Home  /  Kluby  /  Pardubice Stallions

Detail klubu - Pardubice Stallions

Spolek Pardubice Stallions se zabývá činností spojenou s veškerými aktivitami stejnojmenného klubu amerického fotbalu. Ten vznikl v roce 2003 a od té doby prošel značným vývojem.

Veškeré informace o klubu naleznete na oficiálních stránkách www.stallions.cz a dále na facebooku (Pardubice.Stallions).

Kontakty:

Tackle football (věk 15+)

Petr Košťál, 724507921, petr.kostal@upce.cz

Petr Kalhous 725731841, petr.kalhous@stallions.cz

 

Flag football (věk 8-14)

Daniel Čapský, 724550869, daniel.capsky@email.cz

Tým Soutěž Sezona Pořadí
Pardubice Stallions Muži Soutěž mužů 2017
Pardubice Stallions Muži Soutěž mužů 2016 4. (z 27)
Pardubice Stallions 2 Muži Soutěž mužů 2016 16. (z 27)
Pardubice Stallions Muži ČLAF 2015 6. (z 24)
Pardubice Stallions Muži ČLAF 2014 6. (z 23)
Pardubice Stallions Muži ČLAF 2013 6. (z 23)
Pardubice Stallions Muži ČLAF 2012 7. (z 18)
Pardubice Stallions Muži ČLAF 2011 7. (z 11)
Pardubice Stallions Muži ČLAF 2010 8. (z 11)
Pardubice Stallions Muži ČLAF 2008 8. (z 8)
Pardubice Stallions Muži ČLAF 2007 9. (z 9)
Pardubice Stallions Muži ČLAF 2006 10. (z 10)
Pardubice Stallions Muži ČLAF 2005 8. (z 9)
Pardubice Stallions Muži ČLAF 2004 8. (z 9)
Pardubice Stallions Junioři Soutěž juniorů 2017
Pardubice Stallions Junioři Soutěž juniorů 2016 1. (z 10)
Pardubice Stallions Junioři Soutěž juniorů 2015 2. (z 8)
Pardubice Stallions Junioři Juniorský pohár 2014 5. (z 5)
Pardubice Stallions Junioři ČJLAF 2005 5. (z 5)
Pardubice Stallions Junioři ČJLAF 2003 5. (z 6)
Pardubice Stallions Flag U15 Flagová soutěž žáků 2017
Pardubice Stallions Flag U15 Flagová soutěž žáků 2016 11. (z 11)
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Jan Bažant Ondřej Bažant Jan Beneš
Lukáš Binder Adam Bitto Václav Bober
Edward Brown Lukáš Březina Daniel Čapský
Jan Dašek Martina Dostálová Klára Dostálová
Jan Dunovský Petr Florian Přemysl Gromada
František Hanovec Kateřina Havlíčková Tomáš Hlavatý
Jakub Hlaváček Lukáš Holeček David Holub
Jan Horáček Jakub Horák Lukáš Horák
Martin Horák Daniel Horák Jakub Hřib
Radek Chlapec Jiří Chocholouš Martin Jakl
Ladislav Jandík Jan Janeček Adam Jánský
Jan Jehlička Tomáš Jelínek Michal Jurák
Jan Kakos Petr Kalhous Radim Kalous
Filip Kaufmann Robin Kinzl Jan Kišš
Jakub Korpa Pavel Kosina Petr Košťál
Vít Kounický Petr Kratochvíl Radim Kroulík
Kamil Kroulík Jaromír Krpálek Reginald Langford
Stanislav Lepič František Lepič Štěpán Levý
Andrecus Lindley Michael Lindsey Matěj Linek
Jan Louženský Radim Maďar Viktor Maixner
David Matura Lukáš Málek Petr Márai
Ondřej Máslo Shane McDonald Ondřej Ministr
Michal Míček Václav Mutina Vojtěch Obst
Lukáš Petřík Martin Pobuda Marek Polák
Vojtěch Poslušný Matěj Provazník Michal Riedel
Adam Salfický Martin Smutný Jakub Smutný
Jan Soukup Martin Starý Daniel Starý
Stanislav Stehlík Jiří Svatoň Jiří Šafránek
Josef Šembera Ondřej Škola Filip Šupej
Sebastian Tamáš Jakub Trávníček Michal Trávníček
