Home  /  Kluby  /  Prague Black Panthers

Detail klubu - Prague Black Panthers

Nejúspěšnější tým v ČR. Za nás mluví výsledky!

Tým Prague Black Panthers vznikl spojení týmů Prague Panthers a Prague Black Hawks na podzim roku 2012. Oba týmy kvalitativně odskočily od ostatních klubů působících v ČR, ale na druhé straně se jim v evropském poháru a rakouské lize nepodařilo dosáhnout výraznějších úspěchů. Spojením do jednoho velkoklubu jsme se to rozhodli zásadně změnit!

Kromě České ligy, kde je pro nás prioritou obhájit titul mistra ČR, se i účastníme jedné z nejprestižnějších lig Evropy - Rakouské AFL, kde se chceme dostat dále, než do semifinále, kam jsme skončili v letech 2014 a 2015. Díky účasti v dvou soutěžích souběžně dáváme prostor si zahrát velkému počtu hráčů. Díky dlouholetým zkušeným trenérům jak z ČR, tak z USA má každý hráč šanci vyrůst.

KONTAKTY:

seniorský tým: david.krejbich@pragueblackpanthers.cz

juniorský tým: vlastimil.tomanek@pragueblackpanthers.cz

ženský tým: martin.sindler@pragueblackpanthers.cz

 

 

 

 

 

 

 

