Home  /  Zápasy  /  Muži  /  Soutěž mužů 2018  /  Bitters liga  /  Zápasy a pořadí
Všechny soutěže

Výsledky - Základní část

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
1.4. 14:00 Prague Black Panthers - Prague Lions 48 : 0 Žižkov
7.4. 13:00 Pilsen Patriots - Prague Lions 19 : 55 Bolevec
8.4. 14:00 Brno Sígrs - Brno Alligators 13 : 19 Ragby Bystrc
8.4. 15:00 Pardubice Stallions - Aquaponik Ostrava Steelers 20 : 21 Letní stadion
15.4. 15:00 Aquaponik Ostrava Steelers - Prague Lions 6 : 23 Poruba
15.4. 15:00 Pardubice Stallions - Pilsen Patriots 14 : 6 Letní stadion
21.4. 14:00 Brno Alligators - Prague Black Panthers 3 : 49 Ragby Bystrc
21.4. 14:00 Prague Lions - Pilsen Patriots 57 : 0 Hostivař
22.4. 14:00 Brno Sígrs - Aquaponik Ostrava Steelers 20 : 28 Ragby Bystrc
29.4. 15:00 Pardubice Stallions - Brno Sígrs 0 : 42 Letní stadion
29.4. 13:00 Pilsen Patriots - Brno Alligators 14 : 24 Bolevec
1.5. 15:00 Prague Black Panthers - Aquaponik Ostrava Steelers 42 : 3 Uhelné sklady
5.5. 13:00 Pilsen Patriots - Brno Sígrs 21 : 28 Bolevec
5.5. 14:00 Prague Lions - Brno Alligators 51 : 13 Hostivař
6.5. 15:00 Prague Black Panthers - Pardubice Stallions 50 : 0 Uhelné sklady
12.5. 14:00 Brno Sígrs - Pilsen Patriots 27 : 17 Ragby Bystrc
13.5. 14:00 Brno Alligators - Prague Lions 0 : 49 Ragby Bystrc
13.5. 15:00 Aquaponik Ostrava Steelers - Pardubice Stallions 34 : 23 Poruba
19.5. 14:00 Prague Lions - Pardubice Stallions 42 : 34 Hostivař
20.5. 15:00 Aquaponik Ostrava Steelers - Brno Sígrs 35 : 0 Poruba
20.5. 15:00 Prague Black Panthers - Brno Alligators 50 : 0 Uhelné sklady
26.5. 15:00 Aquaponik Ostrava Steelers - Prague Black Panthers 16 : 20 Poruba
27.5. 13:00 Pilsen Patriots - Pardubice Stallions 0 : 41 Bolevec
2.6. 15:00 Brno Sígrs - Prague Lions 7 : 28 Ragby Bystrc
3.6. 14:00 Brno Alligators - Aquaponik Ostrava Steelers 15 : 48 Ragby Bystrc
3.6. 13:00 Pilsen Patriots - Prague Black Panthers 6 : 49 Bolevec
10.6. 19:00 Prague Lions - Aquaponik Ostrava Steelers 6 : 9 Žižkov
10.6. 15:00 Pardubice Stallions - Brno Alligators 39 : 27 Letní stadion
10.6. 15:00 Prague Black Panthers - Brno Sígrs 53 : 7 Střížkov
17.6. 16:00 Brno Alligators - Brno Sígrs 7 : 42 Ragby Bystrc
17.6. 13:00 Aquaponik Ostrava Steelers - Pilsen Patriots 49 : 7 Poruba
17.6. 15:00 Pardubice Stallions - Prague Black Panthers 7 : 53 Letní stadion
Tabulka Bitters liga
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Prague Black Panthers Prague Black Panthers 9 0 0 326:42 1.000
Prague Lions Prague Lions 7 0 2 271:123 .778
Aquaponik Ostrava Steelers Aquaponik Ostrava Steelers 7 0 3 242:172 .700
Brno Sígrs Brno Sígrs 4 0 5 179:197 .444
Pardubice Stallions Pardubice Stallions 3 0 6 172:242 .333
Brno Alligators Brno Alligators 2 0 7 108:312 .222
Pilsen Patriots Pilsen Patriots 0 0 9 90:300 .000

Program zápasů - Základní část

Datum Čas Soupeři Areál
23.6.2018 16:00 Brno Alligators - Pilsen Patriots   Ragby Bystrc
24.6.2018 15:00 Brno Sígrs - Pardubice Stallions   Ragby Bystrc
24.6.2018 14:00 Prague Lions - Prague Black Panthers   Hostivař

Program zápasů - Semifinále

Datum Soupeři
8.7.2018 Prague Black Panthers - Sígrs nebo Stallions  
TBA Steelers nebo Lions - Lions nebo Steelers  

Program zápasů - Czech Bowl XXV

Datum Čas Soupeři Areál
14.7.2018 19:00 Vítěz ze semifinále - Vítěz ze semifinále   Vítkovice