Home  /  Kluby  /  Prague Black Panthers

Detail klubu - Prague Black Panthers

Nejúspěšnější tým v ČR. Za nás mluví výsledky!

Tým Prague Black Panthers vznikl spojení týmů Prague Panthers a Prague Black Hawks na podzim roku 2012. Oba týmy kvalitativně odskočily od ostatních klubů působících v ČR, ale na druhé straně se jim v evropském poháru a rakouské lize nepodařilo dosáhnout výraznějších úspěchů. Spojením do jednoho velkoklubu jsme se to rozhodli zásadně změnit!

Kromě České ligy, kde je pro nás prioritou obhájit titul mistra ČR, se i účastníme jedné z nejprestižnějších lig Evropy - Rakouské AFL, kde se chceme dostat dále, než do semifinále, kam jsme skončili v letech 2014 a 2015. Díky účasti v dvou soutěžích souběžně dáváme prostor si zahrát velkému počtu hráčů. Díky dlouholetým zkušeným trenérům jak z ČR, tak z USA má každý hráč šanci vyrůst.

KONTAKTY:

seniorský tým: david.krejbich@pragueblackpanthers.cz

juniorský tým: vlastimil.tomanek@pragueblackpanthers.cz

ženský tým: martin.sindler@pragueblackpanthers.cz

 

 

 

 

 

 

 

