Home  /  Zprávy  /  Stallions porazili lionský B-tým

Stallions porazili lionský B-tým

(ne) 5. květen 2013, Michal Rosíval

Pardubice Stallions se představili na horké půdě pražských Lvů, kde o několik málo minut před jejich zápasem, skončilo utkání "áčka" proti Trnavě. Trenéři tak nechali většinu mužstva odpočívat a do hry šli náhradníci. I Hřebci se museli obejít bez některých opor a to včetně Petra Plačka, který se zápasu nemohl zúčastnit.
Během první čtvrtiny došlo až k neuvěřitelnému množství chyb ze strany obou týmů. Hra se odehrávala prakticky na stejném místě, vzhledem k tomu, že interception střídalo interception. Vyjímku tvořil snad jen field goal Lions z prvního útoku a touchdown hostí.
Od druhé čtvrtiny se situace na hřišti začala zlepšovat. Stallions získavali postupně navrh a dokázali znovu skórovat. Největší podíl na tom měl pardubický quaterback Jan Kakos, který, až na špatný úvod, podal velmi přesvědčivý výkon a navázal tak na povedený zápas z Příbrami. Úspěšně se mu tak podařilo dovést Pardubice k dalšímu vítězství a to i bez podpory jejich elitního runnig backa.
Lionské Béčko ukázalo, že na to má, ale k lepšímu výsledku bude ještě potřebovat více zkušeností a tvrdé práce.

Prague Lions B
10 : 26
Pardubice Stallions Pardubice Stallions
Lions B 3 0 0 7
Stallions 0 7 13 6

Zápasová soupiska není dosud připravena k zobrazení.
Datum: 4.5.2013 v 16:30
Počasí: Polojasno, 17°C
Počet diváků: 120
Rozhodčí: Jan Hubálek (R), Tomáš Pásek (U), Lukáš Dvořák (HL), Tomáš Hájek (LJ), Jakub Skácel (BJ)

Prague Lions B FG - 3:0 - Ondřej Šisl, 26y; 6:15
Pardubice Stallions TD - 3:7 - Spencer Steel, 12y pass od Jan Kakos (Jan Louženský kick); 9:09
Pardubice Stallions TD - 3:14 - Jan Horáček, 35y pass od Jan Kakos (Jan Louženský kick); 9:43
Pardubice Stallions TD - 3:20 - Jan Wajtr, 23y pass od Jan Kakos (kick neúspěšný); 1:41
Prague Lions B TD - 10:20 - Alexey Ulyanin, 7y pass od Ondřej Růžička (Ondřej Šisl kick); 3:52
Pardubice Stallions TD - 10:26 - Jan Horáček, 32y pass od Jan Kakos (kick neúspěšný); 0:40