Home  /  Kluby  /  Ostrava Steelers

Detail klubu - Ostrava Steelers

logo Ostrava Steelers
Od roku: 1994 Areál: Poruba http://www.ostravasteelers.cz/


Klub s ocelovým srdcem!!! 

Fotbal se do Ostravy dostal v letech 1993-94.

Ostrava Steelers je historicky jediný klub nesídlící na území Prahy, který kdy vyhrál Českou ligu amerického fotbalu. To bylo v roce 1997.

Poté americký fotbal z Ostravy na chvíli zmizel a znovu se objevil až v roce 2010.

Ostrava Steelers nyní zastřešuje vedle mužského týmu i několik mládežnických a flagových týmů a tým cheerleaders.


Kontakt na týmy Steelers:

tacklové a flagové týmy:
Jan Klimeš
email: steelers@email.cz
tel: +420 774 347 002

tým cheerleaders:
Jana Kosniovská
email: ostrava.steelers.cheerleaders@gmail.com
tel: +420 702 204 936 


Největší úspěchy:

2017 - 2.místo Bitters Liga (mužský tým)
2017 - 2.místo Dorostenecká liga (tým U16)
2017 - 2.místo Flagová liga U19 (tým U19)

2016 - 1.místo Flagová liga U19 (tým U19)

2015 - 1.místo Flagové mistrovství (mužský tým)
2015 - 2.místo ČLAF II (mužský tým)
2015 - 2.místo Dorostenecký Pohár (tým U16)

2014 - 1.místo ČLAF B (mužský tým)
2014 - 2.místo Juniorský Pohár (tým U19)
2014 - 2.místo Flagové mistrovství (mužský tým)

2013 - 2.místo Flagové mistrovství (mužský tým)

2012 - 3.místo Halové mistrovství (mužský tým)

1997 - 1.místo ČLAF (mužský tým)

1996 - 2.místo ČLAF (mužský tým) 

