Home  /  Kluby  /  Budweis Hellboys

Detail týmu - Budweis Hellboys

logo Budweis Hellboys
Soutěž: Flag U19 - Flagová liga U19 2016 Areál: Sokolský ostrov http://hellboys.cz
Odehrané zápasy
Datum Zápas Výsledek Část Areál
16.4.2016 Budweis Hellboys Brno Alligators 20 : 19 Základní část, 1. kolo Sokolský ostrov
16.4.2016 Budweis Hellboys Trutnov Rangers 13 : 6 Základní část, 1. kolo Sokolský ostrov
16.4.2016 Budweis Hellboys Karlovy Vary Warriors 26 : 12 Základní část, 1. kolo Sokolský ostrov
16.4.2016 Brno Alligators Budweis Hellboys 7 : 20 Základní část, 1. kolo Sokolský ostrov
16.4.2016 Trutnov Rangers Budweis Hellboys 0 : 25 Základní část, 1. kolo Sokolský ostrov
1.5.2016 Prague Mustangs Budweis Hellboys 18 : 19 Základní část, 2. kolo Zbuzany
1.5.2016 Budweis Hellboys Brno Alligators 6 : 13 Základní část, 2. kolo Zbuzany
1.5.2016 Budweis Hellboys Trutnov Rangers 22 : 19 Základní část, 2. kolo Zbuzany
1.5.2016 Budweis Hellboys Prague Mustangs 27 : 13 Základní část, 2. kolo Zbuzany
1.5.2016 Brno Alligators Budweis Hellboys 18 : 19 Základní část, 2. kolo Zbuzany
22.5.2016 Budweis Hellboys Ostrava Steelers 20 : 32 Základní část, 3. kolo Drahovice
22.5.2016 Prague Mustangs Budweis Hellboys 24 : 26 Základní část, 3. kolo Drahovice
22.5.2016 Karlovy Vary Warriors Budweis Hellboys 7 : 26 Základní část, 3. kolo Drahovice
22.5.2016 Ostrava Steelers Budweis Hellboys 14 : 19 Základní část, 3. kolo Drahovice
22.5.2016 Budweis Hellboys Prague Mustangs 24 : 0 Základní část, 3. kolo Drahovice
29.5.2016 Budweis Hellboys Karlovy Vary Warriors 27 : 18 Základní část, 4. kolo Trutnov
29.5.2016 Budweis Hellboys Ostrava Steelers 26 : 25 Základní část, 4. kolo Trutnov
29.5.2016 Trutnov Rangers Budweis Hellboys 19 : 26 Základní část, 4. kolo Trutnov
29.5.2016 Karlovy Vary Warriors Budweis Hellboys 14 : 32 Základní část, 4. kolo Trutnov
29.5.2016 Ostrava Steelers Budweis Hellboys 40 : 43 Základní část, 4. kolo Trutnov
26.6.2016 Budweis Hellboys Karlovy Vary Warriors 32 : 33 Semifinále Sokolský ostrov
26.6.2016 Budweis Hellboys Prague Mustangs 21 : 35 Zápas o 3. místo Sokolský ostrov
Jméno a příjmení Pozice Číslo dresu Výška [cm] Váha [kg] Narození
Lukáš Gruber Lukáš Gruber 14 176 70 2000
Michal Chmel Michal Chmel 10 190 105 1999
Martin Král Martin Král 87 196 95 1997
Radek Lefan Radek Lefan 80 178 74 2001
Filip Mulica Filip Mulica 11 183 73 1998
Martin Pipek Martin Pipek 50 178 108 1998
Jiří Prantl Jiří Prantl 187 73 1988
Kamil Roba Kamil Roba 9 186 84 1993
Hynek Zemanec Hynek Zemanec 52 180 88 1997

* - hostující hráč
Jméno a příjmení Pozice
Kamil Roba Hlavní trenér