Home  /  Kluby  /  Prague Lions

Detail klubu - Prague Lions

logo Prague Lions
Od roku: 1991 Areál: Smíchov http://www.lions.cz

První klub amerického fotbalu v České republice, založený 1991.

Zveme všechny zájemce o náš sportovní program i zájemce o práci pro Klub.
Nábor hráčů pořádáme celoročně.

Nabízíme zázemí jednoho z největších klubů.
Náš juniorský program je dlouhodobě nejúspěšnějším a naši hráči reprezentují Českou republiku,  působí v tuzemských i zahraničních klubech.

Kontakty na týmy
Tým dospělých - Jakub Valta (777 586 969, jakub@lions.cz)
Tým juniorů (U19) - Zach Harrod (728 577 582, zach@lions.cz)
Tým dorostu (U16) a Tým flag fotbalu (U15) - Lukáš Tančinec (739 091 223, tancinec@lions.cz)

Tým žen - Barbora Šípková (720 559 722, b.sipkova@centrum.cz)

Tým Soutěž Sezona Pořadí
Prague Lions Muži Soutěž mužů 2018
Prague Lions Muži Soutěž mužů 2017 3. (z 26)
Prague Lions Muži Soutěž mužů 2016 2. (z 27)
Prague Lions Muži ČLAF 2015 3. (z 24)
Prague Lions Muži ČLAF 2014 3. (z 23)
Prague Lions Muži ČLAF 2013 2. (z 23)
Prague Lions B Muži ČLAF 2013 7. (z 23)
Prague Lions Muži ČLAF 2012 4. (z 18)
Prague Lions Muži ČLAF 2011 6. (z 11)
Prague Lions Muži ČLAF 2010 7. (z 11)
Prague Lions Muži ČLAF 2009 2. (z 8)
Prague Lions Muži ČLAF 2008 2. (z 8)
Prague Lions Muži ČLAF 2007 2. (z 9)
Prague Lions Muži ČLAF 2006 1. (z 10)
Prague Lions Muži ČLAF 2005 1. (z 9)
Prague Lions Muži ČLAF 2004 1. (z 9)
Prague Lions Muži ČLAF 2003 2. (z 8)
Prague Lions Muži ČLAF 2002 3. (z 8)
Prague Lions Muži ČLAF 2001 3. (z 9)
Prague Lions Muži ČLAF 2000 2. (z 7)
Prague Lions Muži ČLAF 1999 2. (z 8)
Prague Lions Muži ČLAF 1998 1. (z 7)
Prague Lions Muži ČLAF 1997 3. (z 7)
Prague Lions Muži ČLAF 1996 4. (z 7)
Prague Lions Muži ČLAF 1995 2. (z 5)
Prague Lions Muži ČLAF 1994 3. (z 4)
Prague Lions Junioři Soutěž juniorů 2017 1. (z 11)
Prague Lions Junioři Soutěž juniorů 2016 3. (z 10)
Prague Lions Junioři Soutěž juniorů 2015 1. (z 8)
Prague Lions Junioři Juniorský pohár 2014 3. (z 5)
Prague Lions Junioři ČJLAF 2012 1. (z 4)
Prague Lions Junioři ČJLAF 2011 2. (z 4)
Prague Lions Junioři ČJLAF 2010 1. (z 5)
Prague Lions Junioři ČJLAF 2009 1. (z 6)
Prague Lions Junioři ČJLAF 2008 2. (z 6)
Prague Lions Junioři ČJLAF 2007 1. (z 6)
Prague Lions Junioři ČJLAF 2006 2. (z 6)
Prague Lions Junioři ČJLAF 2005 3. (z 5)
Prague Lions Junioři ČJLAF 2004 1. (z 4)
Prague Lions Junioři ČJLAF 2003 1. (z 6)
Prague Lions Junioři ČJLAF 2002 1. (z 3)
Prague Lions Dorost Soutěž dorostu 2017 3. (z 4)
Prague Lions Dorost Soutěž dorostu 2016 1. (z 6)
Prague Lions Flag U19 Flagová soutěž juniorů 2017 6. (z 10)
Prague Lions Flag U15 Flagová soutěž žáků 2017 2. (z 8)
Prague Lions Flag U15 Flagová soutěž žáků 2016 3. (z 11)
Prague Lions Flag U15 Flagová soutěž žáků 2014 1. (z 4)
Prague Lions Jiné soutěže Flagový pohár 2014
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Kryštof Adam Marcel Alferi Liridon Alija
Lubomír Bachura Tomáš Beránek Richard Bergman
Jan Bezděka Matyáš Bílý Daniel Blahovec
Seth Booz Lukáš Boucký Libor Boucký
Dmitriy Bratchikov Duc Anh Bui Jiří Cicvárek
Ian Crowther Jiří Černák Adam Česlík
