Home  /  Kluby  /  East Bohemia Bucks

Detail klubu - East Bohemia Bucks

logo East Bohemia Bucks
Od roku: 2011 Areál: Slovan

Bucks Pardubice je mladý tým, který vznikl v létě roku 2011. Naši prioritou je práce s mládeží.

V seniorské kategorii po velmi úspěšné sezoně 2015 kde jsme skončili ve II. lize na 3 příčce, prošel tým reorganizací a bude účastníkem IV. ligy.

 

Kontakty:

senior, junior, dorost: Libor Coufal - 777 762 764

                                         coufal@bucks.cz

 flag U15, flag U11: Kateřina Třešňáková - 774 911 377

                                     tresnakova@bucks.cz

Tým Soutěž Sezona Pořadí
East Bohemia Bucks Muži Soutěž mužů 2017
East Bohemia Bucks Muži Soutěž mužů 2016 26. (z 27)
Pardubice Bucks Muži ČLAF 2015 8. (z 24)
Pardubice Bucks Muži ČLAF 2014 21. (z 23)
Pardubice Bucks Muži ČLAF 2013 17. (z 23)
Pardubice Bucks Muži ČLAF 2012 17. (z 18)
Pardubice Bucks Junioři Soutěž juniorů 2015 5. (z 8)
Pardubice Bucks Junioři Juniorský pohár 2014 4. (z 5)
Pardubice Bucks Junioři ČJLAF 2012 4. (z 4)
East Bohemia Bucks Dorost Soutěž dorostu 2016 4. (z 6)
East Bohemia Bucks Flag U15 Flagová soutěž žáků 2016 6. (z 11)
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Jan Adámek Ihab Almaghrebi Jiří Ardelt
Petr Bagar Zbynek Baxant Vojtěch Bábik
Daniel Bindr Adam Bitto Marek Brych
Martin Budina Adam Bureš Petr Buriánek
Štěpán Calta Libor Coufal Lukáš Doležal
Tomáš Doležel Miroslav Domanský Adam Dostálek
Dominik Doubrava Martin Duhajský Michal Dvořák
Justene Edwards Pavel Eliáš Jakub El Jirafi
Tomáš Faltejsek Roman Fiala Václav Fikr
Miroslav Gazda Martin Gura Michal Hainz
Jakub Halousek Martin Hanč Tomáš Handlíř
Walter Harazim Joshua Henry Stanislav Hladík
Patrik Hladík Martin Hladík Jakub Hlaváček
Dan Hlavička Jaroslav Horáček Daniel Horák
Jaroslav Charbuský Jan Janovský Adam Jánský
Tadeáš Jindra Savas Kakulidis Radim Kalous
Jindřich Karban Michal Klempíř Tomáš Konečný
Jan Kruliš Filip Křivohlávek Vojtěch Kubák
Petr Kudrna Jakub Kuna Michal Kvaček
Lukáš Laci Jiří Lamer James Mabunda
Vojtěch Machek Pavel Malkevich Filip Mareček
Oldřich Marek Jakub Mareš Vojtěch Mašita
David Matura Lukáš Michálek Patrik Misař
Milan Mlej Daniel Moravec Jan Mužík
Ondřej Myšička Vojtěch Obst Lukáš Ondráček
Jiří Paseka Tomáš Paulus Michal Pavlas
Ondřej Pavlas Patrik Pol Karel Poláček
Marek Polák Damian Preclík Vlastimil Procházka
Jan Procházka Lukáš Procházka Martin Prokš
Martin Protivínský Petra Příhodová Michaela Příhodová
Michal Reng Jakub Roček Štěpán Růžička
Tomáš Rössler Anna Rösslerová Jan Řeháček
Jan Řežábek Adam Salfický Pavel Nicolas Samčenko
Ondřej Seman Jan Soukup Thomas Staněk
Michal Stoklasa Petr Sušil Kryštof Svatoš
Pavel Svoboda Josef Svoboda Štěpán Ševčík
Jakub Šimek Jan Špalovský Stanislav Špůr
Ondřej Šrámek Michal Štědroň Filip Štěpánek
Radim Švec Vít Tretera Kateřina Třešňáková
Jan Turoň Michal Vačkář Martin Venský
Bartoloměj Venzara Mikuláš Venzara David Vinš
Jiří Vodák Jakub Vysoudil Jan Waclawiec
Lukáš Zajíc Michal Zikuda Matěj Zmítko
Šimon Zouvala Silvestr Zouvala Mikuláš Zouvala
Datum Zápas Čas Část
17.6.2017 Vysočina Gladiators East Bohemia Bucks 17:00 Základní část, 6. kolo
4.6.2017 East Bohemia Bucks Budweis Hellboys 14:00 Základní část, 5. kolo
21.5.2017 Přerov Mammoths East Bohemia Bucks 14:00 Základní část, 4. kolo
7.5.2017 East Bohemia Bucks Přerov Mammoths 14:00 Základní část, 3. kolo
23.4.2017 Budweis Hellboys East Bohemia Bucks 14:00 Základní část, 2. kolo
9.4.2017 East Bohemia Bucks Vysočina Gladiators 14:00 Základní část, 1. kolo
29.10.2016 Brno Sígrs East Bohemia Bucks 14:00 Zápas o 3. místo
29.10.2016 Prague Lions East Bohemia Bucks 12:30 Semifinále
28.10.2016 Znojmo Knights East Bohemia Bucks 13:45 Zápas o 5. místo
28.10.2016 Pilsen Patriots East Bohemia Bucks 11:00 Čtvrtfinále
15.10.2016 East Bohemia Bucks Příbram Bobcats 14:00 Základní část, 7. kolo
15.10.2016 Pilsen Patriots East Bohemia Bucks 13:15 Základní část, 7. kolo
15.10.2016 Příbram Bobcats East Bohemia Bucks 11:45 Základní část, 7. kolo
15.10.2016 East Bohemia Bucks Pilsen Patriots 11:00 Základní část, 7. kolo
8.10.2016 Ostrava Steelers East Bohemia Bucks 16:30 Základní část, 3. kolo
8.10.2016 East Bohemia Bucks Brno Sígrs 14:00 Základní část, 3. kolo
24.9.2016 East Bohemia Bucks Brno Sígrs 16:30 Základní část, 2. kolo
24.9.2016 Ostrava Steelers East Bohemia Bucks 15:15 Základní část, 2. kolo
24.9.2016 East Bohemia Bucks Žďár Tigers 14:45 Základní část, 6. kolo
24.9.2016 East Bohemia Bucks Znojmo Knights 14:00 Základní část, 6. kolo