Home  /  Zprávy  /  ČLAF B: Steelers-Zvolen 56:0

ČLAF B: Steelers-Zvolen 56:0

(po) 28. duben 2014, Michal Rosíval

Přes tři stovky diváků vidělo v sezónní premiéře domácích Steelers jejich absolutní dominanci nad slovenským soupeřem ze Zvolena. Domácí vedli v rámci svého prvního zápasu v ČLAF B už do přestávky 46:0! Po pauze zvolnili a přidali jen deset bodů za touchdown a úspěšný field goal. Pro správné pochopení ostavské situace je ale ještě nutné dodat jedno skóre. 45:20. Tolik měly oba týmy hráčů, v hostujícím týmu tak byli jedinci, kteří odehráli víceméně celý zápas.
Zajímavý byl příběh domácího kickera Daniela Merty, který se profiluje ve velmi úspěšného kickera. Proměnil první extrapoint, další tři zkazil a poslední čtyři znovu zkompletoval úspěšně. Celý zápas pak završil dlouhým 44y field goalem.
Domácí Steelers odehráli velmi kvalitní zápas a hlavně v první půli byl více času na hřišti domácí kicking team, než hostující útok. Dobře zahrál quarterback Lukáš Vojnar a chytající Radek Warchol, který si připsal tři chycené touchdowny.

Počet diváků: 320
Rozhodčí: Peter Martinček (R), Ján Polák (U), Petr Moravec (HL), Tomáš Frehar (LJ), Juraj Balog (BJ)

Ostrava Steelers TD - 7:0 - Radek Warchol, 33y pass od Lukáš Vojnar (Daniel Merta kick); 9:27
Ostrava Steelers TD - 13:0 - Radek Warchol, 45y pass od Lukáš Vojnar (kick neúspěšný); 5:04
Ostrava Steelers TD - 19:0 - Petr Foldyna, 25y interception return (kick neúspěšný); 2:51
Ostrava Steelers TD - 25:0 - Jan Musil, 4y run (kick neúspěšný); 5:38
Ostrava Steelers TD - 32:0 - Jiří Lička, 28y pass od Lukáš Vojnar (Daniel Merta kick); 4:41
Ostrava Steelers TD - 39:0 - Lukáš Vojnar, 18y run (Daniel Merta kick); 3:46
Ostrava Steelers TD - 53:0 - Jan Musil, 36y run (Daniel Merta kick); 7:12
Ostrava Steelers FG - 56:0 - Daniel Merta, 44y; 0:00