8.10.2017 16:00 Příbram Bobcats - Budweis Hellboys   Marila

Program zápasů - Základní část, 6. kolo

Datum Čas Soupeři Areál
14.10.2017 14:00 Pilsen Patriots - Příbram Bobcats   Bolevec
15.10.2017 14:00 Brno Sígrs - Ostrava Steelers   Ragby Bystrc
15.10.2017 15:00 Ústí nad Labem Blades - Budweis Hellboys   Olšinky
15.10.2017 16:00 Vysočina Gladiators - Prague Mustangs   Na Stoupách

Program zápasů - Finále

Datum Soupeři
TBA #1 skupiny Východ/Západ - #1 skupiny Východ/Západ