Home  /  Kluby  /  Ostrava Steelers

Detail klubu - Ostrava Steelers

logo Ostrava Steelers
Od roku: 1994 Areál: Poruba http://www.ostravasteelers.cz/


Klub s ocelovým srdcem!!! 

Fotbal se do Ostravy dostal v letech 1993-94.

Ostrava Steelers je historicky jediný klub nesídlící na území Prahy, který kdy vyhrál Českou ligu amerického fotbalu. To bylo v roce 1997.

Poté americký fotbal z Ostravy na chvíli zmizel a znovu se objevil až v roce 2010.

Ostrava Steelers nyní zastřešuje vedle mužského týmu i několik mládežnických a flagových týmů a tým cheerleaders.


Kontakt na týmy Steelers:

tacklové a flagové týmy:
Jan Klimeš
email: steelers@email.cz
tel: +420 774 347 002

tým cheerleaders:
Jana Kosniovská
email: ostrava.steelers.cheerleaders@gmail.com
tel: +420 702 204 936 


Největší úspěchy:

2016 - 1.místo Flagová liga U19 (tým U19)

2015 - 1.místo Flagové mistrovství (mužský tým)
2015 - 2.místo ČLAF II (mužský tým)
2015 - 2.místo Dorostenecký Pohár (tým U16)

2014 - 1.místo ČLAF B (mužský tým)
2014 - 2.místo Juniorský Pohár (tým U19)
2014 - 2.místo Flagové mistrovství (mužský tým)

2013 - 2.místo Flagové mistrovství (mužský tým)

2012 - 3.místo Halové mistrovství (mužský tým)

1997 - 1.místo ČLAF (mužský tým)

1996 - 2.místo ČLAF (mužský tým) 