Jakub Čmejla Robert Dibelka Miloš Djovčoš
Lukáš Dočkal Jan Farkaš Radomír Fusek
Martin Hamza Zach Harrod Jakub Herčík
Jan Hlavatý Radek Horešovský Dalibor Hrbek
Petr Hrůza Volodymyr Hrynkiv Marek Hubička
Leoš Jambor Robert Jandík Josef Jaromiš
Jakub Jebavý Jakub Ječný Jakub Ječný
Šimon Jeník Jan Jindřichovský Lukáš Kadlec
Miloš Kalina Oliver Kasim Jan Knapek
Ondřej Kofroň Ondřej Koch Martin Koleta
Jan Kopecký Pavel Krajíček Tomáš Krejčíř
Filip Krumpolec Kryštof Křížek Václav Kubačák
Ondřej Kubík Dominik Kuparowitz Bedřich Laube
Vít Lauer Jiří Lavička Micah Lembke
Luboš Linhart Jan Lipták Tomáš Louda
Matúš Lukačik Radek Mallát Jakub Mallát
Tomáš Mandula Tadeáš Marek Tobiáš Marek
Patrik Marx Zdeněk Maslanik Adam Masopust
Milan Masopust Jan Mašek Matyáš Maxima
Matteo Miceli David Michálek Ondřej Michl
Ondřej Mikuš Radek Mikuš Kryštof Míka
Sokol Monari Adam Mrkva Jan Mudřík
Pavel Nejdl Daniil Nenashev Gregory Nichols
Jiří Novotný Jan Pavlík Tomáš Pazourek
Martin Pazourek Lukáš Pelikán Tomáš Peprník
Andrija Peraica Jan Petr Vladimír Petrík
Martin Pilař Jan Pilař Vojtěch Piruchta
Šimon Pluhař Filip Polák Tomáš Polák
Vojtěch Potměšil Lukáš Procházka Evidanio Quinones
Filip Rajdl Lukáš Rokošný David Růžek
Jakub Růžek Lukáš Růžek Enrique Sanchez Capitan
Oliver Sarvaš Viktor Senčák Jakub Síkora
Rostislav Sjuč Dominik Smítka František Stolár
Tomáš Strnad Marek Suchý David Šaněk
Ondřej Šisl Jiří Šíma Jan Štaidl
Petr Šubík Roderik Šubovič Robin Švarc
Lukáš Tančinec Aleš Tomanec Martin Tomečka
Lukáš Topič Mikoláš Trkal Tomáš Tuček
Václav Tymoč Jan Uhlík Alexey Ulyanin
Ondřej Urban Theodor Vachler Jakub Valta
Samuel Valta Aleš Veselý Kryštof Vicany
Matěj Vlček Adam Vlček Richard Vodolan
Josef Vojtíšek Andrey Vorobyev Jakub Vykypěl
Kurtis Walls David Welzig Jan Zahrádka
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Patrik Aguirre Daniel Aizner Aliagha Alizada
Ondřej Appl Matyáš Babka David Balek
Simon Bamford Pavel Bezr Benjamin Bílek
Matyas Bílek Andrea Blahoutová Lukáš Botek
Jakub Brejcha James Brooks Bryce Aron Brown
Michal Brzobohatý Elijah Burns Karrie Butler
Casey Caton Robert Cejnar Peyton Centracco
Caleb Centracco Nicholas Cole Brendan Terrence Coleman
Gary Cooper Allarik Curtis Alexander Čejka
Jan Červenka Ondřej Číhal Martin Děd
Alexander Dildin Michal Diviš Jiří Doležal
Marco Donaire Kyle Duncan Jan Dutczák
Lukáš Dutczák Jaromír Dvořák Nikolaj Epifanov
Junior Espinal Jan Fajfer Pavel Fanta
Alexander Flek David Folejtar Vojtěch Formánek
Tomáš Fyrbach Michal Golla Lukáš Gruber
Dustin Haines Robin Hašlar Alexander Hedlund
Jan Hejma Michal Hnaťuk Adam Hojovec
Cory Holmes Jakub Horák Aleš Hovorka
Hynek Hrabík Philip Hron Ondřej Hron
Josef Chamula Tomáš Chládek Tomáš Janáč
Oliver Janoušek Tomáš Jareš Jan Jelínek
Jakub Jirgle Jiří John Jacob Amaris Johnson
Petr Kalhous Jan Kameník Dominik Kaňák
Vít Karafiát Jan Kislinger Ivan Kletsun
Martin Kocián Filip Kocina Pavel Koláček
Jan Koláček Aleš Kotek Jonáš Kotyza
David Kouda Miroslav Kozák Michal Kozlíček
John Krafick Pavel Krasnov Adam Kratochvíl
Martin Král Simeon Kredatus Pavel Kriesman