Tým Soutěž Sezona Pořadí
Ostrava Steelers Muži Soutěž mužů 2018
Ostrava Steelers Muži Soutěž mužů 2017 2. (z 26)
Ostrava Steelers Muži Soutěž mužů 2016 6. (z 27)
Ostrava Steelers Muži ČLAF 2015 7. (z 24)
Ostrava Steelers 2 Muži ČLAF 2015 24. (z 24)
Ostrava Steelers Muži ČLAF 2014 7. (z 23)
Ostrava Steelers Muži ČLAF 2013 5. (z 23)
Ostrava Steelers Muži ČLAF 2012 6. (z 18)
Ostrava Steelers Muži ČLAF 2011 4. (z 11)
Ostrava Steelers Muži ČLAF 1999 5. (z 8)
Ostrava Steelers Muži ČLAF 1998 3. (z 7)
Ostrava Steelers Muži ČLAF 1997 1. (z 7)
Ostrava Steelers Muži ČLAF 1996 2. (z 7)
Ostrava Eagles Muži ČLAF 1995 4. (z 5)
Ostrava Cobras Muži ČLAF 1994 4. (z 4)
Ostrava Steelers Junioři Soutěž juniorů 2017 6. (z 11)
Ostrava Steelers Junioři Soutěž juniorů 2016 4. (z 10)
Ostrava Steelers Junioři Soutěž juniorů 2015 4. (z 8)
Ostrava Steelers Junioři Juniorský pohár 2014 2. (z 5)
Ostrava Steelers Junioři Juniorský pohár 2013 3. (z 3)
Ostrava Steelers Dorost Soutěž dorostu 2017 2. (z 4)
Ostrava Steelers Dorost Soutěž dorostu 2016 5. (z 6)
Ostrava Steelers Dorost Soutěž dorostu 2015 2. (z 3)
Ostrava Steelers A Flag dospělí Flagové mistrovství 2017
Ostrava Steelers B Flag dospělí Flagové mistrovství 2017
Ostrava Steelers A Flag dospělí Flagové mistrovství 2016 3. (z 12)
Ostrava Steelers B Flag dospělí Flagové mistrovství 2016 10. (z 12)
Ostrava Steelers Flag dospělí Flagové mistrovství 2015 1. (z 12)
Ostrava Steelers Flag dospělí Flagové mistrovství 2014 2. (z 6)
Ostrava Steelers Flag dospělí Flagové mistrovství 2013 2. (z 6)
Ostrava Steelers Flag dospělí Flagové mistrovství 2012 7. (z 20)
Ostrava Steelers Flag U19 Flagová soutěž juniorů 2017 2. (z 10)
Ostrava Steelers Flag U19 Flagová soutěž juniorů 2016 1. (z 6)
Ostrava Steelers Flag U15 Flagová soutěž žáků 2017 4. (z 8)
Ostrava Steelers Jiné soutěže Halové mistrovství 2013
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Daniel Andres Peter Bartoněk Dominik Bárta
Matěj Bártek Antonín Bártek Josef Bogocz
Alexandr Bortlík Jakub Březina Dominik Cihelka
Lukáš Česlík Martin Divín Matěj Dluhoš
Jan Dluhoš Jiří Dluhoš Martin Dobeš
Oskar Drockila Michal Dudek Dominik Dvorský
Michal Fojtík Petr Foldyna Tomáš Frehar
Gabriel Fröhlich Zdeněk Furmánek Michal Gajdaczek
Tomáš Gans Garrett Griffeth Sebastian Hanzel
Walter Harazim Matěj Harušťák Marek Heinich
Vít Herzog Patrik Hlisnikovský Martin Hloušek
Jaromír Hoffmann David Hopp Pavel Horváth
Dominik Höffner Ondřej Chmela Jan Chovaniok
Jakub Janák Adam Janečka David Janus
Denis Javorský Petr Jeřábek David Kačor
Jana Kačorová Štěpán Kaleta Jiří Kamenický
Adam Kavický Michal Kielor Jan Klimeš
Tamara Klimešová Tomáš Knap Ondřej Kolmáš
Petr Kolmáš Rostislav Koloděj Tadeaš Kompaník
Filip Konečný Ondřej Konečný Petr Konopka
Vojtěch Korytář Ondřej Kotas Alex Kovalík
Adrian Kozler Jakub Kroček Jan Krumpholz
Lukáš Krupa Timotej Kukučík Damián Kukučík
Daniel Kunc Zdeněk Lembart Tomáš Lembart
Tomáš Lepík Jiří Lička Jan Lindovský
Dominik Lupták David Maniecki Matyáš Mayer
Daniel Merta Jakub Michalec Jan Musil
Martin Mušálek Jimmi Nannberg Tomáš Neugebauer
Vít Němeček Łukasz Nielaba Matěj Nowak
Tomáš Očenášek Václav Opekar Tomáš Pavlík
Ondřej Peňáz Viktor Plonka Jakub Poláček
Martin Pospíšek Jan Pospíšil Patrik Puchala
Teodor Reinhold Václav Richtar Merlina Damiana Salvatore
Daniel Seipl Martin Schiller Alexandr Síkora
Patrik Skupin Lukáš Sokol Reilly Steel
Tyson Steel Lincoln Steel Adam Stibor
Václav Stibor Robert Stohel Adam Synáček
Michał Sysak Jakub Ševčík Jakub Ševít
Jiří Šimečka Jiří Šimkovič ml. Jiří Šimkovič st.
René Širmer Michael Škurla Torsten Tannenberg
