Home  /  Zprávy  /  ČLAF C: Rangers - Hellboys 22:24

ČLAF C: Rangers - Hellboys 22:24

(po) 2. červen 2014, Vladimír Koča

V Trutnově rozhodl o vítězi zápasu jeden neproměněný extrapoint. Ten se nepovedl hned ve druhé čtvrtině proměnit domácímu celku, kterému pak po zbytek zápasu vždy chyběly ztracené dva bodíky. Nejinak tomu bylo i v celkovém součtu, když hostující favoriti Hellboys vyhráli o dva body.

Po bezbodové první čtvrtině se v té druhé poprvé zadařilo domácím. Favorizované Jihočechy zaskočili prvním touchdownem zápasu, který zařídil 32y během Petr Novák. Rychle však odpověděli hosté, když ze spojení mezi quarterbackem Kamilem Robou a Tomášem Hlachem vyšel touchdown. To bylo, co se skórování týče, z prvního poločasu vše.

Po poločasové pauze zaúřadoval znovu domácí Novák, který vrátil vedení na domácí stranu. Hosté ale znovu rychle odpověděli, tentokrát téměř třicetiyardovým během quarterbacka Kamila Roby. Ten svůj počin zopakoval i v závěrečné čtvrtině, když po čtyřech minutách znovu doběhl do end zóny. Tentokrát měl ale cestu o dost kratší, tříyardovou. Jelikož si i tento touchdown Roba kopem sám potvrdil (kop je v ČLAF C za dva body), vedly České Budějovice už o 10 bodů.

V závěrečných minutách už jen domácí Jan Janovský korigoval svým potvrzeným touchdownem, ale domácím chyběly dva body, které nedokázali za zbývající dvě minuty smazat.

Počet diváků: 80
Rozhodčí: Libor Coufal (R), Jan Pěnička (HL), Kristián Koller (LJ)

Trutnov Rangers TD - 6:0 - Petr Novák, 32y run (kick neúspěšný); 1:38
Budweis Hellboys TD - 6:8 - Tomáš Hlach, 10y pass od Kamil Roba (Kamil Roba kick); 0:40
Trutnov Rangers TD - 14:8 - Petr Novák, 9y run (Jakub Křivohlávek kick); 4:36
Budweis Hellboys TD - 14:16 - Kamil Roba, 28y run (Kamil Roba kick); 1:45
Budweis Hellboys TD - 14:24 - Kamil Roba, 3y run (Kamil Roba kick); 6:06
Trutnov Rangers TD - 22:24 - Jan Janovský, 13y run (Jakub Křivohlávek kick); 2:00