Home  /  Zápasy  /  Flag U19  /  Flagová soutěž juniorů 2018  /  Zápasy a pořadí
Všechny soutěže

Výsledky - Základní část

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
21.4. 12:00 Budweis Hellboys - Ústí nad Labem Blades 58 : 12 Sokolský ostrov
21.4. 12:00 Prague Black Panthers - Národní tým žen 7 : 12 Sokolský ostrov
21.4. 13:20 Budweis Hellboys - Prague Black Panthers 57 : 0 Sokolský ostrov
21.4. 13:20 Národní tým žen - Ústí nad Labem Blades 35 : 6 Sokolský ostrov
21.4. 14:40 Budweis Hellboys - Národní tým žen 53 : 0 Sokolský ostrov
21.4. 14:40 Ústí nad Labem Blades - Prague Black Panthers 26 : 26 Sokolský ostrov
21.4. 12:00 Prague Mustangs - Příbram Bobcats 6 : 40 Motorlet
21.4. 12:00 Příbram Bobcats Women - Prague Lions 6 : 48 Motorlet
21.4. 13:20 Prague Mustangs - Příbram Bobcats Women 32 : 6 Motorlet
21.4. 13:20 Prague Lions - Příbram Bobcats 0 : 27 Motorlet
21.4. 14:40 Prague Mustangs - Prague Lions 38 : 26 Motorlet
21.4. 14:40 Příbram Bobcats - Příbram Bobcats Women 35 : 14 Motorlet
21.4. 12:00 Trutnov Rangers - Příbram Bobcats ANG 18 : 27 Trutnov
21.4. 12:00 Brno Alligators - Ostrava Steelers 13 : 27 Trutnov
21.4. 13:20 Trutnov Rangers - Brno Alligators 6 : 32 Trutnov
21.4. 13:20 Ostrava Steelers - Příbram Bobcats ANG 19 : 13 Trutnov
21.4. 14:40 Trutnov Rangers - Ostrava Steelers 7 : 28 Trutnov
21.4. 14:40 Příbram Bobcats ANG - Brno Alligators 35 : 13 Trutnov
28.4. 12:00 Prague Black Panthers - Příbram Bobcats 12 : 47 Na Šancích
28.4. 12:00 Prague Mustangs - Trutnov Rangers 49 : 24 Na Šancích
28.4. 13:20 Prague Black Panthers - Prague Mustangs 13 : 59 Na Šancích
28.4. 13:20 Trutnov Rangers - Příbram Bobcats 0 : 44 Na Šancích
28.4. 14:40 Prague Black Panthers - Trutnov Rangers 18 : 32 Na Šancích
28.4. 14:40 Příbram Bobcats - Prague Mustangs 33 : 13 Na Šancích
29.4. 12:00 Brno Alligators - Budweis Hellboys 6 : 53 Ragby Bystrc
29.4. 12:00 Ostrava Steelers - Národní tým žen 57 : 7 Ragby Bystrc
29.4. 13:20 Brno Alligators - Ostrava Steelers 24 : 60 Ragby Bystrc
29.4. 13:20 Národní tým žen - Budweis Hellboys 0 : 54 Ragby Bystrc
29.4. 14:40 Brno Alligators - Národní tým žen 25 : 13 Ragby Bystrc
29.4. 14:40 Budweis Hellboys - Ostrava Steelers 38 : 24 Ragby Bystrc
29.4. 14:00 Příbram Bobcats ANG - Ústí nad Labem Blades 40 : 27 Spartak
29.4. 14:00 Příbram Bobcats Women - Prague Lions 13 : 31 Spartak
29.4. 15:20 Příbram Bobcats ANG - Příbram Bobcats Women 0 : 19 Spartak
29.4. 15:20 Prague Lions - Ústí nad Labem Blades 47 : 6 Spartak
29.4. 16:40 Příbram Bobcats ANG - Prague Lions 14 : 26 Spartak
29.4. 16:40 Ústí nad Labem Blades - Příbram Bobcats Women 34 : 25 Spartak
6.5. 12:00 Ostrava Steelers - Příbram Bobcats ANG 30 : 20 Poruba
6.5. 12:00 Prague Mustangs - Prague Black Panthers 15 : 6 Poruba
6.5. 13:20 Ostrava Steelers - Prague Mustangs 34 : 27 Poruba
6.5. 13:20 Prague Black Panthers - Příbram Bobcats ANG 27 : 27 Poruba
6.5. 14:40 Ostrava Steelers - Prague Black Panthers 47 : 6 Poruba
6.5. 14:40 Příbram Bobcats ANG - Prague Mustangs 18 : 26 Poruba
13.5. 12:00 Příbram Bobcats Women - Brno Alligators 19 : 38 Marila
13.5. 12:00 Ústí nad Labem Blades - Příbram Bobcats 0 : 40 Marila
13.5. 13:20 Příbram Bobcats Women - Ústí nad Labem Blades 22 : 25 Marila
13.5. 13:20 Příbram Bobcats - Brno Alligators 40 : 0 Marila
13.5. 14:40 Příbram Bobcats Women - Příbram Bobcats 13 : 35 Marila
13.5. 14:40 Brno Alligators - Ústí nad Labem Blades 42 : 25 Marila
20.5. 12:00 Budweis Hellboys - Prague Lions 28 : 19 Sokolský ostrov
20.5. 12:00 Trutnov Rangers - Národní tým žen 6 : 18 Sokolský ostrov
20.5. 13:20 Budweis Hellboys - Trutnov Rangers 44 : 6 Sokolský ostrov
20.5. 13:20 Národní tým žen - Prague Lions 18 : 26 Sokolský ostrov
20.5. 14:40 Budweis Hellboys - Národní tým žen 46 : 0 Sokolský ostrov
20.5. 14:40 Prague Lions - Trutnov Rangers 32 : 19 Sokolský ostrov
Tabulka Flagová liga U19
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Budweis Hellboys Budweis Hellboys 9 0 0 431:67 1.000
Příbram Bobcats Příbram Bobcats 9 0 0 341:58 1.000
Ostrava Steelers Ostrava Steelers 8 0 1 326:155 .889
Prague Mustangs Prague Mustangs 6 0 3 265:200 .667
Prague Lions Prague Lions 6 0 3 255:169 .667
Brno Alligators Brno Alligators 4 0 5 193:278 .444
Příbram Bobcats ANG Příbram Bobcats ANG 3 1 5 194:205 .389
Národní tým žen Národní tým žen 3 0 6 103:280 .333
Ústí nad Labem Blades Ústí nad Labem Blades 2 1 6 161:335 .278
Příbram Bobcats Women Příbram Bobcats Women 1 0 8 137:278 .111
Trutnov Rangers Trutnov Rangers 1 0 8 118:292 .111
Prague Black Panthers Prague Black Panthers 0 2 7 115:322 .111

