Home  /  Kluby  /  Příbram Bobcats

Detail klubu - Příbram Bobcats

logo Příbram Bobcats
Od roku: 1996 Areál: Marila http://www.bobcats.cz

Příbramský klub amerického fotbalu. Založený v roce 1995.

Dvojnásobný vícemistr České republiky z let 2014 a 2015.

 

 

 

 

Kontakty:

František Ježek - trenér muži 

tel: +420 608 267 617

mail: info@bobcats.cz

 

Bc. Bohuslav Rom - trenér dosrostu a U15 fĺagového týmu

tel.: +420 724 041 485

mail: info@bobcats.cz

 

Filip Troch - trenér ženy a juniorský tým

tel.: +420 723 241 243

mail: info@bobcats.cz

Tým Soutěž Sezona Pořadí
Příbram Bobcats Muži Soutěž mužů 2017
Příbram Bobcats Muži Soutěž mužů 2016 5. (z 27)
Příbram Bobcats Muži ČLAF 2015 2. (z 24)
Příbram Bobcats Muži ČLAF 2014 2. (z 23)
Příbram Bobcats Muži ČLAF 2013 8. (z 23)
Příbram Bobcats Muži ČLAF 2012 10. (z 18)
Příbram Bobcats Muži ČLAF 2011 8. (z 11)
Příbram Bobcats Muži ČLAF 2010 5. (z 11)
Příbram Bobcats Muži ČLAF 2009 5. (z 8)
Příbram Bobcats Muži ČLAF 2008 6. (z 8)
Příbram Bobcats Muži ČLAF 2007 4. (z 9)
Příbram Bobcats Muži ČLAF 2006 5. (z 10)
Příbram Bobcats Muži ČLAF 2005 6. (z 9)
Bobcats Muži ČLAF 2004 7. (z 9)
Dobříš Bobcats Muži ČLAF 2003 8. (z 8)
Dobříš Bobcats Muži ČLAF 2002 5. (z 8)
Příbram Rams Muži ČLAF 2001 5. (z 9)
Příbram Rams Muži ČLAF 2000 5. (z 7)
Příbram Rams Muži ČLAF 1999 7. (z 8)
Příbram Rams Muži ČLAF 1997 6. (z 7)
Příbram Rams Muži ČLAF 1996 6. (z 7)
Příbram Bobcats Junioři Soutěž juniorů 2016 6. (z 10)
Příbram Bobcats Junioři ČJLAF 2012 3. (z 4)
Příbram Bobcats Junioři ČJLAF 2011 3. (z 4)
Příbram Bobcats Junioři ČJLAF 2009 6. (z 6)
Příbram Bobcats Junioři ČJLAF 2008 3. (z 6)
Příbram Bobcats Junioři ČJLAF 2007 5. (z 6)
Příbram Bobcats Junioři ČJLAF 2006 6. (z 6)
Příbram Bobcats Junioři ČJLAF 2005 1. (z 5)
Bobcats Junioři ČJLAF 2004 3. (z 4)
Dobříš Bobcats Junioři ČJLAF 2003 4. (z 6)
Příbram Bobcats Dorost Soutěž dorostu 2015 1. (z 3)
Příbram Bobcats Flag dospělí Flagové mistrovství 2016 12. (z 12)
Příbram Bobcats Flag U19 Flagová soutěž juniorů 2017
Příbram Bobcats Women Flag U19 Flagová soutěž juniorů 2017
Příbram Bobcats Flag U15 Flagová soutěž žáků 2017
Příbram Bobcats Flag U15 Flagová soutěž žáků 2016 1. (z 11)
Příbram Bobcats Flag U15 Flagová soutěž žáků 2015 1. (z 8)
Příbram Bobcats Jiné soutěže Flagový pohár 2014
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Demetrius Allen Ashley Bailey Jakub Barčík
Tomáš Bartoš Jan Bečka Josef Beničák
Matěj Beran Stanislav Bican Kateřina Branišová
Tomáš Bučil Antonio Cabral Ruben Contreras Salazar
Duarte Cruz Petr Černohorský Michal Čunát
Petr Datel Jan Drmla Matěj Drmla
Martin Drmota Miroslav Dvořák Sebastian Fandert
Tomáš Filip Marcus Franke Joseph Goodson
František Gorej Woodson Greer Lukáš Hnilička
Štěpán Horbaniuc David Hrkal Fabian Hurtado
Jan Chvalník Jan Jadrný František Janýr
František Ježek Miroslav Jindrák Lukáš Jíra
Jan Kapras Vojtěch Klouček Jiří Kohut
Jakub Petr Kolařík Lukáš Kolář Ladislav Kraus
Hynek Králíček Eliška Králíčková David Krása
Vladimír Krpec Jan Kšána Matěj Kubík
Kristýna Kubová Milan Kučera Vladimír Kudlata
Robert Kühn Petr Lanc Lukáš Landsperský
Zbyšek Lavička Josef Legát Ron Linder
David Lukšan Craig Maynard Jakub Mráz
Josef Murgaš Adam Nedvídek Andrea Němcová
