Home  /  Zprávy

Oficiální články / Kategorie: Informace ČAAF

BOBGATORS 12. účastníkem Halového mistrovství ČR

(pá) 15. prosinec 2006, Filip Hobza
Na poslední chvíli se podařilo doplnit počet účastníku nadcházejícího Otevřeného halového mistrovství ČR v americkém fotbale na 12 díky fúzi hráčů týmů Příbram Bobcats a Brno Alligators! Toto uskupení v turnaji nastoupí v základní skupině C (spolu s Prague Panthers a Pilsen Bulldogs) pod názvem BOBGATORS. celý článek

Monarchs na audienci u slovenského prezidenta

(pá) 8. prosinec 2006, Filip Hobza
Čelní představitelé letošního vicemistra České ligy amerického fotbalu, týmu Bratislava Monarchs, byli pozváni na neformální setkání prezidentem Slovenské republiky, panem Ivanem Gašparovičem. celý článek

Termínová listina České ligy amerického fotbalu 2007

(st) 29. listopad 2006, Filip Hobza
Termínová listina České ligy amerického fotbalu pro rok 2007 a to pro divizi A (Prague Lions, Bratislava Monarchs, Prague Panthers, Havířov Devils, Příbram Bobcats) a divizi B (Brno Alligators, Liberec Highlanders, Pilsen Tornadoes, The Crew, Pardubice Stallions). celý článek

Otevřené halové mistrovství ČR v americkém fotbale 2006

(út) 28. listopad 2006, Filip Hobza
Propozice, rozlosované skupiny, tabulky skupin, časový harmonogram, schéma play-off...

V turnaji je stále 1 volné místo. Případní zájemci o obsazení tohoto místa se mohou dodatečně přihlásit na caaf@caaf.cz.
celý článek

Řádné zasedání parlamentu ČAAF 25.11.2006 v TOP Hotelu Praha

(so) 11. listopad 2006, Filip Hobza
Vážení příznivci amerického fotbalu,

dovoluji si vás pozvat na řádné zasedání parlamentu ČAAF, které se bude konat 25.11.2006 (sobota) od 11:00 v konferenčním salónku v TOP HOTELU Praha, Blažimská 1781/4, Praha 4 - Chodov.
celý článek

Finále ČJLAF 2006: Panthers mistry

(ne) 29. říjen 2006, Filip Hobza
Ve finálovém souboji České juniorské ligy amerického fotbalu porazili v rámci pražského derby Panthers tým Lions 32-6 (po čtvrtinách 7-0, 6-0, 0:0, 19-6), čímž si zajistili historicky první zisk juniorského mistrovského titulu. Kvůli zrušenému utkání o 3. místo na žádost Monarchs patří bronzová příčka týmu Brno Alligators, na 4. místě právě Bratislava Monarchs, 5. místo obsadil tým Havířov Devils a na 6. příčce se umístili Příbram Bobcats celý článek

Semifinále ČJLAF 2006: Lions a Panthers vítězně

(út) 24. říjen 2006, Filip Hobza
Do finále jdou oba pražské týmy, o třetí místo si zahrají Bratislava s Brnem (oprava: toto utkání bylo na žádost týmu Monarchs ZRUŠENO!), páté místo získal Havířov, loňský mistr Bobcats letos skončil poslední celý článek

Semifinále ČJLAF 2006

(st) 18. říjen 2006, Filip Hobza
Preview obou semifinálových zápasů celý článek

ČJLAF 2006: Alligators - Devils

(ne) 8. říjen 2006, Filip Hobza
Druhý odvetný zápas proti týmu Havířov Devils, ve kterém šlo domácí juniorce VSK VUT BRNO ALLIGATORS o postup do play-off České juniorské ligy (první zápas vyhráli Alligators jen o bod 19-18), vyšel lépe Alligators, kteří zvítězili 24-13 (poločas 17-0), a tak si po příštím volném víkendu zahrají 21. října v Praze pravděpodobně proti několikanásobným mistrům ČR Prague Lions (po základní části jsou zatím na prvním místě, o které zřejmě nepřijdou) a poperou se o vítězství v jednokolovém semifinále. celý článek

