Home  /  Kluby  /  Zlín Golems

Detail klubu - Zlín Golems

Klub vzniknul v roce 2002, ale napoprvé se nepodařilo sehnat dostatečný počet hráčů. To se podařilo až před sezonou 2016. Do té nastoupil klub po fůzi s flagovým týmem Bjorken Hammere do čtvrté nejvyšší soutěže, kde po nadějných výsledích obsadil 5. místo.

V následující sezony se zlínští Golemové, kteří jsou pod patronací místní Univerzity Tomáš Bati, zúčastnili 4. ligy, ovšem tentokrát již v plnohodnotné 11 verzi. Od roku 2018 se pak chystají zabojovat ve 3. lize ČAAF. 

Tým je postaven okolo bývalého italského reprezentačního obránce Mattea Dottiho, který předává mladým hráčům důležité zkušenosti.

 

Týmy

A-Team

U-19

 

Soutěže:

2017 - ČLAF 4.liga  sk. Východ 

2016 - ČLAF 4.liga - 5. místo

 

Kontakty na klub:

e: jsme@zlingolems.cz
w: www.zlingolems.cz

 

Předseda:

Petr Zourek
e: zourekp@email.cz
m: 607 119 251

Výkonný výbor:

Marek Nieslanik
e: marek.nieslanik@seznam.cz
m: 732 818 458

Michal Hotmar
e: hotmar.m@seznam.cz
m: 603 574 713

Tým Soutěž Sezona Pořadí
Zlín Golems Muži Soutěž mužů 2018
Zlín Golems Muži Soutěž mužů 2017 24. (z 26)
Zlín Golems Muži Soutěž mužů 2016 25. (z 27)
Zlín Golems Flag dospělí Flagové mistrovství 2017
Zlín Golems Flag dospělí Flagové mistrovství 2016 6. (z 12)
Bjorken Hammere Flag dospělí Flagové mistrovství 2013 6. (z 6)
Bjorken Hammere Flag dospělí Flagové mistrovství 2012 9. (z 20)
Bjorken Hammere Flag dospělí Flagové mistrovství 2011 15. (z 21)
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Michal Bartl Michal Doležel Petr Dvouletý
Lukáš Formánek Tomáš Gabaj Roman Homolka
Radek Lysák Jakub Slezák Milan Štěpánek
Datum Zápas Čas Část
24.6.2018 Zlín Golems Třinec Sharks 14:00 Základní část
17.6.2018 Zlín Golems Budweis Hellboys 14:00 Základní část
2.6.2018 East Bohemia Bucks Zlín Golems 14:00 Základní část
13.5.2018 Šumperk Dietos Zlín Golems 15:00 Základní část
22.4.2018 Třinec Sharks Zlín Golems 14:00 Základní část
15.4.2018 Zlín Golems Šumperk Dietos 14:00 Základní část
19.8.2017 Zlín Golems Panthers 30+ 15:20 Základní část
19.8.2017 Příbram Bobcats Zlín Golems 14:40 Základní část
19.8.2017 Zlín Golems Prague Mustangs 14:00 Základní část
19.8.2017 Zlín Golems Ostrava Steelers A 13:00 Základní část
19.8.2017 Ostrava Steelers B Zlín Golems 12:20 Základní část
19.8.2017 Brno Sígrs Zlín Golems 11:40 Základní část
19.8.2017 Zlín Golems Pilsen Patriots 11:00 Základní část
24.6.2017 Brno Sígrs 2 Zlín Golems 12:00 Základní část, 6. kolo
10.6.2017 Zlín Golems Šumperk Dietos 14:00 Základní část, 5. kolo
27.5.2017 Třinec Sharks Zlín Golems 13:00 Základní část, 4. kolo
8.5.2017 Zlín Golems Třinec Sharks 14:00 Základní část, 3. kolo
1.5.2017 Zlín Golems Brno Sígrs 2 14:00 Základní část, 2. kolo
16.4.2017 Šumperk Dietos Zlín Golems 15:00 Základní část, 1. kolo
20.8.2016 Brno Alligators Zlín Golems 16:00 Zápas o 5. místo