Home  /  Kluby  /  Ostrava Steelers

Detail týmu - Ostrava Steelers

logo Ostrava Steelers
Soutěž: Flag U19 - Flagová liga U19 2016 Areál: Poruba http://www.ostravasteelers.cz/
Odehrané zápasy
Datum Zápas Výsledek Část Areál
22.5.2016 Budweis Hellboys Ostrava Steelers 20 : 32 Základní část, 3. kolo Drahovice
22.5.2016 Karlovy Vary Warriors Ostrava Steelers 12 : 35 Základní část, 3. kolo Drahovice
22.5.2016 Ostrava Steelers Prague Mustangs 25 : 25 Základní část, 3. kolo Drahovice
22.5.2016 Ostrava Steelers Budweis Hellboys 14 : 19 Základní část, 3. kolo Drahovice
22.5.2016 Ostrava Steelers Karlovy Vary Warriors 25 : 0 Základní část, 3. kolo Drahovice
29.5.2016 Trutnov Rangers Ostrava Steelers 14 : 21 Základní část, 4. kolo Trutnov
29.5.2016 Budweis Hellboys Ostrava Steelers 26 : 25 Základní část, 4. kolo Trutnov
29.5.2016 Ostrava Steelers Karlovy Vary Warriors 39 : 6 Základní část, 4. kolo Trutnov
29.5.2016 Ostrava Steelers Trutnov Rangers 27 : 18 Základní část, 4. kolo Trutnov
29.5.2016 Ostrava Steelers Budweis Hellboys 40 : 43 Základní část, 4. kolo Trutnov
5.6.2016 Ostrava Steelers Brno Alligators 34 : 19 Základní část, 5. kolo Poruba
5.6.2016 Ostrava Steelers Trutnov Rangers 20 : 6 Základní část, 5. kolo Poruba
5.6.2016 Ostrava Steelers Prague Mustangs 19 : 19 Základní část, 5. kolo Poruba
5.6.2016 Brno Alligators Ostrava Steelers 2 : 15 Základní část, 5. kolo Poruba
5.6.2016 Trutnov Rangers Ostrava Steelers 12 : 13 Základní část, 5. kolo Poruba
12.6.2016 Brno Alligators Ostrava Steelers 30 : 32 Základní část, 6. kolo Ragby Bystrc
12.6.2016 Ostrava Steelers Prague Mustangs 30 : 12 Základní část, 6. kolo Ragby Bystrc
12.6.2016 Karlovy Vary Warriors Ostrava Steelers 26 : 25 Základní část, 6. kolo Ragby Bystrc
12.6.2016 Ostrava Steelers Brno Alligators 25 : 13 Základní část, 6. kolo Ragby Bystrc
12.6.2016 Prague Mustangs Ostrava Steelers 19 : 12 Základní část, 6. kolo Ragby Bystrc
26.6.2016 Ostrava Steelers Prague Mustangs 39 : 24 Semifinále Sokolský ostrov
26.6.2016 Ostrava Steelers Karlovy Vary Warriors 51 : 25 Finále Sokolský ostrov
Jméno a příjmení Pozice Číslo dresu Výška [cm] Váha [kg] Narození
Matěj Bártek Matěj Bártek 159 59 2001
Jakub Březina Jakub Březina 167 65 1999
Matěj Harušťák Matěj Harušťák 174 65 1997
Vojtěch Havlín Vojtěch Havlín 180 76 1997
Vít Herzog Vít Herzog 180 72 1999
Petr Kolmáš Petr Kolmáš 177 72 2000
Filip Konečný Filip Konečný 175 61 1999
Vojtěch Korytář Vojtěch Korytář 185 84 1999
Marek Kovalski Marek Kovalski 175 70 1997
Jakub Kroček Jakub Kroček 170 52 2001
Jan Krumpholz Jan Krumpholz 175 70 1999
Merlina Damiana Salvatore Merlina Damiana Salvatore 164 55 1999
Reilly Steel Reilly Steel 169 48 2000
Tyson Steel Tyson Steel 200 77 1998
Jakub Ševít Jakub Ševít 182 90 2001
René Širmer René Širmer 180 73 1999
Martin Šuléř Martin Šuléř 186 64 2000
Ondřej Tomáš Ondřej Tomáš 166 70 2000
Jakub Tröster Jakub Tröster 171 63 1998
Ondřej Tröster Ondřej Tröster 157 48 2000
Jan Vysloužil Jan Vysloužil 180 80 1998

* - hostující hráč
Jméno a příjmení Pozice
Jan Klimeš Trenér
Petr Foldyna Trenér
Václav Tymoč Trenér
Lukáš Charabarowicz Trenér