Home  /  Kluby  /  Brno Alligators

Detail klubu - Brno Alligators

logo Brno Alligators
Od roku: 1994 Areál: Ragby Bystrc http://www.alligators.cz

nejstarší tým na Moravě a Slezsku, aktivně rozvíjí sportovní činnost již 27. rokem

Průběžně nabíráme zájemce do našeho týmu Mužů a juniorského programu.

Přijďte nás popořit na domácí zápasy (Brno-rugby Bystrc, ul.Jakuba Obrovského) !

 

Kontakty:

manažer: Zbyněk Zelinka, +420 603 43 84 86, zbyzel(at)alligators.cz


tým Mužů          : hlavní trenér : David Ospalý, +420 777 952 254, davidHC(at)alligators.cz

                          : trenér obrany: Jiří Řezáč, jiri.rezac(at)alligators.cz

Flag football      :  trenéři U19/U15:  Aleš Daňhel, +420 773 602 175, ales.danhel(at)alligators.cz

                                                          Jan Raspopčev, +420 602 595 852, raspopcev(at)alligators.cz



brnoalligators(at)gmail.com

www.alligators.cz



 

Historie klubu

- založen v červnu 1991 při VUT FS v Brně, člen Vysokoškolského sportovního klubu SF
- spoluzakladatel a řádný člen České asociace amerického fotbalu
- od r. 1994 byl účastník České a III. rakouské ligy v r. 1996 postoupil z III. do II. rakouské ligy,
- od r. 1997 účastník jen České ligy amerického fotbalu
- v sezóně 1999/2000 založení juniorského týmu hráčů a cheerleaders

 Nejlepší dosažené výsledky:

senioři :

- Vítěž 2. ligy amerického fotbalu - Silverbowl 2017
- 2. místo v České lize amerického fotbalu (2001, 2002)
- Mistři ČR 2002, 2003 Halové mistrovství ČR
- Vicemistři ČR 2004, 2006 Halové mistrovství ČR
- 1. místo v České lize amerického fotbalu B (2006)
- 1. místo v České lize amerického fotbalu B (2007)

junioři :
1. místo v Podzimním juniorském turnaji (2001)
3. místo Česká juniorská liga 2006

