Home  /  Kluby  /  Pilsen Patriots

Detail klubu - Pilsen Patriots

Klub amerického fotbalu Pilsen Patriots

Oficiální email na klub:  postmaster@pilsenpatriots.cz

Kontakty na jednotlivé týmy:

Senioři:  Libor KURFIRST, mobil: 722 945 315, email: kurfirst@pilsenpatriots.cz

Junioři:  Larry LEWIS, mobil: 773 672 519, email: larry@pilsenpatriots.cz

Ženy:  Jindřich KRISL, mobil: 733 616 172, email: krisl@pilsenpatriots.cz

Flag U15:  Tomáš SEDLÁČEK, Mobil: 723 026 442, email: sedlacek@pilsenpatriots.cz nebo flag@pilsenpatriots.cz

Tým Soutěž Sezona Pořadí
Pilsen Patriots Muži Soutěž mužů 2018
Pilsen Patriots Muži Soutěž mužů 2017 9. (z 26)
Pilsen Patriots Muži Soutěž mužů 2016 8. (z 27)
Pilsen Patriots Muži ČLAF 2015 9. (z 24)
Pilsen Patriots Muži ČLAF 2014 10. (z 23)
Pilsen Patriots Muži ČLAF 2013 9. (z 23)
Pilsen Patriots Muži ČLAF 2012 9. (z 18)
Pilsen Patriots Muži ČLAF 2010 6. (z 11)
Pilsen Patriots Muži ČLAF 2009 6. (z 8)
Pilsen Patriots Muži ČLAF 2008 4. (z 8)
Pilsen Tornadoes Muži ČLAF 2007 7. (z 9)
Pilsen Tornadoes Muži ČLAF 2006 8. (z 10)
Pilsen Tornadoes Muži ČLAF 2005 7. (z 9)
Pilsen Tornadoes Muži ČLAF 2004 6. (z 9)
Pilsen Tornadoes Muži ČLAF 2003 6. (z 8)
Pilsen Tornadoes Muži ČLAF 2002 7. (z 8)
Pilsen Tornadoes Muži ČLAF 2001 8. (z 9)
Pilsen Tornadoes Muži ČLAF 2000 6. (z 7)
Pilsen Tornadoes Muži ČLAF 1999 8. (z 8)
Pilsen Tornadoes Muži ČLAF 1998 7. (z 7)
Pilsen Bulldogs Muži ČLAF 1996 7. (z 7)
Pilsen Patriots Junioři Soutěž juniorů 2017 11. (z 11)
Pilsen Patriots Junioři Juniorský pohár 2013 1. (z 3)
Pilsen Patriots Junioři ČJLAF 2011 4. (z 4)
Pilsen Patriots Junioři ČJLAF 2010 5. (z 5)
Pilsen Patriots Junioři ČJLAF 2008 6. (z 6)
Pilsen Patriots Dorost Soutěž dorostu 2016 2. (z 6)
Pilsen Patriots Flag dospělí Flagové mistrovství 2017
Pilsen Patriots Flag dospělí Flagové mistrovství 2016 8. (z 12)
Pilsen Patriots Flag U19 Flagová soutěž juniorů 2017 5. (z 10)
Pilsen Patriots Flag U15 Flagová soutěž žáků 2017 5. (z 8)
Pilsen Patriots Flag U15 Flagová soutěž žáků 2016 2. (z 11)
Pilsen Patriots Flag U15 Flagová soutěž žáků 2015 7. (z 8)
Pilsen Patriots Flag U15 Flagová soutěž žáků 2014 4. (z 4)
Pilsen Angels Ženy Soutěž žen 2017 4. (z 6)
Pilsen Patriots Jiné soutěže Flagový pohár 2014
Pilsen Patriots Jiné soutěže Halové mistrovství 2013
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Marek Babák Miloslav Baloun Radek Benedykt
Adam Beneš Alan Bernklau Tomáš Bittengl
Miroslav Blecha Karolína Blechová Lukáš Bouda
Jakub Brejcha Aleš Bubílek Miloslav Bureš
Vladimír Černý Kristýna Čuboňová Tereza Došková
Martin Fau Michaela Franková Matyas Gotschy
Daniel Hajšman Daniel Hanzlíček Jakub Hanzlíček
Tomáš Hataj Milan Hájek David Hlaváček
Václav Horek Dominik Houdek Denisa Hrušková
Lucie Hřebíková Eliška Irová Jaroslav Johánek
Lukáš Kadlec Jan Kalčík Jakub Karfiol
Dominik Kellner Kateřina Kempfová Lenka Knedlíková
Matěj Kníže Miodrag Kocić Stanislav Košík
Jindřich Krisl Lukáš Kříž Libor Kurfirst
Pavel Kušion Lukáš Kušion Larissa Lewis
Zachary Lewis Larry Lewis Lukáš Lindauer
Jakub Linka Tomáš Linka Martin Loukota
Daniel Lukeš Jonáš Marák Jakub Mathauser
Jan Matoušek Petr Miesbauer Noemi Mlynaříková
Tomáš Mourek Aleš Mráz Tuan Phong Nguyen
Renata Papežová Van Parker Jr. Martin Partha
