Home  /  Kluby  /  East Bohemia Bucks

Detail klubu - East Bohemia Bucks

logo East Bohemia Bucks
Od roku: 2011 Areál: Slovan

Bucks Pardubice je mladý tým, který vznikl v létě roku 2011. Naši prioritou je práce s mládeží.

V seniorské kategorii po velmi úspěšné sezoně 2015 kde jsme skončili ve II. lize na 3 příčce, prošel tým reorganizací a bude účastníkem IV. ligy.

 

Kontakty:

senior, junior, dorost: Libor Coufal - 777 762 764

                                         coufal@bucks.cz

 flag U15, flag U11: Kateřina Třešňáková - 774 911 377

                                     tresnakova@bucks.cz

Tým Soutěž Sezona Pořadí
East Bohemia Bucks Muži Soutěž mužů 2018
East Bohemia Bucks Muži Soutěž mužů 2017 19. (z 26)
East Bohemia Bucks Muži Soutěž mužů 2016 26. (z 27)
Pardubice Bucks Muži ČLAF 2015 8. (z 24)
Pardubice Bucks Muži ČLAF 2014 21. (z 23)
Pardubice Bucks Muži ČLAF 2013 17. (z 23)
Pardubice Bucks Muži ČLAF 2012 17. (z 18)
Pardubice Bucks Junioři Soutěž juniorů 2015 5. (z 8)
Pardubice Bucks Junioři Juniorský pohár 2014 4. (z 5)
Pardubice Bucks Junioři ČJLAF 2012 4. (z 4)
East Bohemia Bucks Dorost Soutěž dorostu 2016 4. (z 6)
East Bohemia Bucks Flag U15 Flagová soutěž žáků 2016 6. (z 11)
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Jan Adámek Ihab Almaghrebi Jiří Ardelt
Petr Bagar Petr Bašus Zbynek Baxant
Vojtěch Bábik Pavel Bárta Filip Beran
Daniel Bindr Adam Bitto Marek Brych
Martin Budina Adam Bureš Petr Buriánek
Štěpán Calta Libor Coufal Lukáš Doležal
Tomáš Doležel Miroslav Domanský Adam Dostálek
Dominik Doubrava Martin Duhajský Michal Dvořák
Justene Edwards Pavel Eliáš Jakub El Jirafi
Tomáš Faltejsek Roman Fiala Václav Fikr
Miroslav Gazda Martin Gura Michal Hainz
David Hainz Jakub Halousek Martin Hanč
Tomáš Handlíř Walter Harazim Joshua Henry
Stanislav Hladík Martin Hladík Patrik Hladík
Jakub Hlaváček Dan Hlavička Jaroslav Horáček
Daniel Horák Jaroslav Charbuský Lukáš Jakeš
Jan Janovský Adam Jánský Tadeáš Jindra
Savas Kakulidis Radim Kalous Jindřich Karban
Michal Klempíř Pavel Kochánek Tomáš Konečný
Luboš Korpa Jan Kruliš Filip Křivohlávek
Vojtěch Kubák Petr Kudrna Jakub Kuna
Michal Kvaček Lukáš Laci Jiří Lamer
Petr Linhart James Mabunda Vojtěch Machek
Pavel Malkevich Filip Mareček Oldřich Marek
Jakub Mareš Radovan Martinec Vojtěch Mašita
David Matura Lukáš Michálek Patrik Misař
Milan Mlej Daniel Moravec Jan Mužík
Ondřej Myšička Vojtěch Obst Lukáš Ondráček
Jiří Paseka Tomáš Paulus Michal Pavlas
Ondřej Pavlas Patrik Pol Karel Poláček
Marek Polák Damian Preclík Dominik Preclík
Lukáš Procházka Jan Procházka Vlastimil Procházka
Martin Prokš Martin Protivínský Petra Příhodová
Michaela Příhodová Michal Reng Jakub Roček
Štěpán Růžička Filip Rygr Tomáš Rössler
Anna Rösslerová Jan Řeháček Jan Řežábek
Adam Salfický Pavel Nicolas Samčenko Ondřej Seman
Jan Semerád Jan Soukup Thomas Staněk
Michal Stoklasa Petr Sušil Kryštof Svatoš
Josef Svoboda Pavel Svoboda Nikolas Šarišský
Štěpán Ševčík Jakub Šimek Jan Špalovský
Stanislav Špůr Ondřej Šrámek Michal Štědroň
Filip Štěpánek Radim Švec Vít Tretera
Kateřina Třešňáková Jan Turoň Michal Vačkář
Miroslav Varchol Martin Venský Bartoloměj Venzara
Mikuláš Venzara David Vinš Jiří Vodák
Jakub Vysoudil Jan Waclawiec Miroslav Walek
Lukáš Zajíc Jiří Zdeněk Michal Zikuda
Matěj Zmítko Silvestr Zouvala Mikuláš Zouvala
Šimon Zouvala
Datum Zápas Čas Část
16.6.2018 East Bohemia Bucks Wrocław Panthers 14:00 Základní část
26.5.2018 Budweis Hellboys East Bohemia Bucks 14:00 Základní část
6.5.2018 East Bohemia Bucks Trutnov Rangers 14:00 Základní část
15.4.2018 Wrocław Panthers East Bohemia Bucks 13:00 Základní část
17.6.2017 Vysočina Gladiators East Bohemia Bucks 17:00 Základní část, 6. kolo
4.6.2017 East Bohemia Bucks Budweis Hellboys 14:00 Základní část, 5. kolo
21.5.2017 Přerov Mammoths East Bohemia Bucks 14:00 Základní část, 4. kolo
7.5.2017 East Bohemia Bucks Přerov Mammoths 14:00 Základní část, 3. kolo
23.4.2017 Budweis Hellboys East Bohemia Bucks 14:00 Základní část, 2. kolo
9.4.2017 East Bohemia Bucks Vysočina Gladiators 14:00 Základní část, 1. kolo
29.10.2016 Brno Sígrs East Bohemia Bucks 14:00 Zápas o 3. místo
29.10.2016 Prague Lions East Bohemia Bucks 12:30 Semifinále
28.10.2016 Znojmo Knights East Bohemia Bucks 13:45 Zápas o 5. místo
28.10.2016 Pilsen Patriots East Bohemia Bucks 11:00 Čtvrtfinále
15.10.2016 East Bohemia Bucks Příbram Bobcats 14:00 Základní část, 7. kolo
15.10.2016 Pilsen Patriots East Bohemia Bucks 13:15 Základní část, 7. kolo
15.10.2016 Příbram Bobcats East Bohemia Bucks 11:45 Základní část, 7. kolo
15.10.2016 East Bohemia Bucks Pilsen Patriots 11:00 Základní část, 7. kolo
8.10.2016 Ostrava Steelers East Bohemia Bucks 16:30 Základní část, 3. kolo
8.10.2016 East Bohemia Bucks Brno Sígrs 14:00 Základní část, 3. kolo