Zuzana Trávníčková Lucie Trávníčková Josef Ulrich
Michal Vačkář Marek Vinař David Vinš
Jakub Vít Tomáš Vlček Vít Wojnarowski
Richard Wolf Václav Zbortek Vojtěch Zelenka
Dávid Zeman Ondřej Zeman Mikuláš Zouvala
Silvestr Zouvala Jáchym Zvára Ondřej Ženka
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Jonathan Amakoh Jiří Balog Milan Bartoněk
František Beitler Filip Beran Michal Beránek
Radek Bis Petr Bočkay Kryštof Bojarský
Ondřej Brabec Michal Brzobohatý Ondřej Březina
David Burian Marek Bušinský Michal Cibulka
Adam Citta Lukáš Danzer Scott Doherty
Kryštof Dušek Hynek Dvořák Kendral Ellison
Tomáš Fyrbach Jakub Halousek Stanley Hameder
Martin Hauk Daniel Heblík Filip Hoffmann
Michal Hromádka Tomáš Husák Adam Chlouda
Lukáš Imramovský Adam Janáček Karel Jedlička
Petr Kábele Tomáš Kejík Matyáš Konfršt
Jiří Kosek Václav Král Jan Král
Jan Krobot Daniel Kršák Filip Křivohlávek
Jan Kubeš Jiří Kučera Filip Kudláček
David Länger Lukáš Machala Šimon Malý
Jan Matějíček František Matyk Zdeněk Málek
Radek Mitáš Erik Naštický Roman Nedomlel
Miroslav Nepovím Tomáš Netolický Filip Němec
Jan Novák Michal Novák Jan Novotný
Jan Pavlík Daniel Petrov Martin Petrov
Petr Plaček Ondřej Plíšek Petr Pozděna
Vojtěch Ryšavý Petr Shejbal Martin Sotona
Ondřej Soudek Jan Spěvák Spencer Steel
Oliver Svoboda Filip Šebek Jakub Šidlichovský
Jakub Šimek Filip Šrůtek Jakub Šrytr
Robin Švarc Michaela Titzová Jiří Vácha
Martin Váňa Mikuláš Venzara Jakub Vondrák
Jan Wajtr
Datum Zápas Čas Část
9.7.2017 Prague Black Panthers Pardubice Stallions 16:00 Semifinále (8.7.-9.7.)
25.6.2017 Pardubice Stallions Pilsen Patriots 14:00 Základní část, 3. kolo
25.6.2017 Pardubice Stallions Ostrava Steelers 13:00 Základní část, 3. kolo
24.6.2017 Prague Lions Pardubice Stallions 14:00 Základní část, 13. kolo
11.6.2017 Pardubice Stallions Ostrava Steelers 15:00 Základní část, 11. kolo
28.5.2017 Pardubice Stallions Příbram Bobcats 17:00 Základní část, 9. kolo
20.5.2017 Příbram Bobcats Pardubice Stallions 17:00 Základní část, 8. kolo
13.5.2017 Trnava Bulldogs Pardubice Stallions 14:00 Základní část, 7. kolo
13.5.2017 Trutnov Rangers Pardubice Stallions 14:00 Základní část, 2. kolo
13.5.2017 Pardubice Stallions Ústí nad Labem Blades 13:00 Základní část, 2. kolo
13.5.2017 Prague Lions Pardubice Stallions 12:00 Základní část, 2. kolo
8.5.2017 Pardubice Stallions Prague Black Panthers 15:00 Základní část, 6. kolo
23.4.2017 Ostrava Steelers Pardubice Stallions 15:00 Základní část, 4. kolo
16.4.2017 Ostrava Steelers Pardubice Stallions 13:20 Základní část, 1. kolo
16.4.2017 Pardubice Stallions Prague Black Panthers 12:00 Základní část, 1. kolo
15.4.2017 Prague Black Panthers Pardubice Stallions 15:00 Základní část, 3. kolo
9.4.2017 Pardubice Stallions Prague Lions 15:00 Základní část, 2. kolo
2.4.2017 Pardubice Stallions Trnava Bulldogs 15:00 Základní část, 1. kolo
6.11.2016 Prague Black Panthers Pardubice Stallions 13:00 Junior Bowl XVI
23.10.2016 Prague Black Panthers Pardubice Stallions 14:30 Základní část, 6. kolo