Home  /  Zápasy  /  Flag U15  /  Flagová soutěž žáků 2018  /  Zápasy a pořadí
Všechny soutěže

Výsledky - Základní část, jaro

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
7.4. 12:00 Brno Amazons - Ústí nad Labem Blades 12 : 53 Ragby Bystrc
7.4. 12:00 Příbram Bobcats - Ostrava Steelers 13 : 18 Ragby Bystrc
7.4. 13:20 Brno Amazons - Příbram Bobcats 30 : 40 Ragby Bystrc
7.4. 13:20 Ostrava Steelers - Ústí nad Labem Blades 38 : 38 Ragby Bystrc
7.4. 14:40 Brno Amazons - Ostrava Steelers 56 : 6 Ragby Bystrc
7.4. 14:40 Ústí nad Labem Blades - Příbram Bobcats 14 : 35 Ragby Bystrc
15.4. 12:00 Trutnov Rangers - Prague Lions 0 : 32 Trutnov
15.4. 12:00 Prague Black Panthers - Pardubice Stallions 52 : 8 Trutnov
15.4. 13:20 Trutnov Rangers - Prague Black Panthers 0 : 34 Trutnov
15.4. 13:20 Pardubice Stallions - Prague Lions 12 : 56 Trutnov
15.4. 14:40 Trutnov Rangers - Pardubice Stallions 25 : 8 Trutnov
15.4. 14:40 Prague Lions - Prague Black Panthers 12 : 47 Trutnov
22.4. 12:00 Pardubice Stallions - Brno Amazons 13 : 49 Letní stadion
22.4. 12:00 Ústí nad Labem Blades - Ostrava Steelers 38 : 46 Letní stadion
22.4. 13:20 Pardubice Stallions - Ústí nad Labem Blades 13 : 46 Letní stadion
22.4. 13:20 Ostrava Steelers - Brno Amazons 28 : 46 Letní stadion
22.4. 14:40 Pardubice Stallions - Ostrava Steelers 6 : 30 Letní stadion
22.4. 14:40 Brno Amazons - Ústí nad Labem Blades 41 : 41 Letní stadion
29.4. 12:00 Prague Black Panthers - Ústí nad Labem Blades 42 : 0 Na Šancích
29.4. 12:00 Příbram Bobcats - Pilsen Patriots 0 : 54 Na Šancích
29.4. 13:20 Prague Black Panthers - Příbram Bobcats 30 : 0 Na Šancích
29.4. 13:20 Pilsen Patriots - Ústí nad Labem Blades 44 : 51 Na Šancích
29.4. 14:40 Prague Black Panthers - Pilsen Patriots 38 : 6 Na Šancích
29.4. 14:40 Ústí nad Labem Blades - Příbram Bobcats 41 : 19 Na Šancích
29.4. 12:00 Ostrava Steelers - Brno Amazons 6 : 39 Poruba
29.4. 12:00 Trutnov Rangers - Pardubice Stallions 26 : 8 Poruba
29.4. 13:20 Ostrava Steelers - Trutnov Rangers 21 : 45 Poruba
29.4. 13:20 Pardubice Stallions - Brno Amazons 12 : 67 Poruba
29.4. 14:40 Ostrava Steelers - Pardubice Stallions 28 : 8 Poruba
29.4. 14:40 Brno Amazons - Trutnov Rangers 34 : 19 Poruba
6.5. 12:00 Ostrava Steelers - Brno Amazons 33 : 34 Poruba
6.5. 12:00 Prague Black Panthers - Trutnov Rangers 28 : 6 Poruba
6.5. 13:20 Ostrava Steelers - Prague Black Panthers 12 : 42 Poruba
6.5. 13:20 Trutnov Rangers - Brno Amazons 14 : 41 Poruba
6.5. 14:40 Ostrava Steelers - Trutnov Rangers 13 : 26 Poruba
6.5. 14:40 Brno Amazons - Prague Black Panthers 6 : 27 Poruba
13.5. 12:00 Příbram Bobcats - Prague Lions 2 : 19 Marila
13.5. 12:00 Prague Black Panthers - Pilsen Patriots 57 : 0 Marila
13.5. 13:20 Příbram Bobcats - Prague Black Panthers 6 : 32 Marila
13.5. 13:20 Pilsen Patriots - Prague Lions 19 : 26 Marila
