seznam klubů
- Bělá Raiders
- Brno Alligators
- Brno Amazons
- Brno Sígrs
- Hradec Králové Dragons
- ISMM Ostrava Steelers
- Jičín Hurricanes
- Karlovy Vary Warriors
- Nymburk Apes
- Pardubice Stallions
- Pilsen Patriots
- Prague Black Panthers
- Prague Harpies
- Prague Lions
- Prague Mustangs
- Přerov Mammoths
- Příbram Bobcats
- Šumperk Dietos
- Tábor Foxes
- Teplice Nordians
- Trutnov Rangers
- Třinec Sharks
- Ústí nad Labem Blades
- Vysočina Gladiators
- Zlín Golems
- Znojmo Knights
- Nitra Knights
- ST. NICOLAUS Bratislava Monarchs
- Warsaw Sirens
Detail klubu - Znojmo Knights
TJ Znojmo Knights
Tým amerického fotbalu založený v roce 2009.
Manager klubu:
Radim Petříček
telefon: +420602708890
https://www.facebook.com/znojmoknights/
http://www.znojmoknights.cz/
Kontaktní osoba pro tým mužů a Flag U15:
Radim Petříček
Telefon: 602708890
Email: znojmoknights@gmail.com
Tým | Soutěž | Sezona | Pořadí |
---|---|---|---|
Znojmo Knights | Muži | Soutěž mužů 2024 | |
Znojmo Knights | Muži | Soutěž mužů 2023 | 4. (z 23) |
Znojmo Knights | Muži | Soutěž mužů 2016 | 13. (z 27) |
Znojmo Knights | Muži | ČLAF 2015 | 17. (z 24) |
Znojmo Knights | Muži | ČLAF 2014 | 12. (z 23) |
Znojmo Knights | Muži | ČLAF 2013 | 19. (z 23) |
Znojmo Knights | Muži | ČLAF 2012 | 12. (z 18) |
Znojmo Knights | Flag U15 | Flagová soutěž žáků 2023 | 5. (z 17) |
Znojmo Knights | Flag U15 | Flagová soutěž žáků 2016 | 5. (z 11) |
Znojmo Knights | Flag U15 | Flagová soutěž žáků 2015 | 2. (z 8) |
Jméno a příjmení | Jméno a příjmení | Jméno a příjmení |
Martin Adam | Radim Adamec | Patrik Adamec |
Ashley Bailey | Lukáš Bláha | Alexandr Borisov |
Milada Borovicová | John Brandley | Veronika Břízová |
Tyler Lee Callens | Matthew Craens | David Čermák |
Pavel Daberger | Tomáš Daberger | Petr Daněk |
Antonín Dvořák | František Fiala | Michal Fiala |
Helena Fialová | Aneta Fialová | Kateřina Fialová |
Matheus Flausino | Zdeněk Ganzwohl | Filip Gombík |
Luděk Habr | Milan Hamza | Štěpán Hanzal |
Tomáš Haspra | Kateřina Havlíčková | Marek Hél |
Martin Hladík | Samuel Hlávka | Miroslav Hloušek |
Zdeněk Hrdlička | Jaroslav Hrdlička | Valentýna Hredličková |
Dominik Hříbek | Martin Humpolík | Vojtěch Chmelík |
Andrea Jílková | Štěpán Kalina | Radek Klusoň |
Zbyněk Klusoň | Antonín Krul | Vanesa Krulová |
Jan Kupka | Boris Kún | Vojtěch Kún |
David Lapeš | Petr Löfler | Martin Malík |
Peter Marko | Roman Málek | Jan Merhaut |
Lukáš Merhaut | Jakub Merta | Jakub Michálek |
Ondřej Musil | Václav Mutina | Filip Nevrkla |
Filip Němec | Pavel Novák | Marek Obšusta |
Radim Pařízek | Ota Paul | Stepan Pavliv |
Michal Podzimek | Tomáš Pojer | Petr Procházka |
Jiří Procházka | Petr Rejta | Daniel Rubeš |
Adam Ladislav Svatoň | Miroslav Sýkora | Hana Sýkorová |
Štěpán Ševčík | Jiří Šmahaj | Bohumil Šotek |
Petr Šulák | Mathias Švec | Michaela Titzová |
Michal Trávníček | Lucie Trávníčková | Vít Tretera |
Petr Truhlář | Jakub Tříska | Jakub Valášek |
Lukáš Večeřa | Martin Vejchoda | Zdeněk Věrný |
Tomáš Volf | Martin Vrba | David Vrba |
Lukáš Vybíral |
Datum | Zápas | Čas | Část | |||
---|---|---|---|---|---|---|
16.6.2024 | Nitra Knights | Znojmo Knights | 14:00 | Základní část, 10. kolo | ||
9.6.2024 | Znojmo Knights | ST. NICOLAUS Bratislava Monarchs | 16:00 | Základní část, 9. kolo | ||
26.5.2024 | Znojmo Knights | Přerov Mammoths | 16:00 | Základní část, 8. kolo | ||
19.5.2024 | ISMM Ostrava Steelers | Znojmo Knights | 15:00 | Základní část, 7. kolo | ||
5.5.2024 | Znojmo Knights | Pardubice Stallions | 16:00 | Základní část, 6. kolo | ||
27.4.2024 | Vysočina Gladiators | Znojmo Knights | 16:00 | Základní část, 5. kolo | ||
21.4.2024 | Znojmo Knights | Ústí nad Labem Blades | 15:00 | Základní část, 4. kolo | ||
14.4.2024 | ST. NICOLAUS Bratislava Monarchs | Znojmo Knights | 15:00 | Základní část, 3. kolo | ||
31.3.2024 | Přerov Mammoths | Znojmo Knights | 15:00 | Základní část, 2. kolo | ||
24.3.2024 | Znojmo Knights | Nitra Knights | 14:00 | Základní část, 1. kolo | ||
5.11.2023 | Prague Lions 1 | Znojmo Knights | 14:00 | Zápas o celkové 5. místo | ||
5.11.2023 | Příbram Bobcats 2 | Znojmo Knights | 13:00 | Zápasy o 5.-8. místo | ||
5.11.2023 | Příbram Bobcats 1 | Znojmo Knights | 12:00 | Čtvrtfinále | ||
28.10.2023 | Brno Alligators | Znojmo Knights | 12:30 | Základní část, 19. kolo, turnaj 1 | ||
28.10.2023 | Brno Sígrs | Znojmo Knights | 11:30 | Základní část, 19. kolo, turnaj 1 | ||
28.10.2023 | Znojmo Knights | ISMM Ostrava Steelers 1 | 10:30 | Základní část, 19. kolo, turnaj 1 | ||
21.10.2023 | Znojmo Knights | Brno Sígrs Orange | 13:00 | Základní část, 18. kolo, turnaj 2 | ||
21.10.2023 | Znojmo Knights | Brno Sígrs | 12:00 | Základní část, 18. kolo, turnaj 2 | ||
21.10.2023 | Znojmo Knights | Vysočina Gladiators | 11:00 | Základní část, 18. kolo, turnaj 2 | ||
14.10.2023 | Znojmo Knights | ISMM Ostrava Steelers 1 | 13:00 | Základní část, 17. kolo, turnaj 2 |