Jan Telnar Michal Tesař Ondřej Tomáš
Jakub Tröster Ondřej Tröster Eduard Tutko
Pavel Uličný Tadeáš Urbánek Martin Veselský
Jan Vysloužil Martin Wasserbauer Michal Wessely
Luke Wildung Petr Zahnaš Tomáš Zgubiš
Christopher Žáček Vojtěch Žerava
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Tomáš Bango Miroslav Bartoš Tomáš Bartusek
Richard Blaho Vojtěch Blahut František Blažek
Ján Bodnár Filip Bojda Marek Bova
Jan Burik Michal Caltik Matěj Čejka
Tomáš Černý Tomáš Drábek Lukáš Drábek
Petr Dudek Lukáš Ermis Petr Fajkus
Jan Fojtík Jaroslav Foldyna Fabián Foldyna
David Foltýnek Michal Frelich Michal Gurecký
David Hahn Jan Ham Patrik Harabúz
Vojtěch Havlín Markéta Herbočková Zdeněk Herzog
Vojtěch Hlaušek Dominik Holenka Jaroslav Honus
Tomáš Hřivnáč Adam Hubálek Lukáš Charabarowicz
Roland Chlubna Lukáš Chrobák Jiří Chvalina
René Jahnel Matěj Juha Jakub Jurček
David Kacíř Ondřej Karásek Ondřej Karel
Karel Kejda Tomáš Klimas Ladislav Klimek
Richard Kocián Martin Kokošínský Alan Kosniovsky
Martin Kot Michael Kotrla Marek Kovalski
Peter Kovács Štefan Kovács Martin Krejčiřík
Daniel Krempaský Lukáš Kubíček Aleš Kufa
Radim Kurowski Josef Kutý David Langer
Jaromír Langmaier Jaroslav Lasota Daniel Lindovský
Tomáš Lipský Jan Loskot Adam Luzar
Ondřej Macek Vít Maňas Martin Masarik
Ondřej Maštalíř Adam Miketta Martin Mísař
Václav Modrovič Martin Moldrzyk Radek Muczka
Patrik Musiol Kamil Nečekal Radek Novák
Lukáš Nytra Jakub Orechovský Daniel Papaj
Ondřej Parma Michal Pavlík Michal Perger
Martin Peťovský Jan Pludra Martin Pluschke
Patrik Pohli Radim Pospěch Lukáš Přichystal
Martin Pstraš Lubomír Rachov Pavel Rec
David Rečičár Rostislav Režný Marek Rozbroj
Jan Rzyman Jakub Řeha Tomáš Říha
Petr Schön Czesław Siwy Rostislav Sležka
David Sléha Radim Směták Ondřej Smolka
René Solák Daniel Spáčil Tomáš Stolář
Tomáš Stopka Daniel Strýček Josef Šajnar
Daniel Šimčík Michael Širjajev Ondřej Štípek
Martin Šuléř Jindřich Tichavský Martin Tomaschek
Karin Tylová Václav Tymoč Petr Valíček
Dominik Varo Jaroslav Vavřač Ondřej Václavík
Martin Velička Marek Vlček Lukáš Vojnar
Lukáš Vozihnoj Miroslav Walek Radek Warchol
Matěj Wasserbauer Piotr Wałoszek David Welzig
Petr Zárybnický
Datum Zápas Čas Část
4.11.2017 Prague Black Panthers Ostrava Steelers 14:15 Zápas o 3. místo
4.11.2017 Prague Lions Ostrava Steelers 13:00 Semifinále
22.10.2017 Ostrava Steelers Příbram Bobcats 14:00 Finále
15.10.2017 Brno Sígrs Ostrava Steelers 14:00 Základní část, 6. kolo
8.10.2017 Ostrava Steelers Vysočina Gladiators 15:00 Základní část, 5. kolo
8.10.2017 Pardubice Stallions Ostrava Steelers 14:40 Základní část, 5. kolo
8.10.2017 Trutnov Rangers Ostrava Steelers 13:20 Základní část, 5. kolo
8.10.2017 Ústí nad Labem Blades Ostrava Steelers 12:00 Základní část, 5. kolo
7.10.2017 Ostrava Steelers Prague Lions 14:15 Základní část, 4. kolo
7.10.2017 Příbram Bobcats Ostrava Steelers 13:00 Základní část, 4. kolo
1.10.2017 Trutnov Rangers Ostrava Steelers 15:30 Základní část, 3. kolo
1.10.2017 Ostrava Steelers Příbram Bobcats 13:00 Základní část, 3. kolo
30.9.2017 Prague Mustangs Ostrava Steelers 14:00 Základní část, 4. kolo
17.9.2017 Ostrava Steelers Trutnov Rangers 15:30 Základní část, 2. kolo
17.9.2017 Příbram Bobcats Ostrava Steelers 15:00 Základní část, 4. kolo
17.9.2017 Ostrava Steelers Prague Mustangs 15:00 Základní část, 3. kolo
17.9.2017 Prague Lions Ostrava Steelers 14:15 Základní část, 2. kolo
17.9.2017 Prague Black Panthers Ostrava Steelers 13:40 Základní část, 4. kolo
17.9.2017 Pilsen Patriots Ostrava Steelers 12:20 Základní část, 4. kolo
17.9.2017 Ostrava Steelers Příbram Bobcats 11:00 Základní část, 4. kolo