13.5. 14:40 Příbram Bobcats - Pilsen Patriots 21 : 12 Marila
13.5. 14:40 Prague Lions - Prague Black Panthers 34 : 38 Marila
20.5. 12:00 Pilsen Patriots - Ústí nad Labem Blades 34 : 20 Bolevec
20.5. 12:00 Příbram Bobcats - Prague Lions 12 : 34 Bolevec
20.5. 13:20 Pilsen Patriots - Příbram Bobcats 26 : 27 Bolevec
20.5. 13:20 Prague Lions - Ústí nad Labem Blades 32 : 19 Bolevec
20.5. 14:40 Pilsen Patriots - Prague Lions 0 : 9 Bolevec
20.5. 14:40 Ústí nad Labem Blades - Příbram Bobcats 18 : 21 Bolevec
27.5. 12:00 Prague Lions - Brno Amazons 46 : 24 Hostivař
27.5. 12:00 Ústí nad Labem Blades - Pilsen Patriots 25 : 34 Hostivař
27.5. 13:20 Prague Lions - Ústí nad Labem Blades 38 : 6 Hostivař
27.5. 13:20 Pilsen Patriots - Brno Amazons 19 : 32 Hostivař
27.5. 14:40 Prague Lions - Pilsen Patriots 40 : 32 Hostivař
27.5. 14:40 Brno Amazons - Ústí nad Labem Blades 13 : 34 Hostivař
27.5. 12:00 Trutnov Rangers - Prague Black Panthers 0 : 47 Trutnov
27.5. 13:20 Ostrava Steelers - Prague Black Panthers 6 : 57 Trutnov
27.5. 14:40 Trutnov Rangers - Ostrava Steelers 0 : 68 Trutnov
2.6. 12:00 Ústí nad Labem Blades - Prague Lions 0 : 30 Olšinky
2.6. 13:20 Ústí nad Labem Blades - Prague Black Panthers 0 : 41 Olšinky
2.6. 14:40 Prague Lions - Prague Black Panthers 6 : 25 Olšinky
9.6. 12:00 Pilsen Patriots - Příbram Bobcats 40 : 13 Bolevec
9.6. 12:00 Prague Black Panthers - Trutnov Rangers 33 : 6 Bolevec
9.6. 13:20 Pilsen Patriots - Prague Black Panthers 28 : 34 Bolevec
9.6. 13:20 Trutnov Rangers - Příbram Bobcats 19 : 30 Bolevec
9.6. 14:40 Pilsen Patriots - Trutnov Rangers 21 : 13 Bolevec
9.6. 14:40 Příbram Bobcats - Prague Black Panthers 6 : 33 Bolevec
10.6. 12:00 Brno Amazons - Prague Lions 26 : 13 Ragby Bystrc
10.6. 13:20 Ostrava Steelers - Prague Lions 8 : 33 Ragby Bystrc
10.6. 14:40 Brno Amazons - Ostrava Steelers 12 : 7 Ragby Bystrc
16.6. 11:00 Příbram Bobcats - Brno Amazons 19 : 27 Marila
16.6. 11:00 Ústí nad Labem Blades - Pilsen Patriots 26 : 41 Marila
16.6. 12:20 Příbram Bobcats - Ústí nad Labem Blades 14 : 33 Marila
16.6. 12:20 Pilsen Patriots - Brno Amazons 28 : 14 Marila
16.6. 13:40 Příbram Bobcats - Pilsen Patriots 6 : 37 Marila
16.6. 13:40 Brno Amazons - Ústí nad Labem Blades 35 : 34 Marila
16.6. 12:00 Prague Lions - Trutnov Rangers 39 : 28 Hostivař
16.6. 13:20 Ostrava Steelers - Trutnov Rangers 7 : 27 Hostivař
16.6. 14:40 Prague Lions - Ostrava Steelers 32 : 20 Hostivař
24.6. 12:00 Prague Black Panthers - Příbram Bobcats 33 : 0 Malešice
24.6. 12:00 Trutnov Rangers - Ostrava Steelers 48 : 28 Malešice
24.6. 13:20 Prague Black Panthers - Trutnov Rangers 20 : 18 Malešice
24.6. 13:20 Ostrava Steelers - Příbram Bobcats 18 : 20 Malešice
24.6. 14:40 Prague Black Panthers - Ostrava Steelers 32 : 6 Malešice
24.6. 14:40 Příbram Bobcats - Trutnov Rangers 7 : 50 Malešice