Tým Soutěž Sezona Pořadí
Prague Black Panthers Muži Soutěž mužů 2018
Prague Black Panthers 2 Muži Soutěž mužů 2018
Prague Black Panthers Muži Soutěž mužů 2017 1. (z 26)
Prague Black Panthers 2 Muži Soutěž mužů 2017 22. (z 26)
Prague Black Panthers Muži Soutěž mužů 2016 1. (z 27)
Prague Black Panthers Muži ČLAF 2015 1. (z 24)
Prague Black Panthers Muži ČLAF 2014 1. (z 23)
Prague Black Panthers Muži ČLAF 2013 1. (z 23)
Prague Black Hawks Muži ČLAF 2012 1. (z 18)
Prague Black Hawks Muži ČLAF 2011 1. (z 11)
Prague Black Hawks Muži ČLAF 2010 2. (z 11)
Prague Black Panthers Junioři Soutěž juniorů 2017 2. (z 11)
Prague Black Panthers Junioři Soutěž juniorů 2016 2. (z 10)
Prague Black Panthers Junioři Soutěž juniorů 2015 3. (z 8)
Prague Black Panthers Junioři Juniorský pohár 2014 1. (z 5)
Prague Black Panthers Junioři Juniorský pohár 2013 2. (z 3)
Prague Black Panthers Flag U19 Flagová soutěž juniorů 2018
Prague Black Panthers Flag U15 Flagová soutěž žáků 2018
Prague Black Panthers Flag U15 Flagová soutěž žáků 2017 3. (z 8)
Prague Black Cats Ženy Soutěž žen 2017 2. (z 6)
Prague Black Cats Ženy Soutěž žen 2016 2. (z 3)
Prague Black Cats Ženy Soutěž žen 2015 1. (z 3)
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Karel Augusta Jana Autratová Lálová Michaela Bajerová
Kamila Bartoňová Petr Bártek Šárka Bártů
Braňo Charles Beck Samuel Bechyně Daniel Beneš
Jan Beran Michal Beránek Andrea Blahoutová
Peter Blaško Daniel Borkovec Monika Broulíková
Lukáš Brychta Adam Cochlár Dominik Colan
Aleš Crkva Sebastien Josef Crosby Jan Čermák
Jakub Čermák Darek Černý Marek Daník
Radka Dlabolová Barbora Dlabolová Jan Dundáček
Tomáš Ďurán Martin Feher Lucie Flíčková
Jakub Folauf Tomáš Gabaj Lukáš Gallovič
Jiří Hamal Veronika Hamzová Tomáš Hanák
Jana Hančová Daniela Hanzlová Markéta Havelková
Václav Havrda Michal Hájek Miloš Hildebrand
Ondřej Hillmich Tomáš Hlach Jonáš Hlava
Jan Hlaváček Lucie Hlaváčová Patrik Hofman
Martin Hofman Gabriel Hoch Tereza Hošková
Aleš Hradecký Jakub Hrdlička Barbora Hronková
Marek Hruboň Jakub Hrubý Pavel Hruzík
Patrik Chajda Jakub Chareziński Štefan Chovanský
Tadeáš Chrzanowski Jiří Chvalina Jakub Janda
Stanislav Jantoš František Januška Viktor Jeníček
Ladislav Jenšík Jakub Jílek Lukáš Jukl
Adam Just Barbora Justiánová Jan Kabát
Richard Kalousek Jaroslava Kaňková Sidonie Kavinková
Adam Kárník Adam Kárník Jan Kárník
Nicolas Kárník Michal Knotek Radek Kohout
Stanislav Kolařík Jan Kolek Tereza Koleňáková
Viktor Kolman Tomáš Kolman Jan Kos
Jan Kouba Ivana Koudelková Tomáš Kratochvíl
Přemysl Král David Krejbich Daniel Krejbich
Jan Krs Daniel Kršák Jana Křivánková
Tomáš Křížek Lukáš Kubík Karel Kučerovský
Aliaksei Kurbatau Antonín Kutálek Ondřej Kyloušek
Zbyněk Kysilka Miroslav Kysilka Daniel Leško
Zuzana Lincová Lukáš Lovász Leonardo Lovecchio
Robert Lukáč Jiří Maděra Alexandra Machalová
Josef Malzer Martin Mandík Vojtěch Marek
Romana Matějíčková Peter Matlovič Linda Melničáková
Ondřej Mička Tomáš Mičúnek Marek Miláček
Matyáš Mleziva Ondřej Moudrý Pavel Mráz
Ondřej Musil Štěpán Myslík Jindřich Nepevný
Iva Nesibová Quynh Giang Nguyenová Thi Huong Giang Nguyenová
Vojtěch Novák Jan Novák Petr Novák
Radomír Novák Michal Novák Tomáš Novák
Ondřej Novotný Tomáš Palička Tomáš Pátek
Maryna Pelypenko Vladimír Pilc Jan Piroutek
