- Bělá Raiders
- Brno Alligators
- Brno Amazons
- Brno Sígrs
- Hradec Králové Dragons
- ISMM Ostrava Steelers
- Jičín Hurricanes
- Karlovy Vary Warriors
- Nymburk Apes
- Pardubice Stallions
- Pilsen Patriots
- Prague Black Panthers
- Prague Harpies
- Prague Lions
- Prague Mustangs
- Přerov Mammoths
- Příbram Bobcats
- Šumperk Dietos
- Tábor Foxes
- Teplice Nordians
- Trutnov Rangers
- Třinec Sharks
- Ústí nad Labem Blades
- Vysočina Gladiators
- Zlín Golems
- Znojmo Knights
- Nitra Knights
- ST. NICOLAUS Bratislava Monarchs
- Warsaw Sirens
Detail klubu - Brno Alligators
nejstarší tým na Moravě a Slezsku, aktivně rozvíjí sportovní činnost již 31. rokem
Průběžně nabíráme zájemce do našeho týmu Mužů a juniorského programu.
Přijďte nás popořit na domácí zápasy (Brno-rugby Bystrc, ul.Jakuba Obrovského) !
Kontakty:
manažer: Zbyněk Zelinka, +420 603 43 84 86, zbyzel(at)alligators.cz
tým Mužů : trenér Jiří Řezáč, jiri.rezac(at)alligators.cz
Flag football : trenéři U19/U15: Aleš Daňhel, +420 773 602 175, ales.danhel(at)alligators.cz
Jan Raspopčev, +420 602 595 852, raspopcev(at)alligators.cz
zbyzel(at)alligators.cz
www.alligators.cz
Historie klubu
- založen v červnu 1991 při VUT FS v Brně, člen Vysokoškolského sportovního klubu SF
- spoluzakladatel a řádný člen České asociace amerického fotbalu
- od r. 1994 byl účastník České a III. rakouské ligy v r. 1996 postoupil z III. do II. rakouské ligy,
- od r. 1997 účastník jen České ligy amerického fotbalu
- v sezóně 1999/2000 založení juniorského týmu hráčů a cheerleaders
Nejlepší dosažené výsledky:
senioři :
- Vítěž 2. ligy amerického fotbalu - Silverbowl 2017
- 2. místo v České lize amerického fotbalu (2001, 2002)
- Mistři ČR 2002, 2003 Halové mistrovství ČR
- Vicemistři ČR 2004, 2006 Halové mistrovství ČR
- 1. místo v České lize amerického fotbalu B (2006)
- 1. místo v České lize amerického fotbalu B (2007)
junioři :
1. místo v Podzimním juniorském turnaji (2001)
3. místo Česká juniorská liga 2006
Tým | Soutěž | Sezona | Pořadí |
---|---|---|---|
Brno Alligators | Muži | Soutěž mužů 2024 | |
Brno Alligators | Muži | Soutěž mužů 2023 | 8. (z 23) |
Brno Alligators | Muži | Soutěž mužů 2022 | 6. (z 20) |
Brno Alligators | Muži | Soutěž mužů 2021 | 4. (z 13) |
Brno Alligators | Muži | Soutěž mužů 2020 | |
Brno Alligators | Muži | Soutěž mužů 2019 | 8. (z 26) |
Brno Alligators | Muži | Soutěž mužů 2018 | 6. (z 27) |
Brno Alligators | Muži | Soutěž mužů 2017 | 7. (z 26) |
Brno Alligators | Muži | Soutěž mužů 2016 | 12. (z 27) |
Brno Alligators | Muži | ČLAF 2015 | 5. (z 24) |
Brno Alligators | Muži | ČLAF 2014 | 5. (z 23) |
Brno Alligators | Muži | ČLAF 2013 | 4. (z 23) |
Brno Alligators | Muži | ČLAF 2012 | 5. (z 18) |
Brno Alligators | Muži | ČLAF 2011 | 5. (z 11) |
Brno Alligators | Muži | ČLAF 2010 | 4. (z 11) |
Brno Alligators | Muži | ČLAF 2009 | 3. (z 8) |