Tým Soutěž Sezona Pořadí
Prague Black Panthers Muži Soutěž mužů 2018
Prague Black Panthers 2 Muži Soutěž mužů 2018
Prague Black Panthers Muži Soutěž mužů 2017 1. (z 26)
Prague Black Panthers 2 Muži Soutěž mužů 2017 22. (z 26)
Prague Black Panthers Muži Soutěž mužů 2016 1. (z 27)
Prague Black Panthers Muži ČLAF 2015 1. (z 24)
Prague Black Panthers Muži ČLAF 2014 1. (z 23)
Prague Black Panthers Muži ČLAF 2013 1. (z 23)
Prague Black Hawks Muži ČLAF 2012 1. (z 18)
Prague Black Hawks Muži ČLAF 2011 1. (z 11)
Prague Black Hawks Muži ČLAF 2010 2. (z 11)
Prague Black Panthers Junioři Soutěž juniorů 2017 2. (z 11)
Prague Black Panthers Junioři Soutěž juniorů 2016 2. (z 10)
Prague Black Panthers Junioři Soutěž juniorů 2015 3. (z 8)
Prague Black Panthers Junioři Juniorský pohár 2014 1. (z 5)
Prague Black Panthers Junioři Juniorský pohár 2013 2. (z 3)
Prague Black Panthers Flag U15 Flagová soutěž žáků 2017 3. (z 8)
Prague Black Cats Ženy Soutěž žen 2017 2. (z 6)
Prague Black Cats Ženy Soutěž žen 2016 2. (z 3)
Prague Black Cats Ženy Soutěž žen 2015 1. (z 3)
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Karel Augusta Jana Autratová Lálová Michaela Bajerová
Kamila Bartoňová Petr Bártek Šárka Bártů
Braňo Charles Beck Samuel Bechyně Daniel Beneš
Jan Beran Michal Beránek Andrea Blahoutová
Peter Blaško Monika Broulíková Adam Cochlár
Aleš Crkva Jan Čermák Jakub Čermák
Marek Daník Barbora Dlabolová Radka Dlabolová
Jan Dundáček Tomáš Ďurán Adam Fadhloun
Martin Feher Tomáš Fiala Lucie Flíčková
Jakub Folauf Jiří Hamal Tomáš Hanák
Jana Hančová Daniela Hanzlová Kristýna Haspeklová
Markéta Havelková Václav Havrda Miloš Hildebrand
Ondřej Hillmich Tomáš Hlach Jan Hlaváček
Lucie Hlaváčová Martin Hofman Gabriel Hoch
Aleš Hradecký Barbora Hronková Marek Hruboň
Jakub Hrubý Pavel Hruzík Patrik Chajda
Jakub Chareziński Štefan Chovanský Tadeáš Chrzanowski
Jiří Chvalina Jakub Janda Stanislav Jantoš
František Januška Viktor Jeníček Ladislav Jenšík
Lukáš Jukl Adam Just Barbora Justiánová
Jan Kabát Richard Kalousek Nicolas Kárník
Jan Kárník Adam Kárník Michal Knotek
Radek Kohout Stanislav Kolařík Jan Kolek
Tereza Koleňáková Tomáš Kolman Viktor Kolman
Jan Kos Jan Kouba Tomáš Kratochvíl
Přemysl Král Jakub Králík David Krejbich
Daniel Krejbich Jan Krs Daniel Kršák
Tomáš Křížek Lukáš Kubík Karel Kučerovský
Aliaksei Kurbatau Antonín Kutálek Zbyněk Kysilka
Miroslav Kysilka Daniel Leško Zuzana Lincová
Lukáš Lovász Leonardo Lovecchio Robert Lukáč
Alexandra Machalová Josef Malzer Martin Mandík
Matěj Marek Vojtěch Marek Hynek Mareš
Romana Matějíčková Peter Matlovič Linda Melničáková
Ondřej Mička Marek Miláček Matyáš Mleziva
Ondřej Moudrý Pavel Mráz Ondřej Musil
Štěpán Myslík Jindřich Nepevný Quynh Giang Nguyenová
Thi Huong Giang Nguyenová Jan Novák Tomáš Novák
Petr Novák Michal Novák Vojtěch Novák
Radomír Novák Tomáš Pátek Maryna Pelypenko
Vladimír Pilc Jan Piroutek David Pivoňka
Petr Plaček Daniel Plánka Pavel Poříz
Štěpán Pospíšil Ladislav Pulec Lukas Dominick Rappoccio
Jan Rauš Matěj Reinvart Jan Riedel
Jan Roj Markéta Rozmanová David Řepa
Jan Řezanka Petr Scigel Michaela Setinská
Samuel Singer Michaela Sinkulová Aleš Slúka
Štěpán Smrekovský Ondřej Smutný Radek Sojka
Matěj Stejskal Martina Straková Pavel Svátek
Tomáš Svoboda Žaneta Synková Denis Sztwiertnia
Václav Šafář Jakub Šalda Daniel Šejbl
Jan Šimánek Nikola Šindelková Martin Šindler
Barbora Šindlerová Jan Široký Diana Škvorová
Jakub Šlapák Adriana Štefanová Daniel Štěpánek
Jan Štiegler Patrik Študent Jakub Švidek
David Taliján Jan Tesař Maria Elena Todd Dominguez
Vlastimil Tománek Barbora Týřová Filip Uher
Jiří Vácha Jiří Vácha Matěj Večes
David Viktora Matthew Viñal Kateřina Vítová
Petr Vítovec Michael Vondráček Jan Vrba
Ondřej Vyhnanovský Jan Wajtr Jiří Wieden
Jan Wisinger Jakub Woleský Jakub Takeo Yamato
Lukáš Zaic Vojtěch Žák Martin Žirovnicky
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Doug Adkins Peter Banik Tomáš Bartoš
Miroslav Bartoš Jan Bartoš Jan Bečka
Tereza Bednářová Matěj Beneš Dagmar Benešová
Petr Beran Pavlína Beranová Helena Beráková
Tomáš Beránek Tomáš Béda Jan Bláha
Colin Blount Matěj Bolek Patrik Bouček
Martin Boudný Michael Branný Taylor Breitzman
Michael Brokeš Antonín Brukner Jiří Brychta
Martin Ciprian Alexander Čejka Nikola Čermáková
Filip Černoch Josef Černý David Čonka
Patrik Dao Petr Datel Martin Dědeček
Alexander Dildin Phuong Thao Dinh Martin Drmota
Vojtěch Dula Adam Dulovec Kamil Dušejovský
Zdeněk Dvořák Michael Dymák Radek Eis
Milan Farkaš Marcus Franke Marek Franta
Charles Freeman Daniel Frejvald Jaroslav Fridrich