David Pivoňka Petr Plaček Daniel Plánka
Pavel Poříz Štěpán Pospíšil David Potrebuješ
Kateřina Poulíčková Ladislav Pulec Fabian Quintana
David Rais Matěj Rampich Lukas Rappoccio
Jan Rauš Matěj Reinvart Marek Rezler
Jan Riedel Jan Roj Markéta Rozmanová
Magdalena Rychtová David Řepa Jan Řezanka
Petr Scigel Morane Senyarich Michaela Setinská
Samuel Singer Michaela Sinkulová Jakub Slavík
Aleš Slúka Štěpán Smrekovský Ondřej Smutný
Radek Sojka Jan Starý Matěj Stejskal
Martina Straková Jiří Struhala Pavel Svátek
Tomáš Svoboda Ondřej Syblík Žaneta Synková
Denis Sztwiertnia Václav Šafář Jakub Šalda
Daniel Šejbl Jan Šimánek Nikola Šindelková
Martin Šindler Barbora Šindlerová Jan Široký
Diana Škvorová Jakub Šlapák Adriana Štefanová
Daniel Štěpánek Jan Štiegler Patrik Študent
Jakub Švidek David Taliján Martin Terš
Jan Tesař Shane Tierney Maria Todd
Vlastimil Tománek Lukáš Turynský Patrik Tusjak
Filip Uher Šimon Vágner Jiří Vácha
Jiří Vácha Tereza Váchová Matěj Večes
David Viktora Matthew Vinal Kateřina Vítová
Petr Vítovec Michael Vondráček Jan Vrba
Ondřej Vyhnanovský Jan Wajtr Štěpán Wenzl
Jiří Wieden Jan Wisinger Jakub Woleský
Jakub Takeo Yamato William Young Lukáš Zaic
Adéla Zavřelová Marek Žabokrtský Vojtěch Žák
Martin Žirovnický
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Doug Adkins Peter Banik Miroslav Bartoš
Tomáš Bartoš Jan Bartoš Jan Bečka
Tereza Bednářová Matěj Beneš Dagmar Benešová
Petr Beran Pavlína Beranová Helena Beráková
Tomáš Beránek Tomáš Béda Jan Bláha
Colin Blount Matěj Bolek Patrik Bouček
Martin Boudný Michael Branný Taylor Breitzman
Michael Brokeš Antonín Brukner Jiří Brychta
Martin Ciprian Alexander Čejka Nikola Čermáková
Filip Černoch Josef Černý David Čonka
Patrik Dao Petr Datel Martin Dědeček
Alexander Dildin Phuong Thao Dinh Martin Drmota
Vojtěch Dula Adam Dulovec Kamil Dušejovský
Zdeněk Dvořák Michael Dymák Radek Eis
Adam Fadhloun Milan Farkaš Tomáš Fiala
Marcus Franke Marek Franta Charles Freeman
Daniel Frejvald Jaroslav Fridrich Matěj Frisch
Josef Fuksa Jiří Fürbach Jan Gabriel
Ferni Garza Barbora Goldmanová Martina Grieslerová
Jakub Görög Martin Hamza Ondřej Hanuš
Kristýna Haspeklová Yevhen Havrylyak Jakub Hlaváček
Lukáš Hnilička Jan Hodný Jakub Horáček
Pavel Horák Petr Horn Gabriela Horová
Josef Houška Aleš Hovorka Jiří Hrdlička
Lenka Hušnerová Zuzana Chloubová Ondřej Chvojka
Jan Jadrný Timotej Janda Radek Janhuba
Jan Janovský František Janýr Petr Jasný
David Jáč Martin Jelen Petr Jindra
Martin Jirman Pavel Jiříček Lukáš Jíra
Lumír Kabelka Jan Kameník Filip Kasan
Jakub Kinský Jan Kinský Lenka Knedlíková
Lucie Knopová Ondrej Kodr Jiří Kohut
Lukáš Kolář Martin Koloničný Vojtěch Kosař
Petr Kott Štěpánka Koubová Martin Koubský
Šimon Kovařík Vojtěch Kraus Ondřej Kraus
Petra Krátká Robert Krejča Lucie Krejčová
Pavel Kriesman David Kroupa Vladimír Krpec
Jan Kryll Milan Kučera Nicol Kulkusová
Miroslav Kupka Jakub Kvíz Alena Lelková
Petr Linhart Jan Lipták Javier Lopez-Acosta
Veronika Luptáková David Lux David Lužík
Michael Mach Radovan Maléř Matěj Marek
Hynek Mareš Petr Marousek Lukáš Martínek
Jan Mašek Petr Max Melka Adam Mesjar
Martin Meyer Jiří Michalíček Iveta Michlíčková
Radek Miklovič Daniel Mikulka Leoš Mikulka
Štěpán Milata Martin Mostecký Matěj Moša