Václav Pekárek Duy Viet Phi David Piksa
David Pivovar Martin Polívka Jan Procházka
Veronika Procházková Vendula Radová Eliška Radová
Tereza Radová Vítek Ranš Jan Rubeš
Marek Růžička Marie Salayová Tomáš Sedláček
Barbora Schmidtová Matěj Stehlík Dominik Šafanda
Martin Šafanda Dominik Ščerbák Matěj Šlehofer
Jiří Šrom Johana Šromová Ondřej Štolba
Miroslav Tábor Josef Tišer Michal Treml
Jakub Trojan Pavel Tumpach Zdeněk Tumpach
Julie Tumpachová Jiří Urban Jan Vainar
Martina Vališová Ivana Vančurová Karel Vaněk
Petr Vít Vít Vítek Martin Vojtěchovský
Martin Vokurka Petr Vonásek Pavel Vonásek
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Michal Bauer Jan Bednář Metoděj Beránek
Alan Bernklau Tomáš Bocek Stanislav Buslo
Vladimír Černý Tomáš Černý Tomáš Červený
Lukáš Dočkal Pavel Dressler Tomáš Drexler
Martin Dušek Adam Dvořák Štěpán Fau
Petr Francl Václav Frank Petr Freiesleben
Karel Freyberg Jan Hinterholzinger Jiří Horáček
Otakar Horák Jakub Houdek Viktor Hörner
Jan Jaroš Marek Jindra Radim Kadlec
Tomáš Kempf Dominik Klapuch Tadeáš Klas
Jakub Kloz Vaclav Kohout Milan Koubek
Martin Kriško Josef Krnáč Jan Kronďák
Jan Kroupa Klára Kubíčková Tomáš Kuruc
Aleš Kysela Jan Lindauer Adam Lindmajer
David Liška Oldřich Liška Matěj Lodl
František Lukeš David Lukeš Lukáš Malec
Radek Man Petr Martínek Marek Mařík
Josef Miegl Daniel Nam Tomas Nejdl
Petr Nový Alois Paisker Martin Pech
Vít Písař Jaroslav Pollák Pavel Pomahač
David Procházka Vladislav Přibáň Patrik Pyšný
Petr Řepík David Souček Filip Soukup
Jan Šašek Ondřej Škrýba Martin Šrámek
Adriana Šromová Gabriela Šromová Jan Tlustý
Vávra Tomáš Pavel Trnka Petr Tuček
Martin Valenta Tomáš Vepřek Martin Verdan
Marek Verdan Martin Verdan Patrik Verdan
Jan Veselý Tomáš Veselý Jakub Vrzal
Jan Wedochovič Wesley Worthen Jakub Zeidl
Tomáš Ženíšek
Datum Zápas Čas Část
28.10.2017 Pilsen Angels Ostrava Diamonds 14:00 Finále
22.10.2017 Prague Black Panthers Pilsen Patriots 15:40 Základní část, 6. kolo
22.10.2017 Příbram Bobcats Pilsen Patriots 14:20 Základní část, 6. kolo
15.10.2017 Pilsen Angels Ostrava Diamonds 15:30 Základní část, 3. kolo
15.10.2017 Teplice Hilders Pilsen Angels 14:15 Základní část, 3. kolo
14.10.2017 Pilsen Patriots Příbram Bobcats 14:00 Základní část, 6. kolo
7.10.2017 Pilsen Patriots Ústí nad Labem Blades 14:00 Základní část, 5. kolo
1.10.2017 Ústí nad Labem Blades Pilsen Patriots 15:00 Základní část, 4. kolo
1.10.2017 Pilsen Patriots Pardubice Stallions 13:40 Základní část, 5. kolo
1.10.2017 Pilsen Patriots Příbram Bobcats 12:20 Základní část, 5. kolo
1.10.2017 Pilsen Patriots Prague Black Panthers 11:00 Základní část, 5. kolo
30.9.2017 Teplice Hilders Pilsen Angels 15:30 Základní část, 2. kolo
30.9.2017 Pilsen Angels Ostrava Diamonds 13:00 Základní část, 2. kolo
17.9.2017 Budweis Hellboys Pilsen Patriots 14:00 Základní část, 3. kolo
17.9.2017 Příbram Bobcats Pilsen Patriots 13:40 Základní část, 4. kolo
17.9.2017 Pilsen Patriots Ostrava Steelers 12:20 Základní část, 4. kolo
17.9.2017 Prague Black Panthers Pilsen Patriots 11:00 Základní část, 4. kolo
16.9.2017 Pilsen Angels Ostrava Diamonds 13:15 Základní část, 1. kolo
16.9.2017 Teplice Hilders Pilsen Angels 12:00 Základní část, 1. kolo
10.9.2017 Pilsen Patriots Trutnov Rangers 14:40 Základní část, 4. kolo