Tým Soutěž Sezona Pořadí
Ostrava Steelers Muži Soutěž mužů 2017
Ostrava Steelers Muži Soutěž mužů 2016 6. (z 27)
Ostrava Steelers Muži ČLAF 2015 7. (z 24)
Ostrava Steelers 2 Muži ČLAF 2015 24. (z 24)
Ostrava Steelers Muži ČLAF 2014 7. (z 23)
Ostrava Steelers Muži ČLAF 2013 5. (z 23)
Ostrava Steelers Muži ČLAF 2012 6. (z 18)
Ostrava Steelers Muži ČLAF 2011 4. (z 11)
Ostrava Steelers Muži ČLAF 1999 5. (z 8)
Ostrava Steelers Muži ČLAF 1998 3. (z 7)
Ostrava Steelers Muži ČLAF 1997 1. (z 7)
Ostrava Steelers Muži ČLAF 1996 2. (z 7)
Ostrava Eagles Muži ČLAF 1995 4. (z 5)
Ostrava Cobras Muži ČLAF 1994 4. (z 4)
Ostrava Steelers Junioři Soutěž juniorů 2016 4. (z 10)
Ostrava Steelers Junioři Soutěž juniorů 2015 4. (z 8)
Ostrava Steelers Junioři Juniorský pohár 2014 2. (z 5)
Ostrava Steelers Junioři Juniorský pohár 2013 3. (z 3)
Ostrava Steelers Dorost Soutěž dorostu 2016 5. (z 6)
Ostrava Steelers Dorost Soutěž dorostu 2015 2. (z 3)
Ostrava Steelers A Flag dospělí Flagové mistrovství 2016 3. (z 12)
Ostrava Steelers B Flag dospělí Flagové mistrovství 2016 10. (z 12)
Ostrava Steelers Flag dospělí Flagové mistrovství 2015 1. (z 12)
Ostrava Steelers Flag dospělí Flagové mistrovství 2014 2. (z 6)
Ostrava Steelers Flag dospělí Flagové mistrovství 2013 2. (z 6)
Ostrava Steelers Flag dospělí Flagové mistrovství 2012 7. (z 20)
Ostrava Steelers Flag U19 Flagová soutěž juniorů 2017
Ostrava Steelers Flag U19 Flagová soutěž juniorů 2016 1. (z 6)
Ostrava Steelers Flag U15 Flagová soutěž žáků 2017
Ostrava Steelers Jiné soutěže Halové mistrovství 2013
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Peter Bartoněk Matěj Bártek Antonín Bártek
Anna Bednářová Vojtěch Blahut Josef Bogocz
Jakub Březina Michal Cáb Matěj Čejka
Lukáš Česlík Martin Divín Jiří Dluhoš
Martin Dobeš Oskar Drockila Michal Dudek
Dominik Dvorský Petr Fajkus Michal Fojtík
Jan Fojtík Fabián Foldyna Petr Foldyna
Tomáš Frehar Gabriel Fröhlich Michal Gajdaczek
Garrett Griffeth Michal Gurecký Patrik Harabúz
Walter Harazim Matěj Harušťák Vojtěch Havlín
Marek Heinich Markéta Herbočková Vít Herzog
Martin Hloušek Jaromír Hoffmann Dominik Holenka
David Hopp Pavel Horváth Tomáš Hřivnáč
Adam Hubálek Dominik Höffner Ondřej Chmela
Jan Chovaniok René Jahnel Jakub Janák
Adam Janečka David Janus Denis Javorský
Matěj Juha David Kacíř David Kačor
Jana Kačorová Jiří Kamenický Adam Kavický
Michal Kielor Jan Klimeš Tamara Klimešová
Tomáš Knap Ondřej Kolmáš Petr Kolmáš
Tadeaš Kompaník Filip Konečný Petr Konopka
Vojtěch Korytář Ondřej Kotas Alex Kovalík
Marek Kovalski Adrian Kozler Jakub Kroček
Jan Krumpholz Lukáš Krupa Aleš Kufa
Timotej Kukučík Daniel Kunc Jaroslav Lasota
Tomáš Lembart Zdeněk Lembart Tomáš Lepík
Jiří Lička Jan Lindovský Tomáš Lipský
Dominik Lupták Adam Luzar Vít Maňas
Ondřej Maštalíř Daniel Merta Adam Miketta
Radek Muczka Jan Musil Patrik Musiol
Martin Mušálek Jimmi Nannberg Tomáš Neugebauer
Vít Němeček Łukasz Nielaba Radek Novák
Matěj Nowak Tomáš Očenášek Václav Opekar
Tomáš Pavlík Michal Pavlík Ondřej Peňáz
Viktor Plonka Martin Pluschke Patrik Pohli
Jakub Poláček Jan Pospíšil Patrik Puchala
Lubomír Rachov Teemu Rantanen Teodor Reinhold
Rostislav Režný Marek Rozbroj Jakub Řeha
Daniel Seipl Martin Schiller Alexandr Síkora
Patrik Skupin Rostislav Sležka Ondřej Smolka
Lukáš Sokol Lincoln Steel Reilly Steel
