Home  /  Zprávy  /  Snadná výhra Stallions v Plzni

Snadná výhra Stallions v Plzni

(st) 6. květen 2015, Michal Rosíval

Zápas jednoho týmu. Tři slova, která shrnula dokonale sobotní zápas v plzeňském Vochově. Domácí tým nastupoval do zápasu v pozici Davida, který sice Goliáše zvládl dle biblické předlohy porazit, na západě Čech se ale v prvním májovém víkendu překvapení nekonalo, Patriots prohráli 7:41.
Stallions měli silnou první čtvrtinu, kterou dali najevo svou převahu. Petr Plaček dal po návratu do Pardubic svůj první soutěžní touchdown, když 35yardovým během překonal plzeňskou obranu poprvé. Honzové Beneš a Horáček zachytili dlouhé passy od Scotta Dohertyho a i oni stihli své touchdowny ještě v první čtvrtině. Plzeň se trápila a stovka fanoušků ve Vochově viděla pěkný fotbal ze strany Stallions.
Druhou čtvrtinu okořenil svými bodovými příspěvky Jan Wajtr. Ten našel endzónu nejprve dlouhým během, pak zachytil i pass z ruky Dohertyho. Aby toho nebylo málo, Stallions po poločasové pauze dokonce zachytili interception a Stanislav Lepič donesl míč 16 yardů až do endzóny. Bodový účet Stallions byl uzavřen safety po faulu Plzně v její endzoně.
Jediný plzeňský úspěch zaznamenal Stanislav Košík zachyceným passem od Lukáše Malce.

Počet diváků: 100
Rozhodčí: Filip Malý (R), Zdeněk Žlůva (U), Pavel Šimon (HL), Jan Hubálek (LJ), Marek Vejvoda (BJ)

Pardubice Stallions TD - 0:6 - Petr Plaček, 35y run (kick neúspěšný); 8:30
Pardubice Stallions TD - 0:13 - Jan Beneš, 19y pass od Scott Doherty (Jan Louženský kick); 4:26
Pardubice Stallions TD - 0:19 - Jan Horáček, 49y pass od Scott Doherty (kick neúspěšný); 3:09
Pardubice Stallions TD - 0:27 - Jan Wajtr, 32y pass od Scott Doherty (Petr Plaček 2pt run); 11:30
Pardubice Stallions TD - 0:33 - Jan Horáček, 7y pass od Scott Doherty; 5:01
Pardubice Stallions TD - 0:39 - Stanislav Lepič, 16y interception return; 7:17
Pardubice Stallions SAF - 0:41; 4:58
Pilsen Patriots TD - 7:41 - Stanislav Košík, 10y pass od Lukáš Malec (David Hlaváček kick); 5:12