Brno Alligators | Muži | ČLAF 2008 | 3. (z 8) |
Brno Alligators | Muži | ČLAF 2007 | 6. (z 9) |
Brno Alligators | Muži | ČLAF 2006 | 6. (z 10) |
Brno Alligators | Muži | ČLAF 2005 | 5. (z 9) |
Brno Alligators | Muži | ČLAF 2004 | 4. (z 9) |
Brno Alligators | Muži | ČLAF 2003 | 3. (z 8) |
Brno Alligators | Muži | ČLAF 2002 | 2. (z 8) |
Brno Alligators | Muži | ČLAF 2001 | 2. (z 9) |
Brno Alligators | Muži | ČLAF 2000 | 4. (z 7) |
Brno Alligators | Muži | ČLAF 1999 | 3. (z 8) |
Brno Alligators | Muži | ČLAF 1998 | 5. (z 7) |
Brno Alligators | Muži | ČLAF 1997 | 4. (z 7) |
Brno Alligators | Muži | ČLAF 1996 | 3. (z 7) |
Brno Alligators | Muži | ČLAF 1995 | 3. (z 5) |
Brno Alligators | Muži | ČLAF 1994 | 2. (z 4) |
Brno Bears | Junioři | Soutěž juniorů 2023 | 5. (z 5) |
Brno Alligators | Junioři | Soutěž juniorů 2019 | 12. (z 12) |
Brno Alligators | Junioři | ČJLAF 2010 | 4. (z 5) |
Brno Alligators | Junioři | ČJLAF 2009 | 5. (z 6) |
Brno Alligators | Junioři | ČJLAF 2008 | 5. (z 6) |
Brno Alligators | Junioři | ČJLAF 2007 | 6. (z 6) |
Brno Alligators | Junioři | ČJLAF 2006 | 3. (z 6) |
Brno Alligators | Junioři | ČJLAF 2005 | 4. (z 5) |
Brno Alligators | Junioři | ČJLAF 2004 | 4. (z 4) |
Brno Alligators | Junioři | ČJLAF 2003 | 6. (z 6) |
Brno Alligators | Junioři | ČJLAF 2002 | 2. (z 3) |
Brno Alligators | Junioři | ČJLAF 2001 | 1. (z 2) |
Brno Alligators | Dorost | Soutěž dorostu 2022 | 9. (z 9) |
Brno Alligators | Dorost | Soutěž dorostu 2020 | |
Brno Alligators | Flag dospělí | Flagové mistrovství 2016 | 5. (z 12) |
Brno Gators | Flag dospělí | Flagové mistrovství 2015 | 11. (z 12) |
Brno Alligators | Flag dospělí | Flagové mistrovství 2015 | 5. (z 12) |
Brno Alligators | Flag dospělí | Flagové mistrovství 2012 | 8. (z 20) |
Brno Alligators | Flag dospělí | Flagové mistrovství 2011 | 3. (z 21) |
Brno Alligators | Flag dospělí | Flagové mistrovství 2011 | 3. (z 21) |
Gators Brno | Flag dospělí | Flagové mistrovství 2011 | 9. (z 21) |
Brno Alligators | Flag U18 | Flagová soutěž dorostu 2023 | 3. (z 5) |
Brno Alligators | Flag U18 | Flagová soutěž dorostu 2022 | 4. (z 5) |
Brno Alligators | Flag U18 | Flagová soutěž juniorů 2019 | 4. (z 7) |
Brno Alligators | Flag U18 | Flagová soutěž juniorů 2018 | 7. (z 12) |
Brno Alligators | Flag U18 | Flagová soutěž juniorů 2017 | 4. (z 10) |
Brno Alligators | Flag U18 | Flagová soutěž juniorů 2016 | 5. (z 6) |
Brno Alligators | Flag U15 | Flagová soutěž žáků 2023 | 9. (z 17) |
Brno Alligators | Flag U15 | Flagová soutěž žáků 2022 | 7. (z 15) |
Brno Alligators | Flag U15 | Flagová soutěž žáků 2021 | 5. (z 12) |
Brno Alligators | Flag U15 | Flagová soutěž žáků 2020 | |
Brno Alligators | Flag U15 | Flagová soutěž žáků 2019 | 5. (z 9) |
Brno Alligators | Jiné soutěže | Paddock eliga 2021 | |
Brno Alligators | Jiné soutěže | Paddock eliga 2020 |