Jan Palok Jan Petrikovič Kristýna Pilátová
Vojtěch Podhradský Miroslav Pohůnek David Poplštein
David Potrebuješ Pavel Poustecký Natanael Prokeš
Lukáš Pukl Michaela Rom Tomáš Rom
Bohuslav Rom Ricardo Ruiz Kamil Rusín
Ondřej Růžička Nikita Shevchenko Tereza Schneiderová
Jakub Sláma Daniela Stiborová Ondřej Straka
Jiří Stříbrný Josef Ševců Stanislav Ševčík
Jana Šnejdarová Jakub Špaček Dominik Šusta
Daniel Šusta Jiří Švébiš Martin Terš
Sebastián Tesařík Marco Tiilikainen Jiří Tomeš
Filip Troch Jiří Uvarov Karel Váňa
Jan Veselý Daniel Vitiš Simona Vitišová
Věra Vitoňová Ondřej Víšek Daniel Vít
Vojtěch Vítek Jan Vojtek Tomáš Vokurka
Nikola Vokurková Lukáš Vrba Nikita Yuferov
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Jakub Bareš Bedřich Bělohradský Karel Biernat
Adam Brázda Tomaš Černohorský David Černý
Jakub Červenka Melvin Davis David Dobiáš
Scott Doherty Lukáš Dragoun Zdeněk Dvořák
Adam Ekl Tomáš Fix Bohuslav Flachs
David Folejtar Josef Fuksa Dominic Gast
Columbus Givens Martin Hadrbolec Martin Hamza
Marek Hejra Roman Hlaváček Martin Hnízdil
Ondřej Holec Lukáš Jech Jan Jeništa
Monika Kobulská Jakub Kortán Robert Krejča
Lukáš Krotký Daniel Krušina Miroslav Kubiš
Aleš Kuchař Reinhold Leicht Jaroslav Lejsek
Jakub Mallát Ondřej Marček Radek Maršálek
Michal Mašek Jakub Máša Zacchaeus McCaskill
Timothy McGarry Stanislav Melichar Vítězslav Miko
Michal Milý Ondřej Nol Martin Olbert
Filip Patera Petr Pelcner Miroslav Pergl
David Pham Dominik Pokorný Jakub Poslušný
Vladimír Pražák Lucie Rozšafná Josef Řihák
Dušan Salát Radek Simerský Daniel Skřehota
Martin Steinbach Robin Svallin Jiří Štětina
Václav Toužimský Ondřej Truc Pavel Tumpach
Prokop Tydlacka Jiří Urban Martin Valta
Roman Vlasák Daniel Vlasák Martin Vokurka
Aleš Votava Douglas Webster
Datum Zápas Čas Část
25.6.2017 Prague Black Panthers Příbram Bobcats 16:00 Základní část, 13. kolo
17.6.2017 Příbram Bobcats Trnava Bulldogs 16:00 Základní část, 12. kolo
11.6.2017 Příbram Bobcats Karlovy Vary Warriors 15:40 Základní část, 5. kolo
11.6.2017 Příbram Bobcats Ústí nad Labem Blades 15:00 Základní část, 3. kolo
11.6.2017 Příbram Bobcats Pilsen Patriots 14:10 Základní část, 5. kolo
11.6.2017 Příbram Bobcats Pilsen Patriots 13:30 Základní část, 3. kolo
11.6.2017 Příbram Bobcats Budweis Hellboys 12:40 Základní část, 5. kolo
11.6.2017 Příbram Bobcats Prague Black Panthers 12:00 Základní část, 3. kolo
3.6.2017 Příbram Bobcats Příbram Bobcats Women 14:40 Základní část, 4. kolo
3.6.2017 Prague Lions Příbram Bobcats 14:00 Základní část, 10. kolo
3.6.2017 Pilsen Patriots Příbram Bobcats Women 13:20 Základní část, 4. kolo
3.6.2017 Karlovy Vary Warriors Příbram Bobcats 13:20 Základní část, 4. kolo
3.6.2017 Pilsen Patriots Příbram Bobcats 12:00 Základní část, 4. kolo
3.6.2017 Příbram Bobcats Women Karlovy Vary Warriors 12:00 Základní část, 4. kolo
28.5.2017 Pardubice Stallions Příbram Bobcats 17:00 Základní část, 9. kolo
20.5.2017 Příbram Bobcats Pardubice Stallions 17:00 Základní část, 8. kolo
20.5.2017 Příbram Bobcats Pilsen Patriots 15:00 Základní část, 2. kolo
20.5.2017 Trutnov Rangers Příbram Bobcats 13:30 Základní část, 2. kolo
20.5.2017 Prague Black Panthers Příbram Bobcats 12:00 Základní část, 2. kolo
13.5.2017 Příbram Bobcats Women Budweis Hellboys 14:40 Základní část, 3. kolo