Home  /  Kluby  /  Ústí nad Labem Blades

Detail klubu - Ústí nad Labem Blades

logo Ústí nad Labem Blades
Od roku: 2011 Areál: Olšinky http://www.scblades.cz/

Jsme 1.klub amerického fotbalu v Ústeckém kraji. Naším cílem je účastnit se soutěží, budovat kulturu tohoto sportu a také vychovávat mládež.

Kontakty:

Matěj Sahula...předseda klubu...matej.sahula@scblades.cz

Jakub Valjent...manažer klubu...jakub.valjent@gmail.com...721 214 653

Milan Sahula...tým muži...milan.sahula@seznam.cz....775 010 566

Jan Rosenbaum...juniorský a dorostenecký tým...coach@scblades.cz...602 342 134

Zdeněk Bureš...flag U15 a U11...zd.bures@atlas.cz...603 730 458

Tým Soutěž Sezona Pořadí
Ústí nad Labem Blades Muži Soutěž mužů 2017
Ústí nad Labem Blades Muži Soutěž mužů 2016 9. (z 27)
Ústí nad Labem Blades Muži ČLAF 2015 12. (z 24)
Ústí nad Labem Blades Muži ČLAF 2014 13. (z 23)
Ústí nad Labem Blades Muži ČLAF 2013 18. (z 23)
Ústí nad Labem Blades Muži ČLAF 2012 13. (z 18)
Ústí nad Labem Blades Junioři Soutěž juniorů 2016 7. (z 10)
Ústí nad Labem Blades Flag dospělí Flagové mistrovství 2013 5. (z 6)
Ústí nad Labem Blades Flag U15 Flagová soutěž žáků 2017
Ústí nad Labem Blades Flag U15 Flagová soutěž žáků 2016 10. (z 11)
Ústí nad Labem Blades Flag U15 Flagová soutěž žáků 2015 8. (z 8)
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Radek Adámek Tomáš Albert Marcel Alferi
Petr Antoš Michal Anýž Daniel Barač
Patrick Beznoska Ondřej Bischoffi Jiří Blažek
Ondřej Boháč Kryštof Bureš Adam Carda
Josef Čáp Petra Černá Martin Diviš
Jakub Ebert Martin Filip David Gabriel
Rudolf Greif Stanislav Hanykýř Pavel Horner
Vojtěch Hošek Michal Jarolím Petr Kabrle
Roman Kraus Jiří Kunert David Marek
Tomáš Melichar Petr Mendl Šimon Měkota
Pavel Mlynář Lukáš Nemlein Jan Nosek
Lukáš Novák Jiří Pavel Tomáš Pečenka
Tomáš Plíhal Martin Podrábský František Pokorný
Jan Polan Jakub Pošusta Petr Preissler
Petr Prudký Jakub Sahula Filip Slavík
Josef Surý Tomáš Šedivý Jan Štolba
Karel Šviha Patrik Tekeljak Jan Tomáš
Marek Valjent Volodymyr Volf Remo Wolf
Datum Zápas Čas Část
25.6.2017 Ústí nad Labem Blades Pilsen Patriots 14:00 Základní část, 10. kolo
18.6.2017 Ústí nad Labem Blades Trutnov Rangers 14:00 Základní část, 3. kolo
18.6.2017 Ostrava Steelers Ústí nad Labem Blades 13:00 Základní část, 3. kolo
18.6.2017 Prague Lions Ústí nad Labem Blades 12:00 Základní část, 3. kolo
17.6.2017 Prague Hippos Ústí nad Labem Blades 15:00 Základní část, 9. kolo
11.6.2017 Příbram Bobcats Ústí nad Labem Blades 15:00 Základní část, 3. kolo
11.6.2017 Ústí nad Labem Blades Prague Black Panthers 13:30 Základní část, 3. kolo
11.6.2017 Pilsen Patriots Ústí nad Labem Blades 12:00 Základní část, 3. kolo
3.6.2017 Brno Sígrs Ústí nad Labem Blades 14:00 Základní část, 7. kolo
28.5.2017 Ústí nad Labem Blades Brno Alligators 14:00 Základní část, 6. kolo
14.5.2017 Ústí nad Labem Blades Prague Hippos 16:00 Základní část, 5. kolo
13.5.2017 Ústí nad Labem Blades Prague Lions 14:00 Základní část, 2. kolo
13.5.2017 Pardubice Stallions Ústí nad Labem Blades 13:00 Základní část, 2. kolo
13.5.2017 Trutnov Rangers Ústí nad Labem Blades 12:00 Základní část, 2. kolo
30.4.2017 Ústí nad Labem Blades Brno Sígrs 14:00 Základní část, 3. kolo
23.4.2017 Ústí nad Labem Blades Trutnov Rangers 13:20 Základní část, 1. kolo
23.4.2017 Ústí nad Labem Blades Prague Lions 12:00 Základní část, 1. kolo
22.4.2017 Brno Alligators Ústí nad Labem Blades 14:00 Základní část, 2. kolo
15.4.2017 Pilsen Patriots Ústí nad Labem Blades 14:00 Základní část, 1. kolo
16.10.2016 Ústí nad Labem Blades Prague Mustangs 14:00 Základní část, 5. kolo