Home  /  Informace  /  Areály
Vybrat areál:

Detail areálu

Poruba

Adresa: Ostrava, Skautská
Google Maps
Povrch: tráva
Certifikace: Ano
Zpráva
Datum Zápas Čas Divize Část
9.9.2018 Pilsen Patriots Trutnov Rangers 12:00 Flagová liga U15 Základní část, podzim
9.9.2018 Ostrava Steelers Prague Lions 12:00 Flagová liga U15 Základní část, podzim
9.9.2018 Ostrava Steelers Pilsen Patriots 13:20 Flagová liga U15 Základní část, podzim
9.9.2018 Trutnov Rangers Prague Lions 13:20 Flagová liga U15 Základní část, podzim
9.9.2018 Prague Lions Pilsen Patriots 14:40 Flagová liga U15 Základní část, podzim
9.9.2018 Ostrava Steelers Trutnov Rangers 14:40 Flagová liga U15 Základní část, podzim
23.9.2018 Ostrava Steelers Prague Black Panthers 11:00 Dorostenecká liga Základní část
23.9.2018 Ostrava Steelers Trutnov Rangers 15:00 Juniorská liga Základní část
30.9.2018 Ostrava Diamonds Příbram Bobcats 13:00 Druhá ženská liga Základní část
30.9.2018 Příbram Bobcats Teplice Hilders 14:15 Druhá ženská liga Základní část
30.9.2018 Teplice Hilders Ostrava Diamonds 16:30 Druhá ženská liga Základní část
7.10.2018 Ostrava Steelers Brno Sígrs 11:00 Dorostenecká liga Základní část
7.10.2018 Ostrava Steelers Vysočina Gladiators 15:00 Juniorská liga Základní část
14.10.2018 Ostrava Steelers Prague Black Panthers 15:00 Juniorská liga Základní část
21.10.2018 Ostrava Steelers Brno Amazons 12:00 Flagová liga U15 Základní část, podzim
21.10.2018 Pilsen Patriots Trutnov Rangers 12:00 Flagová liga U15 Základní část, podzim
21.10.2018 Ostrava Steelers Pilsen Patriots 13:20 Flagová liga U15 Základní část, podzim
21.10.2018 Trutnov Rangers Brno Amazons 13:20 Flagová liga U15 Základní část, podzim
21.10.2018 Ostrava Steelers Trutnov Rangers 14:40 Flagová liga U15 Základní část, podzim
21.10.2018 Brno Amazons Pilsen Patriots 14:40 Flagová liga U15 Základní část, podzim
Datum Zápas Výsledek Divize Část
17.6.2018 Aquaponik Ostrava Steelers Pilsen Patriots 49 : 7 Bitters liga 2018 Základní část
10.6.2018 Příbram Bobcats Women Prague Lions 34 : 40 Flagová liga U19 Základní část
10.6.2018 Ostrava Steelers Prague Black Panthers 45 : 13 Flagová liga U19 Základní část
10.6.2018 Ostrava Steelers Prague Lions 27 : 47 Flagová liga U19 Základní část
10.6.2018 Prague Black Panthers Příbram Bobcats Women 34 : 35 Flagová liga U19 Základní část
10.6.2018 Prague Lions Prague Black Panthers 34 : 32 Flagová liga U19 Základní část
10.6.2018 Ostrava Steelers Příbram Bobcats Women 27 : 20 Flagová liga U19 Základní část
26.5.2018 Aquaponik Ostrava Steelers Prague Black Panthers 16 : 20 Bitters liga 2018 Základní část
20.5.2018 Aquaponik Ostrava Steelers Brno Sígrs 35 : 0 Bitters liga 2018 Základní část
13.5.2018 Aquaponik Ostrava Steelers Pardubice Stallions 34 : 23 Bitters liga 2018 Základní část