Home  /  Kluby  /  Vysočina Gladiators

Detail klubu - Vysočina Gladiators

logo Vysočina Gladiators
Od roku: 2012 Areál: Na Stoupách

Klub z Vysočiny založen v roce 2012. Domácí zápasy hrajeme v Jihlavě.

 

Kontakty:
 
Ondřej Paulus - trenér týmů mužů a juniorů
 
732 265 737
 
 
Martin Kulha  - předseda klubu
 
724 643 608
 
 
 
 
Tým Soutěž Sezona Pořadí
Vysočina Gladiators Muži Soutěž mužů 2017 13. (z 26)
Vysočina Gladiators Muži Soutěž mužů 2016 21. (z 27)
Vysočina Gladiators Muži ČLAF 2015 18. (z 24)
Vysočina Gladiators Muži ČLAF 2014 23. (z 23)
Vysočina Gladiators Muži ČLAF 2013 23. (z 23)
Vysočina Gladiators Junioři Soutěž juniorů 2017
Vysočina Gladiators Flag U15 Flagová soutěž žáků 2015 6. (z 8)
Vysočina Gladiators Flag U15 Flagová soutěž žáků 2014 2. (z 4)
Vysočina Gladiators Jiné soutěže Flagový pohár 2014
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Jan Bačkovský Ludmila Bencová Milada Borovicová
Veronika Břízová Petr Caha Jan Cimpl
Milan Dočekal Hana Dočekalová Lukáš Dvořák
Adam Erben Michal Fiala Roman Fiala
Jan Fialka Kateřina Fialová Martin Fousek
Jaromír Havel Dominik Hejkal Jakub Hejkal
Jakub Hrnčíř David Hulínský Dominik Hurta
Dan Hurta Adéla Janáčková Lukáš Jeřábek
Jan Jindra Gabriela Jindrova Michaela Jindrová
Petr Kodým Aleš Kottek Martin Křikava
Michal Kvaček Josef Lacina Michal Málek
Ludvík Málek Dominik Muller Ondřej Musil
Filip Nejedlý Lukáš Paul David Pavlas
Pavel Pavlas Václav Pavlíček Tomáš Plánka
Lukáš Plánka Michael Pluháček Petr Pokorný
Filip Pokorný Filip Smolík Marek Sochocký
Jan Suchomel Karel Sýkora Hana Sýkorová
Michaela Titzová
Datum Zápas Čas Část
15.10.2017 Vysočina Gladiators Prague Mustangs 16:00 Základní část, 6. kolo
8.10.2017 Ostrava Steelers Vysočina Gladiators 15:00 Základní část, 5. kolo
1.10.2017 Brno Sígrs Vysočina Gladiators 14:00 Základní část, 4. kolo
16.9.2017 Vysočina Gladiators Brno Sígrs 17:00 Základní část, 3. kolo
10.9.2017 Prague Mustangs Vysočina Gladiators 14:00 Základní část, 2. kolo
3.9.2017 Vysočina Gladiators Ostrava Steelers 16:00 Základní část, 1. kolo
15.7.2017 Vysočina Gladiators Přerov Mammoths 19:30 Bronze Bowl V
2.7.2017 Vysočina Gladiators Liberec Titans 16:00 Semifinále
17.6.2017 Vysočina Gladiators East Bohemia Bucks 17:00 Základní část, 6. kolo
3.6.2017 Vysočina Gladiators Přerov Mammoths 17:00 Základní část, 5. kolo
21.5.2017 Budweis Hellboys Vysočina Gladiators 14:00 Základní část, 4. kolo
8.5.2017 Vysočina Gladiators Budweis Hellboys 16:00 Základní část, 3. kolo
23.4.2017 Přerov Mammoths Vysočina Gladiators 14:00 Základní část, 2. kolo
9.4.2017 East Bohemia Bucks Vysočina Gladiators 14:00 Základní část, 1. kolo
10.7.2016 Vysočina Gladiators Třinec Sharks 16:00 Iron Bowl II
26.6.2016 Třinec Sharks Vysočina Gladiators 16:00 Základní část, 7. kolo
12.6.2016 Vysočina Gladiators East Bohemia Bucks 12:00 Základní část, 6. kolo
28.5.2016 Vysočina Gladiators Zlín Golems 17:00 Základní část, 5. kolo
22.5.2016 Šumperk Dietos Vysočina Gladiators 16:00 Základní část, 2. kolo
14.5.2016 Vysočina Gladiators Teplice Nordians 17:00 Základní část, 4. kolo