Oficiální články / Kategorie: Informace ČAAF

Termín prvního setkání juniorského národního týmu se posouvá na pátek 29. ledna od 14.00! celý článek

Seminář se uskuteční v SYNOT TIP ARÉNĚ, U Slavie 1540/2a, Praha 10, VIP box č. 1 (1. patro), vchod přes VIP recepci (mezi McDonald’s a Komerční bankou), parkování je možné bezplatně před VIP recepcí. celý článek

(út) 22. prosinec 2009, Filip Hobza
Opakovaná výzva k nahlášení delegátů celý článek

Halové mistrovství 2009 - Výsledky

(po) 14. prosinec 2009, Michal Rosíval
Prague Panthers po dlouhých pěti letech vystřídali na halovém trůně Oldboys, kteří prohráli po 26 zápasech v řadě celý článek

Flag football v Milovicích - vánoční turnaj

(st) 9. prosinec 2009, Filip Hobza
V neděli 6.12. se v Milovicích u Nymburka odehrál 1. vánoční turnaj ve flag fotbalu za účasti týmů Milovice Wolfs a Prague Panthers. celý článek

Halové mistrovství 2009 - Rozlosování

(po) 7. prosinec 2009, Michal Rosíval
Rozlosování týmů do skupin, program jednotlivých zápasů. Další změna celý článek

Halové mistrovství 2009 - Před losováním

(st) 2. prosinec 2009, Michal Rosíval
Seznam přihlášených, způsob losování, vysvětlení herního systému, pravidla pro rok 2009 celý článek

Top10 zápasů 2005-2009

(po) 23. listopad 2009, Michal Rosíval
Nejlepší zápasy, které byly za posledních pět let k vidění na českém území celý článek

Finále ČJLAF 2009: Lions-Panthers 38:29

(ne) 15. listopad 2009, Michal Rosíval
Lions mistry v nejlepším zápase české juniorské historie -- Rekordní návštěva na zápase juniorské ligy sledovala možná nejatraktivnější zápas za posledních pět let -- Skvělá tečka za skvělým "outdoor" fotbalovým rokem celý článek

ČJLAF 2009 - Před finále

(pá) 13. listopad 2009, Michal Rosíval
Jubilejní 10. juniorský zápas Lions-Panthers. V největším juniorském finále celý článek

Panthers budou v EFL dobývat sever

(ne) 8. listopad 2009, Michal Rosíval
Rozlosování EFL 2010 celý článek

Monarchs-Panthers 0:24, Lions-Devils 21:6

(po) 2. listopad 2009, Michal Rosíval
Západ vs Východ: 2-0 -- Pražské derby ve finále -- Bratislavu opět dobili Panthers, Lions se Havířovu revanšovali za loňské finále celý článek

Finále ČJLAF 2009

(po) 2. listopad 2009, Filip Hobza
Pozvánka na velké finále do Synot Tip Arény! celý článek

ČJLAF 2009 - Před semifinále

(čt) 29. říjen 2009, Michal Rosíval
Vše co třeba znát před semifinálovými zápasy. Sobota: MON-PAN, neděle: LIO-DEV celý článek

(po) 12. říjen 2009, Michal Rosíval
Trenér nevěřil, že vyhrají alespoň jednou, nakonec Monarchs postupují do semifinále neporaženi -- Devils podruhé pustili vedení v posledních pět minutách zápasu -- Osmnáct bodů Lions v poslední čtvrtině anebo největší zvrat v české historii? -- V semifinále: MON-PAN a LIO-DEV celý článek

Devils-Alligators 16:7, Bobcats-Panthers 6:31

(út) 6. říjen 2009, Michal Rosíval
Brno i Příbram letos končí bez výhry -- Příští kolo se hraje o lístky na autobus celý článek