Home  /  Kluby  /  Ústí nad Labem Blades

Detail klubu - Ústí nad Labem Blades

logo Ústí nad Labem Blades
Od roku: 2011 Areál: Olšinky http://www.scblades.cz/

Jsme 1.klub amerického fotbalu v Ústeckém kraji. Naším cílem je účastnit se soutěží, budovat kulturu tohoto sportu a také vychovávat mládež.

Kontakty:

Matěj Sahula...předseda klubu...matej.sahula@scblades.cz

Jakub Valjent...manažer klubu...jakub.valjent@gmail.com...721 214 653

Milan Sahula...tým ženy...milan.sahula@seznam.cz....775 010 566

Jan Rosenbaum...tým muži...coach@scblades.cz...602 342 134

Tomáš Mikuš...juniorský a dorostenecký tým...t.mikus89@gmail.com...731 759 385

Zdeněk Bureš...flag U15 a U11...zd.bures@atlas.cz...603 730 458

Tým Soutěž Sezona Pořadí
Ústí nad Labem Blades Muži Soutěž mužů 2018
Ústí nad Labem Blades Muži Soutěž mužů 2017 10. (z 26)
Ústí nad Labem Blades Muži Soutěž mužů 2016 9. (z 27)
Ústí nad Labem Blades Muži ČLAF 2015 12. (z 24)
Ústí nad Labem Blades Muži ČLAF 2014 13. (z 23)
Ústí nad Labem Blades Muži ČLAF 2013 18. (z 23)
Ústí nad Labem Blades Muži ČLAF 2012 13. (z 18)
Ústí nad Labem Blades Junioři Soutěž juniorů 2017 8. (z 11)
Ústí nad Labem Blades Junioři Soutěž juniorů 2016 7. (z 10)
Ústí nad Labem Blades Flag dospělí Flagové mistrovství 2013 5. (z 6)
Ústí nad Labem Blades Flag U15 Flagová soutěž žáků 2017 6. (z 8)
Ústí nad Labem Blades Flag U15 Flagová soutěž žáků 2016 10. (z 11)
Ústí nad Labem Blades Flag U15 Flagová soutěž žáků 2015 8. (z 8)
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Radek Adámek Tomáš Albert Marcel Alferi
Petr Antoš Michal Anýž Daniel Barač
Patrick Beznoska Ondřej Bischoffi Jiří Blažek
Ondřej Boháč Kryštof Bureš Adam Carda
Josef Čáp Petra Černá Martin Diviš
Jakub Ebert Martin Farkaš Martin Filip
David Gabriel Rudolf Greif Stanislav Hanykýř
Róza Hájková Pavel Horner Vojtěch Hošek
Michal Jarolím Petr Kabrle Ciaran Kelly
Tomáš Kratochvíl Karel Kratochvíl Roman Kraus
Jan Kubeš David Marek Sabina Matasová
Viktorie Matějčková Tomáš Melichar Petr Mendl
Šimon Měkota Pavel Mlynář Lukáš Nemlein
Jan Nosek Lukáš Novák Jiří Pavel
Tomáš Pečenka Tomáš Plíhal Martin Podrábský
František Pokorný Jan Polan Jakub Pošusta
Petr Preissler Petr Prudký Jakub Sahula
Filip Slavík Josef Surý Tomáš Šedivý
Jan Štolba Patrik Tekeljak Jan Tomáš
Marek Valjent Volodymyr Volf Remo Wolf
Datum Zápas Čas Část
15.10.2017 Ústí nad Labem Blades Budweis Hellboys 15:00 Základní část, 6. kolo
15.10.2017 Ústí nad Labem Blades Trutnov Rangers 13:40 Základní část, 6. kolo
15.10.2017 Ústí nad Labem Blades Prague Lions 12:20 Základní část, 6. kolo
15.10.2017 Ústí nad Labem Blades Příbram Bobcats 11:00 Základní část, 6. kolo
8.10.2017 Pardubice Stallions Ústí nad Labem Blades 13:20 Základní část, 5. kolo
8.10.2017 Ústí nad Labem Blades Ostrava Steelers 12:00 Základní část, 5. kolo
7.10.2017 Pilsen Patriots Ústí nad Labem Blades 14:00 Základní část, 5. kolo
1.10.2017 Ústí nad Labem Blades Pilsen Patriots 15:00 Základní část, 4. kolo
24.9.2017 Prague Black Panthers Ústí nad Labem Blades 14:40 Základní část, 5. kolo
24.9.2017 Příbram Bobcats Ústí nad Labem Blades 14:00 Základní část, 3. kolo
24.9.2017 Trutnov Rangers Ústí nad Labem Blades 13:20 Základní část, 5. kolo
24.9.2017 Ústí nad Labem Blades Prague Lions 12:00 Základní část, 5. kolo
10.9.2017 Ústí nad Labem Blades Příbram Bobcats 15:00 Základní část, 2. kolo
10.9.2017 Prague Lions Ústí nad Labem Blades 14:40 Základní část, 4. kolo
10.9.2017 Ústí nad Labem Blades Pilsen Patriots 13:20 Základní část, 4. kolo
10.9.2017 Trutnov Rangers Ústí nad Labem Blades 12:00 Základní část, 4. kolo
3.9.2017 Budweis Hellboys Ústí nad Labem Blades 14:00 Základní část, 1. kolo
25.6.2017 Ústí nad Labem Blades Pilsen Patriots 14:00 Základní část, 10. kolo
18.6.2017 Ústí nad Labem Blades Trutnov Rangers 14:00 Základní část, 3. kolo
18.6.2017 Ostrava Steelers Ústí nad Labem Blades 13:00 Základní část, 3. kolo