Výsledky - Základní část, podzim

Den Čas Soupeři Výsledek Areál
1.9. 13:00 Ústí nad Labem Blades - Brno Amazons 20 : 37 Olšinky
1.9. 13:00 Příbram Bobcats - Prague Black Panthers 0 : 27 Olšinky
1.9. 14:20 Ústí nad Labem Blades - Příbram Bobcats 27 : 13 Olšinky
1.9. 14:20 Prague Black Panthers - Brno Amazons 47 : 14 Olšinky
1.9. 15:40 Ústí nad Labem Blades - Prague Black Panthers 14 : 46 Olšinky
1.9. 15:40 Brno Amazons - Příbram Bobcats 51 : 26 Olšinky
9.9. 12:00 Ostrava Steelers - Prague Lions 19 : 45 Poruba
9.9. 12:00 Pilsen Patriots - Trutnov Rangers 26 : 33 Poruba
9.9. 13:20 Ostrava Steelers - Pilsen Patriots 18 : 27 Poruba
9.9. 13:20 Trutnov Rangers - Prague Lions 54 : 19 Poruba
9.9. 14:40 Ostrava Steelers - Trutnov Rangers 12 : 25 Poruba
9.9. 14:40 Prague Lions - Pilsen Patriots 0 : 41 Poruba
15.9. 12:00 Prague Black Panthers - Brno Amazons 20 : 13 Malešice
15.9. 12:00 Příbram Bobcats - Ostrava Steelers 20 : 7 Malešice
15.9. 13:20 Prague Black Panthers - Příbram Bobcats 56 : 0 Malešice
15.9. 13:20 Ostrava Steelers - Brno Amazons 6 : 21 Malešice
15.9. 14:40 Prague Black Panthers - Ostrava Steelers 37 : 0 Malešice
15.9. 14:40 Brno Amazons - Příbram Bobcats 33 : 7 Malešice
15.9. 12:00 Pilsen Patriots - Ústí nad Labem Blades 41 : 0 Bolevec
15.9. 12:00 Prague Lions - Trutnov Rangers 25 : 39 Bolevec
15.9. 13:20 Pilsen Patriots - Prague Lions 53 : 6 Bolevec
15.9. 13:20 Trutnov Rangers - Ústí nad Labem Blades 13 : 33 Bolevec
15.9. 14:40 Pilsen Patriots - Trutnov Rangers 41 : 13 Bolevec
15.9. 14:40 Ústí nad Labem Blades - Prague Lions 67 : 6 Bolevec
Tabulka Flagová liga U15
Tým Výhry Remízy Prohry Skóre Poměr
Prague Black Panthers Prague Black Panthers 27 0 0 1003:199 1.000
Brno Amazons Brno Amazons 15 1 8 691:593 .646
Prague Lions Prague Lions 14 0 9 576:579 .609
Pilsen Patriots Pilsen Patriots 13 0 11 704:522 .542
Trutnov Rangers Trutnov Rangers 9 0 14 496:659 .391
Ústí nad Labem Blades Ústí nad Labem Blades 8 2 15 652:766 .360
Příbram Bobcats Příbram Bobcats 8 0 19 377:819 .296
Ostrava Steelers Ostrava Steelers 3 1 21 451:813 .140
Pardubice Stallions Pardubice Stallions 0 0 0 0:0 .000

