Home  /  Kluby  /  Ústí nad Labem Blades

Detail týmu - Ústí nad Labem Blades

logo Ústí nad Labem Blades
Soutěž: Flag U15 - Flagová liga U15 Areál: Olšinky http://www.scblades.cz/
Odehrané zápasy
Datum Zápas Výsledek Část Areál
7.4.2018 Brno Amazons Ústí nad Labem Blades 12 : 53 Základní část, jaro Ragby Bystrc
7.4.2018 Ostrava Steelers Ústí nad Labem Blades 38 : 38 Základní část, jaro Ragby Bystrc
7.4.2018 Ústí nad Labem Blades Příbram Bobcats 14 : 35 Základní část, jaro Ragby Bystrc
22.4.2018 Ústí nad Labem Blades Ostrava Steelers 38 : 46 Základní část, jaro Letní stadion
22.4.2018 Pardubice Stallions Ústí nad Labem Blades 13 : 46 Základní část, jaro Letní stadion
22.4.2018 Brno Amazons Ústí nad Labem Blades 41 : 41 Základní část, jaro Letní stadion
29.4.2018 Prague Black Panthers Ústí nad Labem Blades 42 : 0 Základní část, jaro Na Šancích
29.4.2018 Pilsen Patriots Ústí nad Labem Blades 44 : 51 Základní část, jaro Na Šancích
29.4.2018 Ústí nad Labem Blades Příbram Bobcats 41 : 19 Základní část, jaro Na Šancích
20.5.2018 Pilsen Patriots Ústí nad Labem Blades 34 : 20 Základní část, jaro Bolevec
20.5.2018 Prague Lions Ústí nad Labem Blades 32 : 19 Základní část, jaro Bolevec
20.5.2018 Ústí nad Labem Blades Příbram Bobcats 18 : 21 Základní část, jaro Bolevec
27.5.2018 Ústí nad Labem Blades Pilsen Patriots 25 : 34 Základní část, jaro Hostivař
27.5.2018 Prague Lions Ústí nad Labem Blades 38 : 6 Základní část, jaro Hostivař
27.5.2018 Brno Amazons Ústí nad Labem Blades 13 : 34 Základní část, jaro Hostivař
2.6.2018 Ústí nad Labem Blades Prague Lions 0 : 30 Základní část, jaro Olšinky
2.6.2018 Ústí nad Labem Blades Prague Black Panthers 0 : 41 Základní část, jaro Olšinky
16.6.2018 Ústí nad Labem Blades Pilsen Patriots 26 : 41 Základní část, jaro Marila
16.6.2018 Příbram Bobcats Ústí nad Labem Blades 14 : 33 Základní část, jaro Marila
16.6.2018 Brno Amazons Ústí nad Labem Blades 35 : 34 Základní část, jaro Marila
Následující zápasy
Datum Zápas Čas Část Areál
TBA Ústí nad Labem Blades Brno Amazons TBA Základní část, podzim TBA
TBA Ústí nad Labem Blades Příbram Bobcats TBA Základní část, podzim TBA
TBA Ústí nad Labem Blades Prague Black Panthers TBA Základní část, podzim TBA
TBA Ústí nad Labem Blades Pardubice Stallions TBA Základní část, podzim TBA
TBA Příbram Bobcats Ústí nad Labem Blades TBA Základní část, podzim TBA
TBA Brno Amazons Ústí nad Labem Blades TBA Základní část, podzim TBA
TBA Ústí nad Labem Blades Prague Lions TBA Základní část, podzim TBA
TBA Ústí nad Labem Blades Prague Black Panthers TBA Základní část, podzim TBA
TBA Ústí nad Labem Blades Trutnov Rangers TBA Základní část, podzim TBA
TBA Prague Lions Ústí nad Labem Blades TBA Základní část, podzim TBA
TBA Trutnov Rangers Ústí nad Labem Blades TBA Základní část, podzim TBA
TBA Ústí nad Labem Blades Pilsen Patriots TBA Základní část, podzim TBA
TBA Trutnov Rangers Ústí nad Labem Blades TBA Základní část, podzim TBA
TBA Ostrava Steelers Ústí nad Labem Blades TBA Základní část, podzim TBA
TBA Ústí nad Labem Blades Prague Lions TBA Základní část, podzim TBA
Jméno a příjmení Pozice
Roman Katzer Hlavní trenér
Daniel Polanka Trenér
Zdeněk Bureš Hlavní trenér
Jana Burešová Trenér