Jméno a příjmení | Jméno a příjmení | Jméno a příjmení |
Radek Adamiec | Anton Aheyev | David Alexa |
Ondřej Ambrož | Dominik Antal | Vincent Anton |
Alejandro Arce | Ahmet Atay | Roman Audy |
Adam Babulík | William Bartels | Radek Baxant |
Jan Bárta | Petr Beneš | Lukáš Bělík |
Stanislav Bican | Ondřej Blabla | Jakob Blake |
Pavel Boháč | Tomáš Bončo | Jaroslav Bončo |
Lukáš Bowyer | Viliam Brožek | Jan Březina |
Jan Bulinský | František Buriánek | Tomáš Bušek |
Jan Caha | Vojtěch Camfrla | Michael Campbell |
David Čechák | Ondřej Čipera | David Ditmar |
Patrik Diviš | Martin Dlouhý | David Doležal |
Ondřej Doskočil | Jaroslav Driemer | Štěpán Dus |
Adam Dvořáček | Vít Dvořák | Anna Dvořáková |
William Fatka | Daniel Flora | Andrea Florio |
David Fogl | Stephen Folker | František Foral |
Petr Fotijev | Marcus Francis | David Fridrišek |
Peter Fronček | Martin Gabriel | Ferni Garza |
Mark Robert Gerken | Jiří Gotzmann | Jan Groborz |
Aleš Grošek | Ondrej Habánik | Lukáš Haluza |
Tomáš Hanák | Jakub Harašta | Martin Havránek |
Ondřej Hájek | Michael Heinrich | Martin Hejč |
Tomáš Hemmer | Martin Herman | Čestmír Hlucháň |
Jakub Hnatiak | Leoš Horák | Jan Hudec |
Ondřej Chaloupka | Ion Chirca | Leoš Chytka |
Šimon Indruch | Jori Eero Jaako | Alexander Janeba |
Jiří Janeček | Kristýna Jelínková | Andrea Jelínková |
Jan Jiránek | Simona Jílková | Michal Jonák |
Filip Jordan | Pavel Jordan | Marek Jucha |
Jakub Julínek | Tomáš Kadilák | Tomáš Kaferna |
Tomáš Kalivoda | Michal Karas | Kamil Kastner |
Oleksandr Khripkov | Jiří Khul | David Kilian |
Jakub Kilian | Vít Klement | Jan Kolmačka |
Jan Konečný | Erik Korčák | Petr Kostelka |
Marek Kostiha | Vojtěch Kozák | Štěpán Krahulec |
Dominik Kratochvíl | Jakub Kratochvíl | Josef Krejčí |
Jakub Krejčík | Petr Krch | Emil Křivánek |
Jaroslav Kříž | Jan Kubíček | Pavel Adrian Kučera |
Alex Kulhánek | Robin Kyzlink | Kyle Lanham |
Daniel Lasák | Lukáš Lexa | David Lichtenberg |
Dominik Líbal | Lukáš Lorenc | Matej Lukáč |
Daniel Macek | Ondřej Mareček | Jiří Markvart |
Martin Matyáš | David Mánek | František Měřínský |
Jindřich Mikuláštík | Artuš Mlejnek | Benjamin Montufar |
Viktor Morawitz | Alexandr Morávek | Dušan Moudrý |
Martin Mrenica | Anděla Mrhačová | Michal Mrnuštík |
Richard Mück | Ivo Nasadil | Jan Navrátil |
František Nentvich | Aleš Netopilík | Markéta Němcová |
Vojtěch Nováček | Jan Novák | Vít Novák |
Tomáš Novák | Erik Novák | Šimon Obetko |
Jonáš Odstrčílek | Otto Olej | Ivan Oravec |
David Ospalý | Radek Pantůček | Adam Pařízek |
Kevin Paška | Roman Pavéska | Daniel Pečinka |
Petra Pejšková | Adam Plevák | Tomáš Podrazil |
Filip Podubecký | Michael Stanislav Pochop | Denis Pokorný |
František Antonín Polívka | Kristina Postolková | Lukáš Procházka |
Tomáš Procházka | Josef Procházka | David Rener |
Jan Rigó | Gary Robinson | Tomáš Rotter |