Tyson Steel Václav Stibor Adam Stibor
Tomáš Stolář Daniel Strýček Adam Synáček
Michał Sysak Josef Šajnar Jakub Ševčík
Jakub Ševít Jiří Šimečka Jiří Šimkovič ml.
Jiří Šimkovič st. René Širmer Michael Škurla
Jan Telnar Michal Tesař Ondřej Tomáš
Jakub Tröster Ondřej Tröster Eduard Tutko
Karin Tylová Pavel Uličný Martin Veselský
Jan Vysloužil Matěj Wasserbauer Martin Wasserbauer
Michal Wessely Luke Wildung Tomáš Zgubiš
Christopher Žáček Vojtěch Žerava
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Tomáš Bango Miroslav Bartoš Tomáš Bartusek
Richard Blaho František Blažek Ján Bodnár
Filip Bojda Marek Bova Jan Burik
Michal Caltik Tomáš Černý Tomáš Drábek
Lukáš Drábek Petr Dudek Lukáš Ermis
Jaroslav Foldyna David Foltýnek Michal Frelich
David Hahn Jan Ham Zdeněk Herzog
Vojtěch Hlaušek Jaroslav Honus Lukáš Charabarowicz
Roland Chlubna Lukáš Chrobák Jiří Chvalina
Jakub Jurček Ondřej Karásek Ondřej Karel
Karel Kejda Tomáš Klimas Ladislav Klimek
Richard Kocián Martin Kokošínský Alan Kosniovsky
Martin Kot Michael Kotrla Štefan Kovács
Peter Kovács Martin Krejčiřík Daniel Krempaský
Lukáš Kubíček Radim Kurowski Josef Kutý
David Langer Jaromír Langmaier Daniel Lindovský
Jan Loskot Ondřej Macek Martin Masarik
Martin Mísař Václav Modrovič Martin Moldrzyk
Kamil Nečekal Lukáš Nytra Jakub Orechovský
Daniel Papaj Ondřej Parma Michal Perger
Martin Peťovský Jan Pludra Radim Pospěch
Lukáš Přichystal Martin Pstraš Pavel Rec
David Rečičár Jan Rzyman Tomáš Říha
Petr Schön Czesław Siwy David Sléha
Radim Směták René Solák Daniel Spáčil
Tomáš Stopka Daniel Šimčík Michael Širjajev
Ondřej Štípek Martin Šuléř Jindřich Tichavský
Martin Tomaschek Václav Tymoč Petr Valíček
Dominik Varo Jaroslav Vavřač Ondřej Václavík
Martin Velička Marek Vlček Lukáš Vojnar
Lukáš Vozihnoj Miroslav Walek Radek Warchol
Piotr Wałoszek David Welzig Petr Zárybnický
Datum Zápas Čas Část
25.6.2017 Pardubice Stallions Ostrava Steelers 13:00 Základní část, 3. kolo
25.6.2017 Ostrava Steelers Pilsen Patriots 12:00 Základní část, 3. kolo
18.6.2017 Ostrava Steelers Prague Lions 15:00 Základní část, 12. kolo
18.6.2017 Prague Lions Ostrava Steelers 14:00 Základní část, 3. kolo
18.6.2017 Ostrava Steelers Ústí nad Labem Blades 13:00 Základní část, 3. kolo
18.6.2017 Trutnov Rangers Ostrava Steelers 12:00 Základní část, 3. kolo
11.6.2017 Pardubice Stallions Ostrava Steelers 15:00 Základní část, 11. kolo
4.6.2017 Prague Black Panthers Ostrava Steelers 15:00 Základní část, 10. kolo
4.6.2017 Národní tým žen Ostrava Steelers 14:40 Základní část, 5. kolo
4.6.2017 Prague Lions Ostrava Steelers 13:20 Základní část, 5. kolo
4.6.2017 Ostrava Steelers Trutnov Rangers 12:00 Základní část, 5. kolo
28.5.2017 Ostrava Steelers Trnava Bulldogs 15:00 Základní část, 9. kolo
20.5.2017 Národní tým žen Ostrava Steelers 15:40 Základní část, 4. kolo
20.5.2017 Ostrava Steelers Brno Alligators 14:10 Základní část, 4. kolo
20.5.2017 Prague Lions Ostrava Steelers 12:40 Základní část, 4. kolo
14.5.2017 Ostrava Steelers Prague Black Panthers 15:00 Základní část, 7. kolo
7.5.2017 Ostrava Steelers Příbram Bobcats 15:00 Základní část, 6. kolo
30.4.2017 Ostrava Steelers Trutnov Rangers 14:40 Základní část, 2. kolo
30.4.2017 Prague Lions Ostrava Steelers 14:00 Základní část, 5. kolo
30.4.2017 Ostrava Steelers Národní tým žen 13:20 Základní část, 2. kolo