Program zápasů - Základní část, podzim

Datum Čas Soupeři Areál
29.9.2018 12:00 Brno Amazons - Prague Lions   Ragby Bystrc
29.9.2018 12:00 Pilsen Patriots - Trutnov Rangers   Ragby Bystrc
29.9.2018 13:20 Brno Amazons - Pilsen Patriots   Ragby Bystrc
29.9.2018 13:20 Trutnov Rangers - Prague Lions   Ragby Bystrc
29.9.2018 14:40 Brno Amazons - Trutnov Rangers   Ragby Bystrc
29.9.2018 14:40 Prague Lions - Pilsen Patriots   Ragby Bystrc
7.10.2018 12:00 Prague Lions - Ústí nad Labem Blades   Hostivař
7.10.2018 13:20 Ústí nad Labem Blades - Ostrava Steelers   Hostivař
7.10.2018 14:40 Ostrava Steelers - Prague Lions   Hostivař
13.10.2018 12:00 Pilsen Patriots - Prague Lions   Bolevec
13.10.2018 12:00 Prague Black Panthers - Ostrava Steelers   Bolevec
13.10.2018 13:20 Pilsen Patriots - Prague Black Panthers   Bolevec
13.10.2018 13:20 Ostrava Steelers - Prague Lions   Bolevec
13.10.2018 14:40 Pilsen Patriots - Ostrava Steelers   Bolevec
13.10.2018 14:40 Prague Lions - Prague Black Panthers   Bolevec
14.10.2018 12:00 Trutnov Rangers - Ústí nad Labem Blades   Trutnov
14.10.2018 12:00 Brno Amazons - Příbram Bobcats   Trutnov
14.10.2018 13:20 Trutnov Rangers - Brno Amazons   Trutnov
14.10.2018 13:20 Příbram Bobcats - Ústí nad Labem Blades   Trutnov
14.10.2018 14:40 Trutnov Rangers - Příbram Bobcats   Trutnov
14.10.2018 14:40 Ústí nad Labem Blades - Brno Amazons   Trutnov
14.10.2018 16:00 Ústí nad Labem Blades - Trutnov Rangers   Trutnov
21.10.2018 13:00 Příbram Bobcats - Ústí nad Labem Blades   Marila
21.10.2018 13:00 Prague Lions - Prague Black Panthers   Marila
21.10.2018 14:20 Příbram Bobcats - Prague Lions   Marila
21.10.2018 14:20 Prague Black Panthers - Ústí nad Labem Blades   Marila
21.10.2018 15:40 Příbram Bobcats - Prague Black Panthers   Marila
21.10.2018 12:00 Ostrava Steelers - Brno Amazons   Poruba
21.10.2018 12:00 Pilsen Patriots - Trutnov Rangers   Poruba
21.10.2018 13:20 Ostrava Steelers - Pilsen Patriots   Poruba
21.10.2018 13:20 Trutnov Rangers - Brno Amazons   Poruba
21.10.2018 14:40 Ostrava Steelers - Trutnov Rangers   Poruba
21.10.2018 14:40 Brno Amazons - Pilsen Patriots   Poruba

Program zápasů - Semifinále

Datum Soupeři
TBA #1 po základní části - #4 po základní části  
TBA #2 po základní části - #3 po základní části  

Program zápasů - Zápas o 3. místo

Datum Soupeři
TBA Poražený ze semifinále - Poražený ze semifinále  

Program zápasů - Finále

Datum Soupeři
TBA Vítěz ze semifinále - Vítěz ze semifinále