Martin Křivohlavý David Kříž Lukáš Kubát
Tomáš Kubát David Kubica Martin Kubík
Jakub Kuchař Zbyněk Kysilka Miroslav Kysilka
Tomáš Lacko Kyle Lamothe Jakub Landovsky
Tomáš Langr Michal Lemr Petr Louda
Adam Luňáček Radovan Maléř Filip Mareš
Libor Maška Filip Matějka Jackson Maurer
Jakub Málek Isaac McNett Levi McNett
Garrett Meador Dan Medynský Tomáš Medynský
Ondřej Menšík Matěj Menšík Luka Mišković
Jaroslav Mitrofan Dalibor Míka Martin Mísař
Jiří Musil Marek Musil Jan Mysliveček
Nikoloz Mzekalashvili Frank-Karel Natabou Jan Nedvěd
Alexander Newberger Jakub Nietsch Hunter Gray Nichols
Cortés Noe Daniel Oberfalcer Filip Ondrušik
Martin Opl Jakub Otčenášek Alain Pae
Tomáš Pachovský Matyáš Paul Karel Pavelka
Petr Pavelka Vojtěch Perutek Jana Petkevičová
Michael Petránek Martin Peťovský Martin Pipek
Marek Pištej Roman Pivovarník Tomáš Plachý
Jakub Platil Miroslav Polák Maxim Pologov
Nick Powers Luke Quesnell Sergio Raygada
Kamil Roba Ondřej Růžička Matyáš Rýdl
Viktor Selyščev Gunther Schultze Matthew Silva
Jan Sládek Tadeáš Souček Marek Sovička
Martin Splavec Richard Srpa Peter Stamos
Spencer Steel Peter Stopka Jan Sucharda
David Suchánek Dominik Suchánek Tomáš Svoboda
George Swain Tomáš Sýkora Kryštof Sýkora
Josef Šajnar Michal Šaněk Jaroslav Šeps
Jan Ševčík Lukáš Šroller Jiří Šrom
Ondřej Štoksa Dominik Šturz Ondřej Štycha
Jiří Šubotník Jaroslav Švec Canaan Teague
Dominik Tichota Adam Tichý Daniel Titl
Matěj Toifl Pavel Tojšl Maximiliano Torres-Gómez
David Trca Jan Tschernoster Dmitrii Ugrynovsky
Petr Ungar Ervin Varga Petr Váberer
Dominik Vinopal David Vítek Petr Vítovec
Marek Vodolan Michal Vojáček Ondřej Vošický
David Vrba Marek Vršanský Jan Vyroubal
Erik Wall Bobby Weston Jakub Zajíc
Jiří Zelený Šimon Zídek David Zíka
Michal Žaba
Datum Zápas Čas Část
4.11.2017 Prague Lions Příbram Bobcats 14:30 Finále
4.11.2017 Prague Lions Ostrava Steelers 13:00 Semifinále
29.10.2017 Prague Black Panthers Prague Lions 13:00 Junior Bowl XVII
15.10.2017 Příbram Bobcats Prague Lions 13:40 Základní část, 6. kolo
15.10.2017 Ústí nad Labem Blades Prague Lions 12:20 Základní část, 6. kolo
15.10.2017 Prague Lions Trutnov Rangers 11:00 Základní část, 6. kolo
7.10.2017 Prague Lions Příbram Bobcats 15:30 Základní část, 4. kolo
7.10.2017 Prague Black Panthers Prague Lions 15:00 Základní část
7.10.2017 Ostrava Steelers Prague Lions 14:15 Základní část, 4. kolo
1.10.2017 Prague Lions Pardubice Stallions 14:00 Základní část
24.9.2017 Trutnov Rangers Prague Lions 14:40 Základní část, 5. kolo
24.9.2017 Prague Lions Prague Black Panthers 13:20 Základní část, 5. kolo
24.9.2017 Ústí nad Labem Blades Prague Lions 12:00 Základní část, 5. kolo
17.9.2017 Prague Lions Ostrava Steelers 14:15 Základní část, 2. kolo
17.9.2017 Prague Lions Prague Black Panthers 14:00 Základní část
17.9.2017 Trutnov Rangers Prague Lions 13:00 Základní část, 2. kolo
10.9.2017 Prague Lions Ústí nad Labem Blades 14:40 Základní část, 4. kolo
10.9.2017 Pardubice Stallions Prague Lions 14:00 Základní část
10.9.2017 Prague Lions Trutnov Rangers 13:20 Základní část, 4. kolo
10.9.2017 Prague Lions Pilsen Patriots 12:00 Základní část, 4. kolo