Tým Soutěž Sezona Pořadí
Brno Alligators Muži Soutěž mužů 2018
Brno Alligators Muži Soutěž mužů 2017 7. (z 26)
Brno Alligators Muži Soutěž mužů 2016 12. (z 27)
Brno Alligators Muži ČLAF 2015 5. (z 24)
Brno Alligators Muži ČLAF 2014 5. (z 23)
Brno Alligators Muži ČLAF 2013 4. (z 23)
Brno Alligators Muži ČLAF 2012 5. (z 18)
Brno Alligators Muži ČLAF 2011 5. (z 11)
Brno Alligators Muži ČLAF 2010 4. (z 11)
Brno Alligators Muži ČLAF 2009 3. (z 8)
Brno Alligators Muži ČLAF 2008 3. (z 8)
Brno Alligators Muži ČLAF 2007 6. (z 9)
Brno Alligators Muži ČLAF 2006 6. (z 10)
Brno Alligators Muži ČLAF 2005 5. (z 9)
Brno Alligators Muži ČLAF 2004 4. (z 9)
Brno Alligators Muži ČLAF 2003 3. (z 8)
Brno Alligators Muži ČLAF 2002 2. (z 8)
Brno Alligators Muži ČLAF 2001 2. (z 9)
Brno Alligators Muži ČLAF 2000 4. (z 7)
Brno Alligators Muži ČLAF 1999 3. (z 8)
Brno Alligators Muži ČLAF 1998 5. (z 7)
Brno Alligators Muži ČLAF 1997 4. (z 7)
Brno Alligators Muži ČLAF 1996 3. (z 7)
Brno Alligators Muži ČLAF 1995 3. (z 5)
Brno Alligators Muži ČLAF 1994 2. (z 4)
Brno Alligators Junioři ČJLAF 2010 4. (z 5)
Brno Alligators Junioři ČJLAF 2009 5. (z 6)
Brno Alligators Junioři ČJLAF 2008 5. (z 6)
Brno Alligators Junioři ČJLAF 2007 6. (z 6)
Brno Alligators Junioři ČJLAF 2006 3. (z 6)
Brno Alligators Junioři ČJLAF 2005 4. (z 5)
Brno Alligators Junioři ČJLAF 2004 4. (z 4)
Brno Alligators Junioři ČJLAF 2003 6. (z 6)
Brno Alligators Junioři ČJLAF 2002 2. (z 3)
Brno Alligators Junioři ČJLAF 2001 1. (z 2)
Brno Alligators Flag dospělí Flagové mistrovství 2016 5. (z 12)
Brno Gators Flag dospělí Flagové mistrovství 2015 11. (z 12)
Brno Alligators Flag dospělí Flagové mistrovství 2015 5. (z 12)
Brno Alligators Flag dospělí Flagové mistrovství 2012 8. (z 20)
Brno Alligators Flag dospělí Flagové mistrovství 2011 3. (z 21)
Brno Alligators Flag dospělí Flagové mistrovství 2011 3. (z 21)
Gators Brno Flag dospělí Flagové mistrovství 2011 9. (z 21)
Brno Alligators Flag U19 Flagová soutěž juniorů 2018 7. (z 12)
Brno Alligators Flag U19 Flagová soutěž juniorů 2017 4. (z 10)
Brno Alligators Flag U19 Flagová soutěž juniorů 2016 5. (z 6)
Brno Alligators Jiné soutěže Halové mistrovství 2013
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Radek Adamiec Anton Aheyev David Alexa
Ondřej Ambrož Dominik Antal Vincent Anton
Roman Audy Radek Baxant Jan Bárta
Lukáš Bowyer Viliam Brožek Jan Březina
František Buriánek Jan Caha Vojtěch Camfrla
David Čechák Martin Dlouhý David Doležal
Štěpán Dus Adam Dvořáček Vít Dvořák
Daniel Flora Andrea Florio Jiří Franěk
David Fridrišek Peter Fronček Ferni Garza
Jiří Gotzmann Jan Groborz Ondrej Habánik
Lukáš Haluza Ondřej Hájek Martin Hejč
Martin Herman Richard Hillebrand Jakub Hnatiak
Leoš Horák Jan Hudec Ondřej Chaloupka
Jori Eero Jaako Alexander Janeba Michal Jíša
Filip Jordan Michal Karas Kamil Kastner
Jiří Khul Jan Kolmačka Marek Kostiha
Štěpán Krahulec Petr Krch Emil Křivánek
Kyle Lanham Daniel Lasák Matej Lukáč
Daniel Macek Martin Mrenica Michal Mrnuštík
Ivo Nasadil Aleš Netopilík Šimon Obetko
Jonáš Odstrčílek Otto Olej Radek Pantůček
Roman Pavéska Adam Plevák Lukáš Procházka
Jan Rigó David Seidl Jakub Skácel
Martin Slezáček Luboš Smejkal Marek Sovička
Tomáš Světlík Pavel Šafrata Petr Šimáček
Jakub Škrabal Lukáš Špunar Dominik Tallmayer
Islomiddin Umarov David Vannier Ondřej Václavík
Zdeněk Vítek Martin Vlkanova David Vondrák
Pavel Vykoupil Jakub Vymazal Alan Wood
Dalibor Závacký
Datum Zápas Čas Část
23.6.2018 Brno Alligators Pilsen Patriots 16:00 Základní část
17.6.2018 Brno Alligators Brno Sígrs 16:00 Základní část
16.6.2018 Brno Alligators Příbram Bobcats ANG 13:40 Základní část
16.6.2018 Budweis Hellboys Brno Alligators 12:20 Základní část
16.6.2018 Příbram Bobcats Brno Alligators 11:00 Základní část
10.6.2018 Pardubice Stallions Brno Alligators 15:00 Základní část
3.6.2018 Brno Alligators Aquaponik Ostrava Steelers 14:00 Základní část
27.5.2018 Brno Alligators Prague Mustangs 14:40 Základní část
27.5.2018 Prague Black Panthers Brno Alligators 13:20 Základní část
27.5.2018 Prague Lions Brno Alligators 12:00 Základní část
20.5.2018 Prague Black Panthers Brno Alligators 15:00 Základní část
13.5.2018 Brno Alligators Ústí nad Labem Blades 14:40 Základní část
13.5.2018 Brno Alligators Prague Lions 14:00 Základní část
13.5.2018 Příbram Bobcats Brno Alligators 13:20 Základní část
13.5.2018 Příbram Bobcats Women Brno Alligators 12:00 Základní část
5.5.2018 Prague Lions Brno Alligators 14:00 Základní část
29.4.2018 Brno Alligators Národní tým žen 14:40 Základní část
29.4.2018 Brno Alligators Ostrava Steelers 13:20 Základní část
29.4.2018 Pilsen Patriots Brno Alligators 13:00 Základní část
29.4.2018 Brno Alligators Budweis Hellboys 12:00 Základní část