Matěj Frisch Josef Fuksa Jiří Fürbach
Jan Gabriel Lukáš Gallovič Ferni Garza
Barbora Goldmanová Martina Grieslerová Jakub Görög
Martin Hamza Ondřej Hanuš Robin Hašlar
Yevhen Havrylyak Jakub Hlaváček Lukáš Hnilička
Jan Hodný Patrik Hofman Jakub Horáček
Pavel Horák Petr Horn Gabriela Horová
Josef Houška Aleš Hovorka Jiří Hrdlička
Lenka Hušnerová Zuzana Chloubová Ondřej Chvojka
Jan Jadrný Timotej Janda Radek Janhuba
Jan Janovský František Janýr Petr Jasný
David Jáč Martin Jelen Petr Jindra
Martin Jirman Pavel Jiříček Lukáš Jíra
Lumír Kabelka Jan Kameník Filip Kasan
Jan Kinský Jakub Kinský Lenka Knedlíková
Lucie Knopová Ondrej Kodr Jiří Kohut
Lukáš Kolář Martin Koloničný Vojtěch Kosař
Petr Kott Štěpánka Koubová Martin Koubský
Šimon Kovařík Vojtěch Kraus Ondřej Kraus
Petra Krátká Robert Krejča Lucie Krejčová
Pavel Kriesman David Kroupa Vladimír Krpec
Jan Kryll Milan Kučera Nicol Kulkusová
Miroslav Kupka Jakub Kvíz Alena Lelková
Petr Linhart Jan Lipták Javier Lopez-Acosta
Veronika Luptáková David Lux David Lužík
Michael Mach Radovan Maléř Petr Marousek
Lukáš Martínek Jan Mašek Petr Max Melka
Adam Mesjar Martin Meyer Jiří Michalíček
Iveta Michlíčková Radek Miklovič Daniel Mikulka
Leoš Mikulka Štěpán Milata Martin Mostecký
Matěj Moša Christopher Mumba Josef Murgaš
Kateřina Musilová Tereza Navarová František Nedvěd
Kristýna Nechvílová David Nešpor Bohuslava Neubauerová
Sandra Nevřelová Kyle Newhall-Caballero Nico Němec
Dinh Hung Nguyen Nhat Anh Nguyen Gheorghe Nicolau
Jiři Nikodým Tomáš Nims Karolína Nová
Radek Novotný David Novotný Renata Papežová
Rita Pálinkášová Eliška Pechátová Jan Petrikovič
David Pham Vojtěch Podhradský Miroslav Pohůnek
Monika Pospíšilová Bernard Praum David Procházka
Petr Průšek Vendula Radová Filip Raiser
David Ralphs Naděžda Ramaldanova Sergio Raygada
Michal Reinvart Petr Rezek Marek Rezler
Štěpán Rojek Bohuslav Rom Michal Rosíval
Kamil Rusín Petr Řepík Jeremy Saal
Matěj Salavec Filipp Samarin Milan Sedliak
Jiří Sedmihradský Andrew Shoop Jacob Shrum
David Schneider Martin Schütz Jason Simpson
Radka Skácelová František Skuhra Matyáš Sládek
Jan Smetana Adam Smrekovský Thomas Smythe
Filip Soukup David Stojanov Ondřej Straka
Mehmetali Sulejmani Vojtěch Svoboda Vít Svoboda
Adam Synáček Jan Sýkora Šárka Šafrová
Ondřej Šanc David Šebesta Tomáš Šedivý
Jan Šesták Jaroslav Šimek Jakub Šlesingr
Tereza Šmeráková Zdeněk Šmidlík Jan Špaček
Jakub Špaček Tomáš Špringl Adriana Šromová
Julie Štrohmajerová Petr Šubík Radim Švec
Andrea Tasová Vladimír Tenkrát Martin Terš
Jan Tesař Jesse Sky Thompson Jan Toman
David Tomaník Martin Tomáš Jiří Tomeš
Ondřej Truc Jan Tschernoster Pavel Tumpach
Tomáš Tvrdoň Denisa Vacková Patrik Valenta
David Vancl Petra Vaníčková Eliška Vavrušová
Veronika Venclová Jiří Vencovský Aleš Veselý
Ondřej Víšek Jan Vlasák Ondřej Vlasák
Veronika Vlčková Richard Vodolan Miroslav Vogal
Tomáš Voldřich Marketa Volfova Pavel Vondráček
Lenka Vorlová Jiří Vrba James Wright Ward
Magdaléna Weinertová Petr Weinhöfer Matt Wetherington
Andre Whyte Yalin Yücel Lucie Zadrobílková
Luke Zahradka Lukáš Zahrádka Filip Zavadil
Jaroslav Zeman Vojtěch Zikmund Marcela Železná
Datum Zápas Čas Část
11.11.2017 Brno Amazons Prague Black Cats 13:30 Rose Bowl III
4.11.2017 Prague Black Panthers Ostrava Steelers 14:15 Zápas o 3. místo
4.11.2017 Prague Black Panthers Příbram Bobcats 13:00 Semifinále
29.10.2017 Prague Black Panthers Prague Lions 13:00 Junior Bowl XVII
22.10.2017 Prague Black Panthers Pilsen Patriots 15:40 Základní část, 6. kolo
22.10.2017 Prague Black Cats Prague Harpies 15:00 Základní část
22.10.2017 Příbram Bobcats Prague Black Panthers 13:00 Základní část, 6. kolo
15.10.2017 Pardubice Stallions Prague Black Panthers 14:00 Základní část
14.10.2017 Brno Amazons Prague Black Cats 14:30 Základní část
7.10.2017 Prague Black Panthers Prague Lions 15:00 Základní část
1.10.2017 Prague Black Panthers Příbram Bobcats 13:40 Základní část, 5. kolo
1.10.2017 Pardubice Stallions Prague Black Panthers 12:20 Základní část, 5. kolo
1.10.2017 Pilsen Patriots Prague Black Panthers 11:00 Základní část, 5. kolo
24.9.2017 Prague Black Cats Brno Amazons 15:00 Základní část
24.9.2017 Prague Black Panthers Ústí nad Labem Blades 14:40 Základní část, 5. kolo
24.9.2017 Prague Lions Prague Black Panthers 13:20 Základní část, 5. kolo
24.9.2017 Trutnov Rangers Prague Black Panthers 12:00 Základní část, 5. kolo
23.9.2017 Prague Black Panthers Pardubice Stallions 15:00 Základní část
17.9.2017 Prague Lions Prague Black Panthers 14:00 Základní část
17.9.2017 Prague Black Panthers Ostrava Steelers 13:40 Základní část, 4. kolo