Home  /  Kluby  /  Vysočina Gladiators

Detail klubu - Vysočina Gladiators

logo Vysočina Gladiators
Od roku: 2012 Areál: Na Stoupách

Klub z Vysočiny založen v roce 2012. Domácí zápasy hrajeme v Jihlavě.

 

Kontakty:
 
Ondřej Paulus - trenér týmů mužů a juniorů
 
732 265 737
 
 
Martin Kulha  - předseda klubu
 
724 643 608
 
 
 
 
Tým Soutěž Sezona Pořadí
Vysočina Gladiators Muži Soutěž mužů 2018 9. (z 27)
Vysočina Gladiators Muži Soutěž mužů 2017 13. (z 26)
Vysočina Gladiators Muži Soutěž mužů 2016 21. (z 27)
Vysočina Gladiators Muži ČLAF 2015 18. (z 24)
Vysočina Gladiators Muži ČLAF 2014 23. (z 23)
Vysočina Gladiators Muži ČLAF 2013 23. (z 23)
Vysočina Gladiators Junioři Soutěž juniorů 2018
Vysočina Gladiators Junioři Soutěž juniorů 2017 5. (z 11)
Vysočina Gladiators Flag U15 Flagová soutěž žáků 2015 6. (z 8)
Vysočina Gladiators Flag U15 Flagová soutěž žáků 2014 2. (z 4)
Vysočina Gladiators Jiné soutěže Flagový pohár 2014
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Jan Bačkovský Ludmila Bencová Milada Borovicová
Veronika Břízová Petr Caha Jan Cimpl
Josef Čamek Milan Dočekal Hana Dočekalová
Lukáš Dvořák Adam Erben Roman Fiala
Michal Fiala Jan Fialka Kateřina Fialová
Martin Fousek Jaromír Havel Jakub Hejkal
Dominik Hejkal Jakub Hrnčíř David Hulínský
Dan Hurta Dominik Hurta Adéla Janáčková
Lukáš Jeřábek Jan Jindra Gabriela Jindrova
Michaela Jindrová Aleš Kottek Martin Křikava
Michal Kvaček Josef Lacina Michal Málek
Ludvík Málek Dominik Muller Ondřej Musil
Filip Nejedlý Lukáš Paul Pavel Pavlas
David Pavlas Michal Pavlas Václav Pavlíček
Adam Pártl Matěj Peřina Lukáš Plánka
Tomáš Plánka Michael Pluháček Filip Pokorný
Petr Pokorný Václav Provazník Filip Smolík
Marek Sochocký Jan Suchomel Karel Sýkora
Hana Sýkorová Michal Štědroň Michaela Titzová
David Vrba
Datum Zápas Čas Část
21.10.2018 Pardubice Stallions Vysočina Gladiators 14:00 Základní část
7.10.2018 Ostrava Steelers Vysočina Gladiators 15:00 Základní část
29.9.2018 Vysočina Gladiators Brno Sígrs 17:00 Základní část
15.9.2018 Vysočina Gladiators Prague Black Panthers 17:00 Základní část
1.9.2018 Vysočina Gladiators Trutnov Rangers 17:00 Základní část
15.7.2018 Vysočina Gladiators Ústí nad Labem Blades 16:00 Silver Bowl XIII
24.6.2018 Vysočina Gladiators Prague Hippos 16:00 Základní část
16.6.2018 Prague Mustangs Vysočina Gladiators 16:00 Základní část
10.6.2018 Vysočina Gladiators Ústí nad Labem Blades 16:00 Základní část
27.5.2018 Hradec Králové Dragons Vysočina Gladiators 13:00 Základní část
13.5.2018 Vysočina Gladiators Hradec Králové Dragons 16:00 Základní část
29.4.2018 Vysočina Gladiators Prague Mustangs 16:00 Základní část
22.4.2018 Ústí nad Labem Blades Vysočina Gladiators 15:00 Základní část
14.4.2018 Přerov Mammoths Vysočina Gladiators 15:00 Základní část
28.10.2017 Vysočina Gladiators Budweis Hellboys 17:00 Finále
15.10.2017 Vysočina Gladiators Prague Mustangs 16:00 Základní část, 6. kolo
8.10.2017 Ostrava Steelers Vysočina Gladiators 15:00 Základní část, 5. kolo
1.10.2017 Brno Sígrs Vysočina Gladiators 14:00 Základní část, 4. kolo
16.9.2017 Vysočina Gladiators Brno Sígrs 17:00 Základní část, 3. kolo
10.9.2017 Prague Mustangs Vysočina Gladiators 14:00 Základní část, 2. kolo