Home  /  Kluby  /  Prague Mustangs

Detail klubu - Prague Mustangs

logo Prague Mustangs
Od roku: 2009 http://www.mustangs.cz

Pražský klub amerického fotbalu založený v roce 2009. Prague Mustangs jsou jediným klubem v Praze, který trénuje i hraje na levém břehu Vltavy (Butovice). Naším cílem je přivést co nejvíce nových lidí k fotbalu a umožnit jim tento krásný sport hrát. Mustangs mají krom seniorského teamu i team juniorský (15-19let). Pro jakékoliv další info týkající se teamů dospělých a juniorů (tj. ročníky 2001 a starší) nás kontaktujte na info@mustangs.cz. Případný společný telefonický kontakt je 731633606

Tým Soutěž Sezona Pořadí
Prague Mustangs Muži Soutěž mužů 2018 11. (z 27)
Prague Mustangs Muži Soutěž mužů 2017 14. (z 26)
Prague Mustangs Muži Soutěž mužů 2016 15. (z 27)
Prague Mustangs 2 Muži Soutěž mužů 2016 27. (z 27)
Prague Mustangs Muži ČLAF 2015 14. (z 24)
Prague Mustangs Muži ČLAF 2014 22. (z 23)
Prague Mustangs Muži ČLAF 2013 20. (z 23)
Prague Mustangs Muži ČLAF 2012 16. (z 18)
Prague Mustangs Junioři Soutěž juniorů 2018
Prague Mustangs Junioři Soutěž juniorů 2017 10. (z 11)
Prague Mustangs Junioři Soutěž juniorů 2016 8. (z 10)
Prague Mustangs Junioři Soutěž juniorů 2015 7. (z 8)
Prague Mustangs Flag dospělí Flagové mistrovství 2017
Prague Mustangs A Flag dospělí Flagové mistrovství 2016 2. (z 12)
Prague Mustangs B Flag dospělí Flagové mistrovství 2016 9. (z 12)
Prague Mustangs Flag dospělí Flagové mistrovství 2015 3. (z 12)
Prague Mustangs Flag dospělí Flagové mistrovství 2014 3. (z 6)
Prague Mustangs Flag U19 Flagová soutěž juniorů 2018 3. (z 12)
Prague Mustangs Flag U19 Flagová soutěž juniorů 2016 3. (z 6)
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Mohamed Abdelhameed Marek Bartoušek Lukáš Bára
Šimon Bláha Petr Bočkay Gustavo Bonanno
Lukáš Botek Jakub Brožek David Ciavaglioli
Matěj Cvach Jan Černý Michal Čerňák
Kristian Český Nicolas Český Juan Diaz
Jan Dlask David Dolák Jan Dudek
Lukáš Fišer Jaroslav Fleiberk Ondřej Frolík
Gustavo Garcia Jaroslav Halousek Michal Haut
Jan Havel Richard Hawes Petr Hájek
Martin Hejtmánek Jan Heřmanský Oldřich Hnátek
Pavel Hnátek Petr Holec Pavel Horák
David Horák Matyáš Hoza Milan Hriňák
Matyáš Hrouda Patrik Hužvár Petr Chramosta
David Ittner Igor Ivašincov Jan Janeček
Vojtěch Janků Josef Janota Jakub Jirák
Filip Kacerovský Bohdan Kadlec František Kavka
Jakub Kilian Tomáš Kilinger Tomáš Klepl
Dominik Klubal Jakub Kopenec Luboš Korbelář
Aleš Kosina Tomáš Kott Jiří Kratina
Tomáš Kraus Jan Kraus Radim Krištof
Petr Křemen Martin Křivohlavý Šimon Kučera
Lukáš Kudrlička Pavel Kurek Jaroslav Linek
Petr Linhart William Little Petr Líbal
Jaroslav Lochman Vojtěch Machek Jakub Machů
Miroslav Majer Radovan Maléř Erhyan Marinasy
Miroslav Mašek Michal Matowicki Nikolaj Maximov
Miroslav Málek Jan Nedvěd Michal Nejedlý
Jan Neumann Jan Nevyjel David Novotný
Radek Pajkrt Radek Panuš Bogdan Papara-Popescu
David Pátek Jiří Pelc František Pertold
Michal Poch Aleš Pokorný Karel Poláček
Oleksandr Porvatov Ondřej Průša Lukáš Reviľák
Ricardo Ruiz Evgeniy Rulin Jan Říha
Jeremy Saal Adam Sedláček Petr Sedlák
Matěj Setíkovský Vojtěch Schovánek Zdeněk Sklenář
Martin Soldát Eric South Miroslav Stočes
