Home  /  Kluby  /  Šumperk Dietos

Detail klubu - Šumperk Dietos

logo Šumperk Dietos
Od roku: 2006 Areál: Šumperk http://dietos.webnode.cz/

Tým založen v roce 2006.

Účastník ČLAF B 2010 - 2.místo.

Účastník ČLAF B 2011 - 3.místo.

Účastník ČLAF B 2012 - 4.místo

Účastník ČLAF B 2013 - semifinále

Účastník ČLAF C 2014 - 4.místo v základní skupině

Účastník ČLAF divize 4 2015 - 3.místo v základní skupině 

Kontakty:

Jan Kolařík, 776578101, Dietos@seznam.cz 

Tým Soutěž Sezona Pořadí
Šumperk Dietos Muži Soutěž mužů 2017
Šumperk Dietos Muži Soutěž mužů 2016 23. (z 27)
Šumperk Dietos Muži ČLAF 2015 21. (z 24)
Šumperk Dietos Muži ČLAF 2014 19. (z 23)
Šumperk Dietos Muži ČLAF 2013 12. (z 23)
Šumperk Dietos Muži ČLAF 2011 9. (z 11)
Šumperk Dietos Muži ČLAF 2010 9. (z 11)
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Michal Bock Tomáš Bryx Michal Diviš
Patrik Janoch David Kubica Roman Langer
Jan Pospíšil Tomáš Šlahorek Martin Urbášek
Datum Zápas Čas Část
25.6.2017 Šumperk Dietos Třinec Sharks 15:00 Základní část, 6. kolo
10.6.2017 Zlín Golems Šumperk Dietos 14:00 Základní část, 5. kolo
27.5.2017 Brno Sígrs 2 Šumperk Dietos 17:00 Základní část, 4. kolo
7.5.2017 Šumperk Dietos Brno Sígrs 2 15:00 Základní část, 3. kolo
30.4.2017 Třinec Sharks Šumperk Dietos 15:00 Základní část, 2. kolo
16.4.2017 Šumperk Dietos Zlín Golems 15:00 Základní část, 1. kolo
25.6.2016 Šumperk Dietos Zlín Golems 15:00 Základní část, 7. kolo
11.6.2016 Prague Mustangs 2 Šumperk Dietos 16:00 Základní část, 6. kolo
29.5.2016 Šumperk Dietos Třinec Sharks 16:30 Základní část, 5. kolo
22.5.2016 Šumperk Dietos Vysočina Gladiators 16:00 Základní část, 2. kolo
30.4.2016 Teplice Nordians Šumperk Dietos 15:00 Základní část, 3. kolo
17.4.2016 East Bohemia Bucks Šumperk Dietos 14:00 Základní část, 1. kolo
20.6.2015 Šumperk Dietos Přerov Mammoths 14:00 Základní část, 6. kolo
7.6.2015 Šumperk Dietos Vysočina Gladiators 14:00 Základní část, 5. kolo
23.5.2015 Přerov Mammoths Šumperk Dietos 14:00 Základní část, 4. kolo
17.5.2015 Ostrava Steelers 2 Šumperk Dietos 15:00 Základní část, 3. kolo
2.5.2015 Vysočina Gladiators Šumperk Dietos 16:00 Základní část, 2. kolo
12.4.2015 Šumperk Dietos Ostrava Steelers 2 14:00 Základní část, 1. kolo
22.6.2014 Bílovice Sígrs Šumperk Dietos 11:00 Zápasy základní části
7.6.2014 Šumperk Dietos Znojmo Knights 14:00 Zápasy základní části