Home  /  Zprávy  /  Warriors mají první výhru

Warriors mají první výhru

(út) 25. červen 2013, Michal Rosíval

Autor: Vladimír Koča

Sobotní utkání mezi Warriors a Mustangs se po dvojitém odložení konečně odehrálo za příznivého počasí.
Po touchdownu hostí z první čtvrtiny, který zařídil krátkým během Milan Hriňák, se domácím Warriors podařilo ještě do poločasu vyrovnat skóre. Pavel Roth zachytil přihrávku od quarterbacka Jakuba Čajana pro 25yardový touchodownový pass. Těsně před přestávkou pak hostující obranou proběhl až do endzone ještě Jakub Choura a svůj úspěch ještě potvrdil jednobodovým extrapointem.
Třetí čtvrtina byla bez bodů, Warriors však vedli 13:6 a domácí diváci podporovali každou akci domácího týmu. Na začátku čtvrté čtvrtiny zkompletoval krátký běh Jan Křeček a snížil na 12:13 z pohledu hostí. Ani druhý pokus o dvoubodovou konverzi Mustangům nevyšel.
Na odpověď se však nečekalo dlouho. Neuvěřitelným 37yardovým během domácího quarterbacka Jakuba Čajana získali Warriors dalších šest bodů za touchdown. Jakub Choura pak potvrdil kopem a připsal si dvacátý bod sezony. Do konce znovu nechybělo mnoho, když výborně hrající offensive line Warriors zatlačila a Jakub Čajan donesl 2yardovým během svůj druhý zápasový touchdown.
Válečníci si tak připsali svou první výhru v historii a v bilanci se dotáhli na svého pražského soupeře.

Počet diváků: 130
Rozhodčí: Radek Janhuba (R), Tomáš Hájek (HL), Kristián Koller (LJ)

Prague Mustangs TD - 0:6 - Milan Hriňák, 2y run (2pt run neúspěšný); 1:42
Karlovy Vary Warriors TD - 6:6 - Pavel Roth, 25y pass od Jakub Čajan (kick neúspěšný); 9:01
Karlovy Vary Warriors TD - 13:6 - Jakub Choura, 10y run (Jakub Choura kick); 0:35
Prague Mustangs TD - 13:12 - Jan Křeček, 3y run (2pt run neúspěšný); 7:15
Karlovy Vary Warriors TD - 20:12 - Jakub Čajan, 37y run (Jakub Choura kick); 4:53
Karlovy Vary Warriors TD - 26:12 - Jakub Čajan, 2y run (kick neúspěšný); 0:21