Adam Surynek Michal Ševčík Miroslav Šmejkal
Jakub Šmída Filip Štěpánek Jiří Švébiš
Roman Tamler Eduardo Teajan Kris Teaotea
Matěj Tomášek David Trávníček Alex Tůma
Jaromír Vacek Štěpán Vajtr Ross Vanslambrouck
Matěj Václavík Jan Veselý Vojtěch Veselý
Philip Villanueva Ondřej Vlasák Karel Voldřich
Josef Voženílek Lukáš Vrána Tadeáš Vytiska
Adam Wenig Jan Zachoval David Zamorano
Jan Zatloukal Filip Znamenáček
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Alan Andonov Lukáš Bencalik Michal Beránek
Přemysl Bindík Peter Blaško Jan Bubik
Martin Budina Daniel Cejp Ruben Contreras
Vladimír Čapek Miroslav Černík Daniel Černý
Miroslav Domanský Jaromír Dostál Michaela Dušková
Matouš Forman Patrik Formánek Jaroslav Fridrich
Munír Hassairi Marek Hauzr Radim Hejdrych
Martin Hloušek Ryan Hooks Milan Horňák
Felix Hoschle Tomáš Hreško Tomáš Hřeben
Tomáš Chaluš Matěj Charouz Jan Choc
Daniel Christov Adam Janota Jakub Jedinák
Martin Kachlík Jan Keresteš Tomáš Khalaf
Matej Klinka Dušan Klíma Daniel Kný
Marek Koenigstein Ondřej Kopecký Jonáš Kotyza
Martin Koubský Jakub Kováč Jan Křeček
Tomáš Kubát Daniel Hugo Kubín Michal Kunc
Michal Lukacs Patrik Lupták Pavel Majer
Dušan Makrlík Filip Malý Jacob Marek
Patrik Maružan Jiří Michalíček Martin Moldrzyk
Jan Motl Antonio Musa Calvin Mwansa
Patrik Nekut Jacob Nemchick Aleš Netopilík
Quoc Anh Nguyen Jan Novotný Tomáš Novotný
Robert Novotný Jan Pecník Jason Piro
Daniel Platil Ondřej Pokorný David Pospíšil
Marek Rehora Daniel Rešl Kurt Rode
Lukáš Rusín Ondřej Růžička Václav Ryska
František Sedlák Pavel Sonntag Michael Starsman
Lars Stumpp Bartoloměj Sviták Jakub Štěpánek
Marek Štoudek Adam Šůs David Taliján
Bohuslav Tomek Pavel Trojánek Libor Uhlík
Didier Verchière Ondřej Vondrouš Pavel Voráček
Marek Vršanský Jan Vytlačil Marek Wimmer
Matej Zajc Zdeněk Zatloukal Dušan Zavacký
Jaroslav Zbytovský Justice Ziorklui Jiří Zlámal
Datum Zápas Čas Část
21.10.2018 Ústí nad Labem Blades Prague Mustangs 15:00 Základní část
13.10.2018 Prague Lions Prague Mustangs 16:00 Základní část
23.9.2018 Prague Mustangs Budweis Hellboys 14:00 Základní část
9.9.2018 Prague Mustangs Příbram Bobcats 15:00 Základní část
1.9.2018 Pilsen Patriots Prague Mustangs 13:00 Základní část
30.6.2018 Ostrava Steelers Prague Mustangs 14:20 Zápas o 3. místo
30.6.2018 Příbram Bobcats Prague Mustangs 13:00 Semifinále
23.6.2018 Hradec Králové Dragons Prague Mustangs 12:00 Základní část
17.6.2018 Prague Mustangs Trutnov Rangers 14:40 Základní část
17.6.2018 Národní tým žen Prague Mustangs 13:20 Základní část
17.6.2018 Ústí nad Labem Blades Prague Mustangs 12:00 Základní část
16.6.2018 Prague Mustangs Vysočina Gladiators 16:00 Základní část
2.6.2018 Prague Mustangs Přerov Mammoths 14:00 Základní část
27.5.2018 Brno Alligators Prague Mustangs 14:40 Základní část
27.5.2018 Prague Hippos Prague Mustangs 14:00 Základní část
27.5.2018 Prague Lions Prague Mustangs 13:20 Základní část
27.5.2018 Prague Mustangs Prague Black Panthers 12:00 Základní část
19.5.2018 Ústí nad Labem Blades Prague Mustangs 15:00 Základní část
8.5.2018 Prague Mustangs Prague Hippos 14:00 Základní část
6.5.2018 Příbram Bobcats ANG Prague Mustangs 14:40 Základní část