Home  /  Kluby  /  Budweis Hellboys

Detail klubu - Budweis Hellboys

logo Budweis Hellboys
Od roku: 2009 Areál: Sokolský ostrov http://hellboys.cz

Web: www.hellboys.cz

Facebook: www.facebook.com/budweishellboys

Email: cbhellboys@email.cz

Historie klubu:

Sportovní klub Budweis Hellboys vznikl na podzim roku 2007 jako první klub amerického fotbalu v jižních Čechách. 

Od samotného vzniku klub spadá pod TJ Sokol České Budějovice a od roku 2009 i pod Českou asociaci amerického fotbalu.

V roce 2012 jsme vyhráli 7's soutěž ČLAF B 2012.

Součástí klubu je také tým roztleskávaček Hell’s Cheerleaders.

Týmové kontakty:

Tým Muži - Petr Jindra, tel.: 739 350 805, email: cbhellboys@email.cz

Tým Flag U19 - Petr Jindra, tel.: 739 350 805, email: cbhellboys@email.cz

Tým Soutěž Sezona Pořadí
Budweis Hellboys Muži Soutěž mužů 2017 17. (z 26)
Budweis Hellboys Muži Soutěž mužů 2016 14. (z 27)
Budweis Hellboys Muži ČLAF 2015 16. (z 24)
Budweis Hellboys Muži ČLAF 2014 14. (z 23)
Budweis Hellboys Muži ČLAF 2013 13. (z 23)
Budweis Hellboys Muži ČLAF 2012 11. (z 18)
Budweis Hellboys Muži ČLAF 2011 10. (z 11)
Budweis Hellboys Muži ČLAF 2010 11. (z 11)
Budweis Hellboys Muži ČLAF 2009 8. (z 8)
Budweis Hellboys Junioři Soutěž juniorů 2017 4. (z 11)
Budweis Hellboys Flag dospělí Flagové mistrovství 2016 7. (z 12)
Budweis Hellboys Flag dospělí Flagové mistrovství 2011 6. (z 21)
Budweis Hellboys Flag dospělí Flagové mistrovství 2011 6. (z 21)
Budweis Hellboys Flag U19 Flagová soutěž juniorů 2017 3. (z 10)
Budweis Hellboys Flag U19 Flagová soutěž juniorů 2016 4. (z 6)
Jméno a příjmení Jméno a příjmení Jméno a příjmení
Filip Bakota Lukáš Bárta Zdeněk Bezděk
Martin Boudný Zdeněk Čech Michal Diviš
Ondřej Hasa Tomáš Hlach Pavel Jordán
Ivan Karas Filip Kolaci Ondřej Koller
Martin Košatka Petr Kott Jan Kovařčík
Adam Kratochvíl Josef Kumpera Zdeněk Kusbach
Petr Kuzma Jan Kužel Miroslav Leština
Roman Lisý Jakub Mařík Ondřej Maxa
Martin Mejdrech Martin Michálek Petr Mikula
Stanislav Písek Vlastimil Pokrývka Tomáš Prokeš
Šimon Seďa Daniel Schmiedkunz David Schneider
Petr Soumar Pavel Šturma Ondřej Tomek
Matěj Uhlíř Tomáš Vintr Lukáš Voráček
Roman Voráček Ondřej Votava Pavel Weber
David Zíka
Datum Zápas Čas Část
28.10.2017 Vysočina Gladiators Budweis Hellboys 17:00 Finále
15.10.2017 Ústí nad Labem Blades Budweis Hellboys 15:00 Základní část, 6. kolo
8.10.2017 Příbram Bobcats Budweis Hellboys 16:00 Základní část, 5. kolo
30.9.2017 Budweis Hellboys Příbram Bobcats 14:00 Základní část, 4. kolo
17.9.2017 Budweis Hellboys Pilsen Patriots 14:00 Základní část, 3. kolo
9.9.2017 Pilsen Patriots Budweis Hellboys 14:00 Základní část, 2. kolo
3.9.2017 Budweis Hellboys Ústí nad Labem Blades 14:00 Základní část, 1. kolo
24.6.2017 Budweis Hellboys Brno Alligators 15:20 Zápas o 3. místo
24.6.2017 Ostrava Steelers Budweis Hellboys 14:00 Semifinále
18.6.2017 Budweis Hellboys Přerov Mammoths 14:00 Základní část, 6. kolo
11.6.2017 Budweis Hellboys Pilsen Patriots 15:40 Základní část, 5. kolo
11.6.2017 Karlovy Vary Warriors Budweis Hellboys 14:10 Základní část, 5. kolo
11.6.2017 Příbram Bobcats Budweis Hellboys 12:40 Základní část, 5. kolo
4.6.2017 East Bohemia Bucks Budweis Hellboys 14:00 Základní část, 5. kolo
21.5.2017 Budweis Hellboys Vysočina Gladiators 14:00 Základní část, 4. kolo
13.5.2017 Příbram Bobcats Women Budweis Hellboys 14:40 Základní část, 3. kolo
13.5.2017 Budweis Hellboys Příbram Bobcats 13:20 Základní část, 3. kolo
13.5.2017 Pilsen Patriots Budweis Hellboys 12:00 Základní část, 3. kolo
8.5.2017 Vysočina Gladiators Budweis Hellboys 16:00 Základní část, 3. kolo
30.4.2017 Příbram Bobcats Women Budweis Hellboys 14:40 Základní část, 2. kolo