Program zápasů - Základní část

Datum Čas Soupeři Areál
27.5.2018 12:00 Prague Lions - Brno Alligators   Hostivař
27.5.2018 12:00 Prague Mustangs - Prague Black Panthers   Hostivař
27.5.2018 13:20 Prague Lions - Prague Mustangs   Hostivař
27.5.2018 13:20 Prague Black Panthers - Brno Alligators   Hostivař
27.5.2018 14:40 Prague Lions - Prague Black Panthers   Hostivař
27.5.2018 14:40 Brno Alligators - Prague Mustangs   Hostivař
2.6.2018 12:00 Ústí nad Labem Blades - Příbram Bobcats   Olšinky
2.6.2018 12:00 Ostrava Steelers - Národní tým žen   Olšinky
2.6.2018 13:20 Ústí nad Labem Blades - Ostrava Steelers   Olšinky
2.6.2018 13:20 Národní tým žen - Příbram Bobcats   Olšinky
2.6.2018 14:40 Ústí nad Labem Blades - Národní tým žen   Olšinky
2.6.2018 14:40 Příbram Bobcats - Ostrava Steelers   Olšinky
2.6.2018 12:00 Budweis Hellboys - Příbram Bobcats Women   Sokolský ostrov
2.6.2018 12:00 Příbram Bobcats ANG - Trutnov Rangers   Sokolský ostrov
2.6.2018 13:20 Budweis Hellboys - Příbram Bobcats ANG   Sokolský ostrov
2.6.2018 13:20 Trutnov Rangers - Příbram Bobcats Women   Sokolský ostrov
2.6.2018 14:40 Budweis Hellboys - Trutnov Rangers   Sokolský ostrov
2.6.2018 14:40 Příbram Bobcats Women - Příbram Bobcats ANG   Sokolský ostrov
10.6.2018 12:00 Ostrava Steelers - Příbram Bobcats Women   Poruba
10.6.2018 12:00 Prague Lions - Prague Black Panthers   Poruba
10.6.2018 13:20 Ostrava Steelers - Prague Lions   Poruba
10.6.2018 13:20 Prague Black Panthers - Příbram Bobcats Women   Poruba
10.6.2018 14:40 Ostrava Steelers - Prague Black Panthers   Poruba
10.6.2018 14:40 Příbram Bobcats Women - Prague Lions   Poruba
16.6.2018 11:00 Příbram Bobcats - Brno Alligators   Marila
16.6.2018 11:00 Příbram Bobcats ANG - Budweis Hellboys   Marila
16.6.2018 12:20 Příbram Bobcats - Příbram Bobcats ANG   Marila
16.6.2018 12:20 Budweis Hellboys - Brno Alligators   Marila
16.6.2018 13:40 Příbram Bobcats - Budweis Hellboys   Marila
16.6.2018 13:40 Brno Alligators - Příbram Bobcats ANG   Marila
17.6.2018 12:00 Ústí nad Labem Blades - Prague Mustangs   Olšinky
17.6.2018 12:00 Trutnov Rangers - Národní tým žen   Olšinky
17.6.2018 13:20 Ústí nad Labem Blades - Trutnov Rangers   Olšinky
17.6.2018 13:20 Národní tým žen - Prague Mustangs   Olšinky
17.6.2018 14:40 Ústí nad Labem Blades - Národní tým žen   Olšinky
17.6.2018 14:40 Prague Mustangs - Trutnov Rangers   Olšinky

Program zápasů - Semifinále

Datum Soupeři
TBA #1 po základní části - #4 po základní části  
TBA #2 po základní části - #3 po základní části