Libor Řádek | Andreas Sedláček | Emil Sedlák |
Kryštof Sedlář | Jan Seidl | David Seidl |
Jan Simonyi | Jakub Skácel | Martin Skoupý |
Luděk Skoupý | Viktória Slaná | Michael Sláma |
Martin Slezáček | Luboš Smejkal | Marek Sovička |
John Stevenson | Ondřej Strapáč | Tomáš Světlík |
Pavel Šafrata | Michal Šimara | Petr Šimáček |
Ondřej Šimonek | Jakub Škrabal | Jan Škuta |
Lukáš Špunar | Jakub Štefánek | Vlastislav Šubrt |
Petr Švanda | Dominik Tallmayer | Jakub Taufer |
Livgrete Tefert | Tereza Teplá | Nikolay Tokarev |
Štěpán Toláš | Jan Trejbal | Islomiddin Umarov |
Patrik Urban | Jiří Vacek | Ondřej Valášek |
Adéla Valášková | David Vannier | Sebastián Vařílek |
Ondřej Václavík | Zdeněk Vítek | Petr Vítek |
Martin Vlkanova | David Vondrák | Tomáš Vyklický |
Pavel Vykoupil | Jakub Vymazal | Milan Vývoda |
Luke Wildung | Alan Wood | Matyáš Zaoral |
Dalibor Závacký | Matyáš Zezůlka | Jiří Žák |
Datum | Zápas | Čas | Část | |||
---|---|---|---|---|---|---|
28.10.2023 | Brno Alligators | Znojmo Knights | 12:30 | Základní část, 19. kolo, turnaj 1 | ||
28.10.2023 | ISMM Ostrava Steelers 1 | Brno Alligators | 11:30 | Základní část, 19. kolo, turnaj 1 | ||
28.10.2023 | Brno Sígrs | Brno Alligators | 10:30 | Základní část, 19. kolo, turnaj 1 | ||
21.10.2023 | Prague Black Panthers | Brno Bears | 11:00 | Základní část, 8. kolo | ||
15.10.2023 | Přerov Mammoths | Brno Bears | 14:00 | Základní část, 7. kolo | ||
7.10.2023 | Brno Alligators | Přerov Mammoths | 13:00 | Základní část, 16. kolo, turnaj 1 | ||
7.10.2023 | Brno Alligators | Prague Black Panthers | 12:00 | Základní část, 16. kolo, turnaj 1 | ||
7.10.2023 | Brno Alligators | Ústí nad Labem Blades | 11:00 | Základní část, 16. kolo, turnaj 1 | ||
1.10.2023 | Vysočina Gladiators | Brno Bears | 16:00 | Základní část, 5. kolo | ||
1.10.2023 | Brno Alligators | ISMM Ostrava Steelers 1 | 13:00 | Základní část, 15. kolo, turnaj 3 | ||
1.10.2023 | ISMM Ostrava Steelers 2 | Brno Alligators | 12:00 | Základní část, 15. kolo, turnaj 3 | ||
1.10.2023 | Přerov Mammoths | Brno Alligators | 11:00 | Základní část, 15. kolo, turnaj 3 | ||
23.9.2023 | Brno Bears | Příbram Bobcats | 15:00 | Základní část, 4. kolo | ||
23.9.2023 | Brno Alligators | Přerov Mammoths | 13:00 | Základní část, 14. kolo, turnaj 2 | ||
23.9.2023 | Brno Sígrs Orange | Brno Alligators | 12:00 | Základní část, 14. kolo, turnaj 2 | ||
23.9.2023 | ISMM Ostrava Steelers 2 | Brno Alligators | 11:00 | Základní část, 14. kolo, turnaj 2 | ||
17.9.2023 | Brno Alligators | Brno Sígrs Orange | 13:00 | Základní část, 13. kolo, turnaj 4 | ||
17.9.2023 | ISMM Ostrava Steelers 1 | Brno Alligators | 12:00 | Základní část, 13. kolo, turnaj 4 | ||
17.9.2023 | Vysočina Gladiators | Brno Alligators | 11:00 | Základní část, 13. kolo, turnaj 4 | ||
9.9.2023 | Brno Sígrs | Brno Alligators | 16:00 | Základní část, 12. kolo, turnaj 1 |