Christopher Mumba Josef Murgaš Kateřina Musilová
Tereza Navarová František Nedvěd Kristýna Nechvílová
David Nešpor Bohuslava Neubauerová Sandra Nevřelová
Kyle Newhall-Caballero Nico Němec Dinh Hung Nguyen
Nhat Anh Nguyen Gheorghe Nicolau Jiři Nikodým
Tomáš Nims Karolína Nová David Novotný
Radek Novotný Renata Papežová Rita Pálinkášová
Eliška Pechátová Jan Petrikovič David Pham
Vojtěch Podhradský Miroslav Pohůnek Monika Pospíšilová
Bernard Praum David Procházka Pavel Procházka
Petr Průšek Vendula Radová Filip Raiser
David Ralphs Naděžda Ramaldanova Sergio Raygada
Michal Reinvart Petr Rezek Štěpán Rojek
Bohuslav Rom Michal Rosíval Kamil Rusín
Petr Řepík Jeremy Saal Matěj Salavec
Filipp Samarin Milan Sedliak Jiří Sedmihradský
Andrew Shoop Jacob Shrum David Schneider
Martin Schütz Jason Simpson Radka Skácelová
František Skuhra Matyáš Sládek Jan Smetana
Adam Smrekovský Thomas Smythe Filip Soukup
David Stojanov Ondřej Straka Mehmetali Sulejmani
Vít Svoboda Vojtěch Svoboda Adam Synáček
Jan Sýkora Šárka Šafrová Ondřej Šanc
David Šebesta Tomáš Šedivý Jan Šesták
Jaroslav Šimek Jakub Šlesingr Tereza Šmeráková
Zdeněk Šmidlík Jan Špaček Jakub Špaček
Tomáš Špringl Adriana Šromová Julie Štrohmajerová
Petr Šubík Radim Švec Andrea Tasová
Vladimír Tenkrát Jan Tesař Jesse Thompson
Jan Toman David Tomaník Martin Tomáš
Jiří Tomeš Ondřej Truc Jan Tschernoster
Pavel Tumpach Tomáš Tvrdoň Barbora Týřová
Denisa Vacková Patrik Valenta David Vancl
Petra Vaníčková Eliška Vavrušová Veronika Venclová
Jiří Vencovský Aleš Veselý Ondřej Víšek
Ondřej Vlasák Jan Vlasák Veronika Vlčková
Richard Vodolan Miroslav Vogal Tomáš Voldřich
Marketa Volfova Pavel Vondráček Lenka Vorlová
Jiří Vrba James Ward Magdaléna Weinertová
Petr Weinhöfer Matt Wetherington Andre Whyte
Yalin Yücel Lucie Zadrobílková Luke Zahradka
Lukáš Zahrádka Filip Zavadil Jaroslav Zeman
Vojtěch Zikmund Marcela Železná
Datum Zápas Čas Část
TBA Ústí nad Labem Blades Prague Black Panthers TBA Základní část, podzim
TBA Příbram Bobcats Prague Black Panthers TBA Základní část, podzim
TBA Prague Black Panthers Brno Amazons TBA Základní část, podzim
TBA Prague Black Panthers Pilsen Patriots TBA Základní část, podzim
TBA Prague Black Panthers Trutnov Rangers TBA Základní část, podzim
TBA Ústí nad Labem Blades Prague Black Panthers TBA Základní část, podzim
TBA Prague Lions Prague Black Panthers TBA Základní část, podzim
TBA Prague Black Panthers Brno Amazons TBA Základní část, podzim
TBA Prague Black Panthers Pilsen Patriots TBA Základní část, podzim
TBA Prague Black Panthers Ostrava Steelers TBA Základní část, podzim
TBA Prague Black Panthers Ostrava Steelers TBA Základní část, podzim
TBA Pilsen Patriots Prague Black Panthers TBA Základní část, podzim
TBA Příbram Bobcats Prague Black Panthers TBA Základní část, podzim
TBA Ostrava Steelers Prague Black Panthers TBA Základní část, podzim
TBA Pardubice Stallions Prague Black Panthers TBA Základní část, podzim
24.6.2018 Prague Black Panthers Ostrava Steelers 14:40 Základní část, jaro
24.6.2018 Prague Lions Prague Black Panthers 14:00 Základní část
24.6.2018 Prague Black Panthers Trutnov Rangers 13:20 Základní část, jaro
24.6.2018 Prague Black Panthers Příbram Bobcats 12:00 Základní část, jaro
23.6.2018 Prague Black Panthers 2 Příbram Bobcats 15:00 Základní část