Home  /  Zprávy  /  Pardubice Bucks - Příbram Bobcats 0:41

Pardubice Bucks - Příbram Bobcats 0:41

(po) 17. září 2012, Michal Rosíval

Každý začátek bývá těžký a ten v Pardubicích nebyl vyjímkou. Junioři Bucks si jistě přáli lepší úvod do sezóny, místo toho si však svůj kalich hořkosti vypili až do dna. Zejména v první čtvrtině, kdy zaznamenali víc chyb, než do konce samotného zápasu. Především problém s počtem hráčů na hřišti se jevil jako neřešitelný. Bobcats si tak trpělivou a jistou hrou došli pro první sadu bodů a v tomto trendu pokračovali i pozbytek zápasu. Bucks sice od druhé čtvrtiny výrazně zlepšili svoje postavení hráčů na hřišti, přesto se ale nevyvarovali četným fumblům, ze kterých těžili hosté. Skóre se tak postupně měnilo a když několik desítek vteřin před koncem vrátila příbramská obrana interception(po mnoha předchozích nezdařených pokusech) do endzóny, zastavil se ukazatel výsledku na hodnotě 0:41 pro Bobcats. Příbram tak potvrdila papírovou a zkušenostní  převahu a před Bucks naopak vyvstává otázka jak se co nejvíce zlepšit do následujícího zápasu s Panthers. Obě víkendová utkání tak prakticky naznačila, jakým způsobem by se mohla vyvíjet tabulka letošní juniorské soutěže.

BOB - TD - 0:7 - Dominik Pokorný, 6y run (Martin Hadrbolec kick); 7:27
BOB - TD - 0:14 - Daniel Vitiš, 15y run (Martin Hadrbolec kick); 2:41
BOB - TD - 0:21 - Daniel Vitiš, 1y run (Martin Hadrbolec kick); 9:03
BOB - TD - 0:28 - Dominik Pokorný, 1y run (Martin Hadrbolec kick); 0:57
BOB - FG - 0:31 - Martin Hadrbolec, 23y; 11:55
BOB - FG - 0:34 - Martin Hadrbolec, 29y; 0:29
BOB - TD - 0:41 - Lukáš Krotký, 33y interception return (Martin Hadrbolec kick); 0:15