Home  /  Zprávy  /  Warriors si výhrou zajistili postup do semifinále D-IV

Warriors si výhrou zajistili postup do semifinále D-IV

(út) 26. květen 2015, Michal Rosíval

O jednoznačný průběh celého zápasu se postarala už v první čtvrtině uzavřená obrana Warriors, která si odnesla povinnou nulu. Pouze jednou se Nordians dostali na soupeřovu polovinu, ale čtvrtý down skončil pro hosty neúspěšně. Warriors předváděli jednoduchou a efektivní hru. V první čtvrtině otevřel účet zápasu domácí QB Mařík a přihrávku vzduchem přečetl bleskově univerzál na postu linebackera a hlavní trenér Warriors Jakub Čajan. Zachycené interception donesl 37y během až do endzone a první část skončila 14:0.
Na body nejbohatší druhá čtvrtina dopřála touchdown všem skill hráčům na běhových postech. Prosadil se nováček na postu RB Patrik Vildumetz, sekundoval mu hned dvakrát i QB Mařík. O svůj další interception se postaral i Frank a zisk 40y byl nejdelší touchdownovou akcí celého zápasu.
Třetí čtvrtina dovolila jediný touchdown QB Lukáše Gerstnera, který přečetl volný prostor a doběhl si do endzóny. Závěrečná část pak teplické Nordians dorazila. Skóroval do čtvrtice Mařík, podruhé Vildumetz a na samotný závěr ještě RB Choura, který se zároveň postaral o 8 potvrzení z 10.
Zápas byl jednostrannou podívanou, která Warriors povzbudila do rozhodujícího zápasu s Knights. Ten určí výchozí postavení do playoff. Nordians stálo možnost korekce zkušenost a individuální chyby. Problémy měly returnující týmy, ale i punty, které nelétaly daleko, držely útok Warriors vždy v pozornosti a dostřelu endzone.

Počet diváků: 175
Rozhodčí: Jan Hubálek (R), Josef Houška (U), Marek Bartoušek (HL), Tomáš Benedikt (LJ)

Karlovy Vary Warriors TD - 7:0 - Jakub Mařík, 7y run (Jakub Choura kick); 6:32
Karlovy Vary Warriors TD - 14:0 - Jakub Čajan, 37y interception return (Jakub Choura kick); 0:06
Karlovy Vary Warriors TD - 21:0 - Patrik Vildumetz, 11y run (Jakub Choura kick); 7:46
Karlovy Vary Warriors TD - 27:0 - Jakub Mařík, 8y run (kick neúspěšný); 4:13
Karlovy Vary Warriors TD - 34:0 - Václav Frank, 40y interception return (Jakub Choura kick); 3:04
Karlovy Vary Warriors TD - 41:0 - Jakub Mařík, 12y run (Jakub Choura kick); 0:45
Karlovy Vary Warriors TD - 48:0 - Lukáš Gerstner, 6y run (Jakub Choura kick); 5:05
Karlovy Vary Warriors TD - 61:0 - Patrik Vildumetz, 21y run (kick neúspěšný); 8:06
Karlovy Vary Warriors TD - 68:0 - Jakub Choura, 6y run (Jakub Choura kick); 1:50