ČJLAF 2006: Panthers - Lions

Panthers - Lions 52:19 (19:0, 13:19, 13:0, 7:0)
Senzační a nečekané vítězství domácích Panterů v pražském derby proti historicky nejúspěšnějšímu juniorskému týmu a zároveň letos neporaženým Lvům vylepšilo týmu Panthers vyhlídky na případné play-off. V tuto chvíli jim v posledním utkání základní části proti Bobcatům stačí k postupu do semifinále proti vítězům východní divize týmu Monarchs, jakékoliv vítězství (tudíž již nedojde na rozdíl skóre z obou vzájemných utkání, které bylo vzhledem k vítězství Bobcats v prvním klání v poměru 33:13 výrazně v prospěch příbramského týmu). Lvům postup do vyřazovacích bojů již uniknout nemůže (ani fakt, že skončí na 1. místě a tudíž semifinále sehrají na domácím hřišti proti 2. týmu z divize EAST, tedy týmu Brno Alligators).
celý článek

ČJLAF 2006: Alligators - Monarchs

(so) 30. září 2006, Filip Hobza
Na rozdíl od prvního zápasu na Slovensku, který skončil výhrou Bratislavy Monarchs 20:0, se dnes podařilo týmu juniorů VSK VUT BRNO ALLIGATORS na domácí půdě Pod Palackého vrchem aspoň skórovat, ale na soupeře, který využil nespočet fatálních chyb domácích, ani tento výkon nestačil ? Aligátoři podlehli 14:37 (v poločase 7:14). celý článek

OTEVŘENÉ HALOVÉ MISTROVSTVÍ ČR V AMERICKÉM FOTBALE 2006

(po) 18. září 2006, Filip Hobza
Vzhledem k nutnosti včasné rezervace prostor pro tradiční Otevřené halové mistrovství ČR v americkém fotbale prosím o výběr jedné z níže nabízených variant místa a termínu. celý článek

ČJLAF 2006: Devils - Alligators

(ne) 17. září 2006, Filip Hobza
První vítězství si připsala na konto juniorka VSK VUT BRNO ALLIGATORS, když porazila v Havířově tamější Devils 19:18 (stav v poločase 18:12 pro Devils). celý článek

ČJLAF 2006: Monarchs - Alligators

(ne) 10. září 2006, Filip Hobza
Úvodní zápas České juniorské ligy amerického fotbalu vyšel lépe domácím Monarchům z Bratislavy, kteří porazili brněnskou juniorku VSK VUT BRNO ALLIGATORS 20:0 (poločas 14:0). celý článek

MEJ 2006 - kompletní výsledkový a statistický servis

(čt) 3. srpen 2006, Filip Hobza
Kompletní statistiky (týmové, individuální, žebříčky jednotlivých činností, statistiky a výsledky ze všech utkání...) uplynulého Mistrovství Evropy juniorů si můžete prohlédnout na http://caaf.cz/documents/ejc2006/. celý článek

All star týmy MEJ 2006

(po) 31. červenec 2006, Filip Hobza
Odborná komise Mistrovství Evropy pečlivě sledovala výkony hráčů a vytvořila následující all star týmy (starting a back up line). celý článek

MEJ 2006 - utkání o 3. místo: Rakousko - Švédsko

(ne) 30. červenec 2006, Filip Hobza
V boji o bronzové medaile domácí tým Švédska nestačil na Rakousko, kterému podlehl 13:42 (po čtvrtinách 0:14, 7:14, 0:14, 6:0). celý článek

Francouzi se stali Mistry Evropy!

Senzační obrat ve druhé polovině finálového duelu se podařil Francouzům, když otočili pro ně nepříznivý vývoj utkání s Německem (v poločase Němci vedli 21:7) na konečných 28:21. Francouzi tak obhájili mistrovský titul z moskevského šampionátu. celý článek

MEJ 2006 - utkání o 7. místo: Finsko - Česká republika

(so) 29. červenec 2006, Filip Hobza
Největšími šancemi na obou stranách byly v první polovině utkání o 7. příčku nezdařené pokusy o fieldgoal v průběhu 2. čtvrtiny - nejprve se o kop za 3 body pokoušeli Finové ze 16 yardů, 22 vteřin před přestávkou pak byl dokonce z pouhých 6 yardů neúspěšný i náš pokus (chyba holdera). celý článek

MEJ 2006 - utkání o 5. místo: Rusko - Dánsko

V utkání o konečné 5. místo porazilo Rusko tým Dánska v poměru 28:0 (po čtvrtinách 0:0, 14:0, 7:0, 7:0). celý článek