Home  /  Zápasy  /  Muži  /  Soutěž mužů 2018  /  3.Liga 2018  /  Zápasy a pořadí

Počet diváků: 170
Rozhodčí: Pavel Šimon (R), Jan Svoboda (U), Radim Kroulík (HL), Pavel Samek (LJ), Marek Vejvoda (BJ)

Příbram Bobcats TD - 7:0 - Jiří Kohut, 60y pass od Tomáš Vokurka (Vojtěch Podhradský kick); 4:11
Trutnov Rangers TD - 14:7 - Martin Koza, 53y pass od František Matyk (Martin Koza kick); 5:50
Příbram Bobcats TD - 22:7 - Daniel Vitiš, 5y run (Daniel Vitiš 2pt run); 1:20
Příbram Bobcats TD - 29:7 - Tomáš Vokurka, 12y run (Vojtěch Podhradský kick); 6:05
Příbram Bobcats TD - 36:7 - Sebastián Tesařík, 59y pass od Tomáš Vokurka (Vojtěch Podhradský kick); 6:49
Příbram Bobcats TD - 42:7 - Tomáš Bučil, 1y run (kick neúspěšný); 0:37

Slunné odpoledne v Příbrami nalakalo na stadion přes 170 diváků. Všichni napjatě očekávali, jaký tým nastoupí proti papírově slabšímu soupeři. Tým Příbram Bobcats nastoupil ve větším počtu než soupeř, ale byl složen především z nováčků a juniorů. Začátek zápasu se ukázal v klidném tempu. Oba týmy se oťukávaly nepopulárním tři a ven. Skóre otevřel až Jiří Kohut, který zachytil pass od juniorského quarterbacka Tomáše Vokurky. Trutnov Rangers se v první čtvrtiny trápili, běhovému útoku se nedařilo a domácí obrana jasně četla jejich útočné snažení. Vedení navýšil znovu Kohut, a to po turnoveru, kdy příbramský punter Vojtěch Podhradský trefil hráče Rangers a balón zalehl Daniel Vitiš. Na závěr poločasu začal quarterback Rangers passovat a 5 minut před poločasovou přestávkou se jim jejich snaha vyplatila. Po běhových akcích soupeře se obrana Bobcats nechala nachytat a Martin Koza připsal první body pro Rangers, kdy zůstal sám za zády příbramské obrany. Druhý poločas už Bobcats drželi pevně ve svých rukách a soupeře nepustili do své redzóny. V posledních minutách zápasu navýšili domácí svůj náskok na 42:7 a spustili mercy rule, čímž urychlili závěr zápasu. Přes počáteční nervozitu a značnou nesehrannost na obou stranách, přinesl zápas atraktivní podívanou a potřebné zkušenosti do dalších zápasu.

Autorka článku: Michaela Rom